zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.10. 10:06
Titulek:Komunální volby 2018odpovědět
Je druhý den komunálních voleb, poslední hodiny. Ve 14.00 se uzavřou volební místnosti a komise začnou sčítat hlasy. Způsob voleb je natolik složitý, že pár hlasů se může klidně někam zatoulat. Za několik hodin už budeme vědět, zda bude jinak vládnout městu současná koalice či bude nahrazena jiným seskupením odhodlaným vyhnout se chybným rozhodnutím.
Jméno:Mila
Datum:06.10. 19:20
Titulek:Sečtenoodpovědět
Volební účast opět podprůměrná - 36,58 % Ale výsledky jsou konečně JINAK :)

Nerahnutí - 34,27 % - 8 mandátů
Neratovice Jinak - 22,49 % - 5 mandátů
ODS - 12,24 % - 3 mandáti
Společně pro Neratovice - 11,47 % - 2 mandáti
SPD - 6,66 % - 1 mandát
Volba pro Neratovice - 5,97 % - 1 mandát
KSČM - 5,65 % - 1 mandát
KDU ČSL - 2,84 % - 0 mandátů

Jméno:Mila
Datum:06.10. 19:47
Titulek:Výsledkyodpovědět
Proč zmizel komentář s výsledky voleb?
Jméno:Lukáš
Datum:06.10. 14:28
Titulek:...odpovědět
Nevěříte v demokratické vedení voleb a sčítání hlasů? To už je dost přes čáru. Jako by jste už teď hledala důvody neúspěchu.. přeji hezký den
Datum:07.10. 11:12
Titulek:ale neodpovědět
Komise jsou složeny z různě chápajících lidí, někdy i bez vzdělání, a nevěřím tomu, že by v tomto složitém volebním systému nemohlo z tohoto důvodu dojít k chybě či omylu. I úmysl se může povést. O ničem nedemokratickém jsem nepsala. To vy jste my podsunul. Jinak žádné důvody k neúspěchu, naopak, považuji za úspěch, že jsem se dostala do zastupitelstva. Už se nemusím doprošovat na radnici dokumentů a podkladů, nikdo mě už nemusí buzerovat, že jsme o vteřinu překročila tříminutový limit vystoupení na zasedání. Konečně mohu navrhnout, aby byl posunut začátek zastupitelstva a zasedání bylo on-line natáčeno a zveřejněno na webu města. To jen pro začátek.
Jméno:Jana
Datum:06.10. 20:52
Titulek:Gratulaceodpovědět
Gratuluji Vam!!!
Datum:06.10. 21:49
Titulek:poděkování voličům.odpovědět
Vážení přátelé,

z celého srdce vám všem děkuji především za preferenční hlasy pro mě a za hlasy pro SPD. Také děkuji SPD, že mi umožnila doplnit jejich kandidátku a důvěřovala lidem, kteří šli se mnou do voleb. Těm musím zvlášť poděkovat, protože zpočátku nebylo jasné, za koho budou kandidovat a věřili mému odhodlání jít do voleb. Velké díky. Doufám, že nezklamu vaši důvěru a odvedu kus práce pro obyvatele města. Otázka ovšem je, kdo bude tvořit koalici a koho skousne nebo neskousne NeraHnutí.

Datum:06.10. 22:04
Titulek:Zastupitelé jmenovitěodpovědět
NeraHnutí:
Pan, paní: Šanda, Prošková, Soukupová, Sloup. Hornák, Brodilová, Kelinová, Vebr.

Neratovice jinak:
Pan, paní: Mrzílková, Lenc, Rajchertová, Kořanová, Kaňka.

ODS:
Pan: Hrodek, Poříz, Jinoch.

Společně pro Neratovice:
Pan, paní: Kroužecký, Landová.

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD):
Paní: Spěváčková

Volba pro Neratovice:
Pan: Štěrba

Komunistická strana Čech a Moravy:
Paní: Vojtová.
Jméno:Eva
Datum:07.10. 08:05
Titulek:jupí,odpovědět
Volila jsem Vás a ze srdce blahopřeji.Snad Vás zase nevyštípou jako kdysi.Přeji pevné nervy,zdraví a trpělivost mezi tím vším soukolím!
Jméno:Ludvik
Datum:07.10. 10:20
Titulek:Anoodpovědět
A to já doufám, že vystipou.s extremistama se nesmí jednat
Jméno:Ludvíku
Datum:07.10. 11:59
Titulek::-)odpovědět
Největší extremista Šanda bude nejspíš starosta Taková je doba, tak klídek
Jméno:V
Datum:07.10. 08:47
Titulek:Gratulace paní Spěváčkovéodpovědět
Gratulace paní Spěváčkové za úspěch ve volbách. Paní Spěváčková už patří ke koloritu města a je nezničitelná. Takový člověk rozhodně patří do demokratické společnosti, jen jich nesmí být moc. :-) Věřím, že za ten dlouhý čas paní Spěváčková i vyzrála a pochopila, že jednáním a kompromisy lze dosáhnout více, než hlavou proti zdi. Tak hodně úspěchů.
Jméno:Pavel (ne Šanda)
Datum:07.10. 08:50
Titulek:tak se Pavle ukažodpovědět
Šanda nechce do koalice SPD. Nechce bezpartijní zkušenou odbornici Spěváčkovou, místo ní vezme za vděk členkou KSČM, komunistkou Vojtovou?
Jméno:Karel
Datum:07.10. 09:55
Titulek:Šandaodpovědět
Šanda žene Spěváčkovou do opozice s Mrzílkovou a Hrodkem. Tak to je hustý. Když si vzpomenu, jak o Šandovi tady nebylo vidu ani slechu a Spěváčková bojovala proti Třešňákovu hypermarketu, jo, každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.
Jméno:Tom
Datum:07.10. 16:26
Titulek:Koaliceodpovědět
Paní Spevackova a Šanda ve společné koalici?! Tak to snad ani omylem. Vždyť ji udal jak sama x krát psala!
Jméno:chodec po nera
Datum:07.10. 18:31
Titulek:tak otázka nestojíodpovědět
Trojblok současných mocipánů má 10 mandátů takže p.Šanda musí přesvědčit jak p.Vojtovou tak p. Spěváčkovou ale i p. Štěrbu.Pokud se spojí s někým z těch 10ti hodí do kanálu vše co budoval.
Jméno:Máťa
Datum:11.10. 10:31
Titulek:Doufámodpovědět
Doufám, že se zachovají jako politici a ne jako uražené děti (i přes svůj věk :) ).
Ač se mi SPD nelíbí jako celek (od šéfa přes její názory), tak zde to není o SPD, ale o paní Spěváčkové, kterou známe jako bojovnici za lepší Neratovice (občas hlavou proti zdi bez taktiky a kompromisu).
A ona není členkou SPD, byla na jejich kandidátce, aby se mohla podílet na chodu města jako zastupitelka a přeskočila jejich lídra - i to něco vypovídá.
Jsou to komunální volby = zvolení lidé mají pracovat pro město (ač to tu pár let tak nevypadalo :( )
Nemusí být přímo v koalici, ale podpora dobrých nápadů být může. Doufám.
@chodec po nera: Mrzílková a ODS má dohromady jen 8 lidí + jeden po Faltovi (neznám toho člověka a nevím kam zamíří) - to byla minulá "neprůstřelná" koalice
PS:
co mne potěšilo? méně politických stran a hnutí a nepokračování současné koalice
ce ne: malá účast :( ... většinu obyvatel nezajímá dění ve městě a to je smutné
Jméno:Chodec po nera
Datum:11.10. 23:52
Titulek:+2odpovědět
Společně pro neratovice
Jméno:Rid
Datum:12.10. 09:56
Titulek:Společně pro Třešňáka?odpovědět
Oba nynější SpN byli 2010-2014 zastupitelé za Neratovice jinak, takže se asi vrátí ke svým starým kámošům Mrzílkovcům.
Datum:12.10. 12:09
Titulek::)odpovědět
Kroužecký a Landová s Mrzílkovou?
hmm :) ... nevím co by jim musela slíbit
můj soukromý názor, že ne
ale (!) zas po vyjádřeních Pavla bych se asi nedivil ... podřezává si větev, na které sedí
Jméno:Pavel Šanda
Datum:17.10. 00:55
Titulek:odpověďodpovědět
Nemusí být přímo v koalici byla správná odpověď. Každopádně jazýček na vahách je někdo úplně jiný.
Jméno:Rudolf
Datum:17.10. 11:15
Titulek:silný žaludekodpovědět
Pane Šando, Vy musíte mít silný žaludek používat strányk paní Spěváčkové na prezentaci vlastních myšlenek poté, co jste této dámě udělal.
Datum:17.10. 12:15
Titulek:Já jsem rád, za informaceodpovědět
Já jsem rád, za informace.
Jméno:Alena
Datum:17.10. 17:26
Titulek:Drzost Šandyodpovědět
Pročítám to tu, a vidím stejnou reakci na Šandův příspěvek-je to od něj nehorázná drzost lézt ještě na tyto stránky. Nerahnutí má své, tak pokud chce nám voličům města Neratovic něco sdělit-má možnost. Je to chameleon, který se bojí zodpovědnosti a jen poštvává!
Jméno:Miroslav (Ne Kalousek)
Datum:08.10. 18:54
Titulek:Gratulace!!!odpovědět
Vážená pí Spěvačková
Gratuluji ke zvolení. Doufám že se vám podaří v tom bordelu, pardon ve městě udělat konečně pořádek. Je za 5 minut 12. Nebude to snadné, proto se nebojte na zasedání pozvat kluky s bombrem. Ostatním zastupitelům jistě po dobrém vysvětlí že město patří občanům a NE nenažranym žralůčkům.
Datum:08.10. 22:22
Titulek:Děkuji, ale ...odpovědět
Vážený Miroslave, nejsme spasitel a sama pořádek nezjednám. Na to musí být celý houf odhodlaných lidí, kteří se nebudou bát činit nepopulární kroky. Mohu pomoci ve věcech, kterým rozumím. Ale: důležité je, aby byli ochotni pomoci také úředníci, a pokud schopní nejsou, pak je nutná důkladná reorganizace radnice. Úředníci drží trumfy v ruce v okamžiku, kdy nastoupí nezkušená samospráva, kterou bude možné oblafnout a zmást.
Datum:08.10. 23:36
Titulek:Souhlasim, ale...odpovědět
Minulost je minulost a budoucnost je budoucnost. Co se týče města, máte vy a Šanda k sobě názorově velmi blízko. Snad se v zastupitelstvu navzájem podpoříte. Pevně doufám že to obě strany jistě pochopí.
Datum:09.10. 09:20
Titulek:máte pravduodpovědět
Milý neKalousku, ano, máte pravdu. Shodneme se, jen na migranty a EU ne, i kdybych nekandidovala za SPD. Doufám, že se na ostatních věcech dohodneme k všeobecné spokojenosti. Jistě víte, že do ustavujícího zasedání nového zastupitelstva řídí obec bývalý starosta a místostarostové, taktéž rada města. Ta bude zasedat už zítra, k čemu ten spěch? Udělá ještě nějaké nezvratné kroky? Budete mě možná podezírat z jakési paranoi, ale za těch osm let dvou minulých volebních období jsem zažila hodně podrazů a klamů. Noví zastupitelé by měli projít co nejdříve důkladnou "nalejvárnou", aby věděli, jaká jsou jejich práva a povinnosti a nenechali sebou manipulovat.
Jméno:Grüna
Datum:09.10. 10:07
Titulek:-odpovědět
A na FB Šanda píše že SPD i KSČM je pro všechny potenciální koaliční partnery nepřijatelná.

Takže korektní vztah od zast. L. je asi minulost.

Půjde o koryta, myšlenky na změnu v oblasti ŽP jdou stranou.

Jméno:H.P.
Datum:09.10. 10:26
Titulek:to je netaktickéodpovědět
Takže kdyby se spojily dámy za KSČM a SPD spolu se Štěrbou za Volbu s ODS a Neratovicemi jinak, bylo by dohromady 11 hlasů, to je většina, a Šanda by ostrouhal. To by byla překvapení pro pana starostu.
Jméno:udavač
Datum:09.10. 11:01
Titulek:okodpovědět
a tak je to naprosto v pořádku, pro každého člověka, který má IQ vyšší než valcha je spolek pivních debilů i komáři naprosto nepřijatelné.
Jméno:Vratislav
Datum:09.10. 21:40
Titulek:hnusodpovědět
Nechápu,proč je Spěváčková pro Nerahnutí nežádoucí jen proto, že jako bezpartijní kandidovala za SPD. Ty jsi už Pavle zapomněl, jak jsi na FB vyvolal její vyloučení ze strany zelených? Kdyby byla dál její členka a postavila za SZ kandidátku, také by nesměla být v koalici? Co ti provedla? Nic. Zato tys ji pořádně podrazil. Nesaháš jí ani po kolena. Ukaž mi někoho, kdo jako ona roky roky hájil životní prostředí. Za to ji radnice pošpinila kde se dalo, podávali na ni trestní oznámení a hnali k soudu. Místo abys jí byl vděčný, udělal jsi z ní personu non grata (= nežádoucí osobu). Druhá nežádoucí je paní Vojtová. Co ta ti udělala, že nesmí být v koalici? Nic. To jsi demokrat? Čím se lyšíš od Mrzílkové? Ničím.
Datum:17.10. 01:02
Titulek:odpověď Vratislavoviodpovědět
Nesouhlasím s tím, že jsem vyvolal vyloučení Anny ze Strany zelených, ale v tom nemá cenu se rýpat. Jinak mi asi nelze vyčítat, že nikdo nechce jít do koalice s SPD/Annou a KSČM. I kdybychom šli my, tak nemáme dohromady 11. Pro není ani Anna, ani p. Vojtová nežádoucí osoba. Mám problém s SPD jako stranou, to jsem taky řekl před volbami. Ale opakuji. I s nimi to je jenom 10 hlasů. Prostě jsme měli získat více mandátů, to je celé.
Jméno:Lenka
Datum:17.10. 14:56
Titulek:více mandátůodpovědět
"Prostě jsme měli získat více mandátů,to je celé".To že je celé?To snad nemyslíte vážně?Připustíte si vůbec,pane Šando,že NeraHnutí více hlasů nezískalo jen a jen díky vám??!!Teď byste měl být sakra diplomatický,komunikativní ,vstřícný...při hledání partnerů,ale neústupný vůči "minulé vládě",protože jinak zničíte důvěru voličů NeraHnutí.Věřte,že jste byl velmi kontroverzní při rozhodování!

Jméno:vždyť
Datum:18.10. 09:04
Titulek:je p. Spěváčkováodpovědět
nezávislý kandidát. Není v SPD. Tak ji vemte, ne. Mandátů máte jak nastláno. Tak nezklamte a neklamte. Vyjednávejte tak, abyste byli na radnici a ne v opozici.Proto ty hlasy máte.
Datum:18.10. 10:59
Titulek:Mandáty jste dostali!odpovědět
Mandáty jste dostali!
Měli jste začít vyjednávat.
Prohlášení v novinách nebylo vyjednávání, ale odmítnutí.
Opozice nic neřeší.
Politik zapomene na staré spory a snaží se pro svou věc najít to nejlepší řešení - tady a teď.
Zbytek jsou výmluvy :(
- - -
V komunálních volbách se nejedná o SPD nebo KSČM, jedná se o lidech. Tlačili vám lidi politiku své strany nebo řešení pro naše město?
Pokud tohle komunální politici nepochopí, tak ať raději nekandidují. Vymezování před volbami - ok, boj. Po volbá hloupost a krátkozrakost!
- - -
jj ... měl jsem se tenkrát u Labe na tohle zeptat.
Stejně tak jsem měl zeptat Kroužeckého či Landové, ale předpokládal jsem, že jako opozice zůstanou i po volbách.
Moje blbost a naivita.
Tak doufám, že si nebudu muset pouštět Kluse ... zas 4 roky ... jednejte, nabízejte, ustupujte a najděte řešení pro Neratovice!
Jméno:Míla
Datum:18.10. 16:22
Titulek:Mluvíte mi z duše,odpovědět
předpokládal jsem taky naivně,že když dali přednost Šandovi před pí Spěváčkovou,že si ho i do jisté míry usměrní.O Kroužeckým iluze nemám,u Landové,i když je v jeho vleku,bych to přesto nepředpokládal,to bývala rozumná a férová ženská.
Datum:11.10. 10:42
Titulek:Nemám FB :)odpovědět
Nemám FB, ale doufám, že to nemyslí vážně a že je u nich dost rozumných lidí, aby ho vrátili na zem.
Nejdřív má být jednání (tváří v tvář) a pak neosobní sociální sítě a média - zkratkovité komentáře se dají blbě pochopit nebo vyjádřit.
- - -
Opakuji se, ale jsou to komunální volby a je to pro město, pro lidi v něm (i když většina nemá zájem něco řešit a kašle na všechno).
Takže jedná s lidmi, s občany města a věcech pro město a ne o EU, stavbě dálnice, minulosti a pod..
Je to pro nás a naše děti!
Jak Spěváčková, tak Vojtová něco dokázala udělat a "zahodit" je jen kvůli straně na kandidátce by byla hovadina!
I když pochybuji, že by paní Spěváčková šla do koalice, kde by byla Mrzílková nebo Hrodek ;)
- - -
"Takže korektní vztah od zast. L. je asi minulost." ???
Datum:09.10. 20:30
Titulek:Ano,odpovědět
nynějši koalice zajisté bude korytařit do maxima. Vypadá to že se města konečně chopí schopní lidé. Pravda a láska nakonce zvítězí, jak říkával Havel i když si z něho lidi dělali prdel. Věřim na lepší budoucnost protože naděje umírá poslední.
Jméno:Miroslav (ne král..)
Datum:10.10. 17:53
Titulek:nové koštěodpovědět
Chce to všechno čas.Kolikpak nám již zde vládlo partají a jak to dopadlo??!!Stejně!.Ze začátku nějaká iniciativa vzejde,nejvíc pak ve volebním období a pak se vše vrátí ke korýtkům.Rád se chci mýlit.
Datum:11.10. 10:44
Titulek:Sice vede městoodpovědět
Sice vede město, ale má i nějaká omezení :)
naštěstí
Jméno:Omar
Datum:11.10. 13:44
Titulek:no to to pěkně začínáodpovědět
Nechápu, proč Sanda ještě před nějakým jednáním zavrhl SPD a KSČM, tím si předem zavřel vrátka a možná ztratil i pár sympatizantů. Přitom dluží paní Spěváčkové nejmíň omluvu za to, sice nepřímé, ale přece jen udání Straně Zelených. Místo vstřícnosti další ťafka.. Co na to asi říkají jeho spolukandidáti? Jsou stejně fanatičtí jako on?...
Datum:12.10. 12:10
Titulek:Snad to není diktátorodpovědět
Snad to není diktátor a ostatní z NeraHnutí ho vrátí na zem :)
Jméno:volička
Datum:13.10. 06:51
Titulek:co čekatodpovědět
od extremisty!!! Politický turista. ČSSD se potápí všude a Šanda se svými spolustraníky, když viděli, že přes stranu nemají šanci, to zkusili přes hnutí. Privatizace bytů především na Kojetické, kde je dům v dezolátním stavu a kde bydlí další turistka ČSSD Soukupová, jim přihrálo hlasy velké skupiny lidí. Je týden po volbách a jak probíhají jednání? Když naše hlasy potřebovali-tak se presentovali, nejvíce ODS, teď je ticho-nebo máte někdo nějaké zprávy jak probíhají jednání? Každopádně Šanda je pro mě nepřijatelný!
Datum:13.10. 21:42
Titulek:Jednání SPDodpovědět
Není to žádné tajemství. Jednička SPD pan Karel Chvála a dvojka na kandidátce, od svého zvolení členka současného zastupitelstva města, Anna Spěváčková, se sešli s panem Šandou a paní Proškovou z NeraHutí ke krátkému jednání. Účastníci došli k názoru, že se sice shodují ve většině bodů svých programů, avšak NeraHnutí odmítá účast KSČM a SPD v koalici. Nebylo jednáno ani o kandidátech na starostu ani o postech místostarostů či obsazení rady města. NeraHnutí, jak vyplynulo z jednání, hodlá obsadit místa dvou místostarostů, což já osobně považuji za vyhazování peněz, které by mohly být využity mnohem efektivněji na př. na výsadbu stromů a keřů, jejichž nedostatek už obyvatelé pocítili v letošním extrémně teplém létě.

Co se týká drbů a domněnek, pak samozřejmě přibývají vzhledem k tomu, že chybí jakékoli informace o jednáních stran a hnutí. Prý L. Mrzílková nabídla Šandovi a Hrodkovi funkci místostarosty, ale Hrodek trvá na starostovi. Většinu dohadů je možné údajně číst na tzv. neratovické drbárně, která mě míjí, neboť zásadně se odmítám zúčastňovat žvanění o ničem na jakémsi faceboku.
Jméno:Pavel
Datum:15.10. 05:58
Titulek:takodpovědět
hlavně že přesně víš kde se to řeší, i když zásadně se odmítáš zúčastňovat...
Datum:15.10. 09:08
Titulek:Hrodek starosta? :-O odpovědět
Hrodek starosta? :-O to jako fakt, s takovým výsledkem voleb (3 mandáty) a 750 hlasů :D ... to musí být drb. :)
to odporuje i logice ve vyjednávání
starosta by měl být z nějsinějších uskupení ... nejvíce mandátů a to je NeraHnutí nebo Neratovice Jinak :)
ach jo - pokud je na těch drbech něco pravdy :( ... jak to zpívá Klus ... zas 4 roky v prdeli :(
Datum:17.10. 01:07
Titulek:upřesněníodpovědět
Upřesnění: Všichni potenciální koaliční partneři NeraHnutí odmítají účast KSČM, SPD nebo obou v koalici. Říci, že to odmítá NeraHnutí, je dost nepřesná formulace.
Datum:17.10. 10:05
Titulek:Pak jsou na hlavuodpovědět
Pak jsou na hlavu, protože jsou to místní volby a jde o lidi. Asi ste jim to špatně vysvětlili ;)
Navíc to nejsou strany, ale spolky/hnutí, které nejsou vázané nějakou nadřazenou organizací.
Koalice nemusí mít smluvní většinu! Stačí mít vyjednanou podporu pro své věci! Za podporu něčeho jiného.
Nehledat výmluvy a jednat! Vyhráli jste a nejste přece bábovky! :)
Datum:17.10. 01:07
Titulek:upřesněníodpovědět
Upřesnění: Všichni potenciální koaliční partneři NeraHnutí odmítají účast KSČM, SPD nebo obou v koalici. Říci, že to odmítá NeraHnutí, je dost nepřesná formulace.
Datum:17.10. 01:10
L. Mrzílková nenabídla funkci místostarosty Šandovi. Jestli to nabídla Hrodkovi, to nevím.
Jméno:Jirka
Datum:13.10. 22:02
Titulek:NeraHnutí do opozice? odpovědět
No to snad nemyslí vážně. Kvůli tomu jsme je přece nevolili. Jestli neporazí Mrzílkovou a Hrodka, pak si mohli odpustit celou tu předvolební šaškárnu a dát peníze na chudé děti. Nechápu, proč Šanda nechce spolupráci s KSČM a SDP když potřebuje každý hlas. V opozici nic neprosadí, bude tam čtyři roky klábosit a Mrzílková si zatím prosadí všechno, co potřebuje.

https://melnicky.denik.cz/ zpravy_region/v-neratovici ch-se-koalice-blizi-v-meln iku-se-stale-bojuje-201810 13.html
Jméno:Karel
Datum:14.10. 17:49
Titulek:mno samoodpovědět
Že prosadí když ji lidi nechají a dají prostor.Ovcím to bude jedno a nebudou chtít vyčnívat,party z mokrých čtvrtí ji podpoří a neutrálové si zalezou do koutů.opálení úderníci jí dají hlas,páč jím nalouchá.Tak jak to asi může dopadnout??!!
Datum:15.10. 09:13
Titulek:Pokud bude mít koaliciodpovědět
Pokud bude mít koalici, tak prosadí - stejný model co minulé volby. Prohlasují i kraviny proti vlastnímu městu
Lidi a jejich názor (viz smetené petice) ji nezajímají.
NeraHnutí má nejvíc mandátů (i hlasů od lidí) a má jednat o vedení města.
Mrzílková ztratila a má jít pryč ... do opozice nebo pomáhat tvořit vítězům, ale ne být znovu starostkou :( ... max místostarostka (a JEN jedna!! ... stačilo to vždy)
Datum:17.10. 00:51
Není pravda, že jsem proti koalici s KSČM.
Jméno:Šando
Datum:18.10. 09:10
Titulek:Spěváčkovýodpovědět
se kde kdo z radnice bojí. Neschovávejte ji za SPD a vemte konečně mezi sebe na MÚ.
Jméno:kdopak se jí
Datum:18.10. 17:05
Titulek:asi tak odpovědět
Může bát??!!Žeby ten,kdo nemá čisté svědomí a komu nahlížela do karet??!Odklony jsou sice v kurzu,ale ne každý v tom umí chodit.
Jméno:Bára
Datum:14.10. 22:29
Titulek:utajená jednáníodpovědět
Víte někdo podrobnosti o povolebních jednáních? Je to pořád stejné bez ohledu na strany, my ovčané nemáme nárok něco vědět, strčili jsme lístky do urny a od té chvíle nikoho nezajímáme.
Jméno:Radka
Datum:15.10. 09:35
Titulek:katastrofaodpovědět
Jsou dvě varianty: Neratovice jinak 5 + ODS 3 + Štěrba 1, potřebují dva hlasy, komunisti a SPD nepadají v úvahu, čili vše teď závisí na Společně pro Neratovice - Kroužecký a Landová. Kroužecký půjde s Mrzílkovou, buď mu slíbí starostovaní nebo místostarostu, Landová se netrhne a půjde také. Mají potřebných 11 hlasů a budou dál vládnout. Starosta Mrzílková nebo Hrodek, místostarostové Kroužecký nebo Mrzílková, to už je jedno. Rada složená pouze z koalice Postaví se hypermarket, všechna parkoviště, kulturák coby nová radnice atd., atd. Poměry se změní jedině tehdy, když někdo z nich umře nebo se odstěhuje na Sejšely.

Druhá varianta: NERAHNUTÍ 8, Společně pro Neratovice 2, Štěrba s nimi nepůjde, komunisty a SPD předem zavrhli, koalici nesestaví a máme tady další čtyři roky hrůzy.
Jméno:úředník
Datum:15.10. 17:17
Titulek:co třebaodpovědět
A co třeba Nerahnutí 8 + ODS 3 = 11
nebo Nerahnutí 8 + Neratovice Jinak 5 = 13
nebo Nerahnutí 8 + Neratovice Jinak 5 + ODS 3 = 16
Jen se musí pan Šanda konečně rozhodnout a ukázat že je silný lídr. Zatím neukázal nic.
Datum:15.10. 21:56
Titulek:Fakt myslíte, že odpovědět
Kroužecký by šel z Mrzílkovou? Pokud ano, pak by hodně klesl.
Štěrbu neznám, ale mohl by si vzít mustr z Falty ... byl v koalici a propadl :)
Varianta 3: Koalice může být i menšinová, pokud bude mít podporu, třeba i tichou na hlasování
necháme se překvapit a uvdídíme ... pak můžeme jásat (Mrzílková & Hrodek pryč) nebo plakat :)
Jméno:Máša bez medvěda
Datum:15.10. 22:47
Titulek:Kroužecký nezklameodpovědět
Kroužecký už přece byl v roce 2010 na kandidátce s Mrzílkovou, pak se v dalším volebním období s Landovkou odtrhl a hrál si na opozici. Jen hrál, nikdy nešel proti starostce. Pamatujete kdo navrhl privatizaci bytů aby bylo dost peněz na přestavbu kulturáku na novou radnici? Krouža. Varianta 4: NeraHnutí 8, Landová 1, SPD 1 a KSČM 1. A ty pindy o tom, s kým nebude spolupracovat si může Šanda strčit, víte kam. Cílem bylo porazit Mrzílkovou a Hrodka bez ohledu na použité metody. To chtěli voliči a měl by splnit jejich očekávání.
Datum:16.10. 07:11
Titulek:No vidíte jak je ta paměť děraváodpovědět
Tohle jsem si neuvědomil, že se trhnuli ... no tak pak asi je možné, že j epřetáhne, i když se mi minulé období zdálo, že s ní ve velké části nesouhlasí.
Jméno:Tomáš
Datum:16.10. 15:48
Titulek:starostaodpovědět
Nikdo zde nezmiňuje např.pí Brodilovou...chod úřadu dobře zná,Mrzílko/HrodkoBand taky(říká se,že ji z úřadu vyštípali).Nebo pí Prošková - pokud se tyto dámy obklopí spolehlivými spolupracovníky-hurá!
Jméno:Lukáš
Datum:15.10. 18:17
Titulek:...odpovědět
Je vidět,že v nerahnuti nejsou politici..politika je o kompromisech,pokud tedy nemám nadpoloviční většinu.jestli se nejsou schopni domluvit se třemi lidmi na podpoře,tak mi to zavání tím,že rádi zůstanou v opozici..panu šandovi to sedí,nemít žádnou zodpovědnost a jen další čtyři roky do všeho rýt.rok před volbami začít kampaň a naslibovat hory doly..velká část občanů mu to uvěří a hodí mu tam hlas.myslím,že pár volebních období už to tak funguje..můj názor je ten,že by měl převzít zodpovědnost a jednat.pokud ne,tak by si to jeho voliči měli uvědomit a příště mu ty hlasy nedávat,protože je to stejně zbytečné..
Jméno:nerahnutí
Datum:15.10. 23:58
Titulek:by se mělo probratodpovědět
a zabrzdit Šandu. Zkusit prezentovat jinou tvář než je jen a pořád Šanda, který se nacpe všude a zbytek kolegů je bez šance. Měli by si uvědomit, že pokud Šanda nebude mít pocit, že má starostování v kapse, půjde do opozice. Kvůli tomu je lidé nevolili, chtějí to hnutí na radnici. A taky je fakt, že Sanda umí dokonale rejpat, ale osobní odpovědnosti se vyhýbá.
Datum:16.10. 07:09
Titulek:Souhlasodpovědět
Souhlas
Jméno:jakub
Datum:16.10. 12:18
Titulek:přesně takodpovědět
Přesně tak. To by Šandovi vyhovovalo, nemít odpovědnost a žvanit a žvanit a psát články. Ale když se má k problému postavit čelem, tak cukne. Je vidět že už se ze všeho hroutí teď, když si přečtete všechny ty články a prohlášení co vydal. A já je volil. Škoda hlasu. Příště to hodím Spěváčkové, u ní mám jistotu, že nikdy necukne a nenechá se koupit.
Datum:16.10. 13:06
Titulek:moc děkuji, ale...odpovědět
Ach příště...to mi bude 78 let.
Datum:16.10. 14:30
Titulek:asociaceodpovědět
Příště, ach příště, kdopak ví, příště si lehneme do rakví...Poněkud upravený proletářský básník František Gellner.

Perspektiva
Má milá rozmilá, neplakej!
Život už není jinakej.

Dnes buďme ještě veseli
na naší bílé posteli!

Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví.
Zejtra si lehneme do rakví.
Jméno:Gellnerův fanušek
Datum:16.10. 14:40
Titulek:proletář?odpovědět
On Gellner byl spíše anarchista, než proletář. Líný jak veš, opilec, zhýralec, milovník žen, tabáku a pití.
Až na ty ženy byl vlastně panu budocímu starostovi velmi podobný.
Datum:16.10. 19:59
Titulek:ale neodpovědět
Nepřehánějte. Spíš byl nadaný básník, prozaik, novinář, malíř, ilustrátor. Vzhledem k tomu, že zemřel ve věku 33 let na haličské frontě, zanechal za sebou docela slušné dílo.
Jméno:Jarda
Datum:16.10. 20:14
Titulek:Souhlasodpovědět
Ne milovník žen ale milovník migrantů, mešit a EU
Datum:16.10. 20:09
Titulek:koalice?odpovědět
Vrabci si cvrlikají na drátech, že je o koalici rozhodnuto. Je to zatím jedna paní povídala, ale drbny mají vždy nejčerstvější zprávy. Údajně to má být seskupení Neratovice jinak, ODS, Společně pro Neratovice a Volba pro Neratovice. 11 lidí. Pokud je to pravda, pak je to pro město velmi špatná zpráva.
Datum:16.10. 20:35
Titulek:Opoziceodpovědět
Jedna pozitivní zpráva, v zastupitelstvu je p. Spěváčková a bude mít přístup k potřebným informacím. Jistě nám napíše který z těch ekonomických zmr*ů chce město vytuneloval....možná padne i trestní oznámení.
Jméno:Jindra
Datum:16.10. 21:55
Titulek:No,odpovědět
to by bylo velké zklamání pro všechny,kdož se pro NeraHnutí angažovali...A nejvyšší čas na hledání jiného místa k bydlení.
Jméno:jakub
Datum:17.10. 10:41
Titulek:špatný vůdceodpovědět
Pokud je tedy pravda, že Nerahnutí půjde do opozice, tak veškerá odpovědnost je na lídrovi tj. Šandovi. Ten nedělal nic. S nikým nejednal a nic nedotáhl do konce. Bál se odpovědnosti. Po té co rozložil sociální demokracii a dostal se do zastupitelstva, tak má na čtyři roky zase pravidelný příjem. Nemusí nic dělat, jen se tvářit jako opozice. A žvanit a žvanit.
Jméno:pepa
Datum:17.10. 14:55
Titulek:proč nejednalodpovědět
Když tady pročítám všechny příspěvky, tak je mi smutno. Šanda už asi ví, že prohrál a proto svolává setkání a nebo lépe demonstraci, kde se bude obhajovat a všem říkat, že jsou všichni proti němu. Proč tedy nejednal, proč se z někým nedomluvil? Protože mu to takhle vyhovuje. Lépe vykřikovat hesla na náměstí, na facebooku a na dalších stránkách, než mít odpovědnost za město. Vždy může říct: to oni, já muzikant. Proč mu dali v Nerahnutí takovou pravomoc, to nechápu.
Datum:17.10. 21:30
Titulek:Co vlastně vznikne?odpovědět
Nikdo neví, kdo se s kým dohaduje. Bude zpátky na radnici semknutá trojka Mrzílková, Kořanová, Rajchertová a další, spolu s mocichtivým Hrodkem a jeho komplicem Pořízem? Bude pokračovat další čtyři roky devastace města: životního prostředí, zeleně, zničený kus krajiny výstavbou přístaviště, likvidace kvalitní zemědělské půdy kvůli hypermarketu a parkovišti a další parkoviště o kus dál, bude schválen nový územní plán se záměrem zastavit každý kousek přírody, čeká nás totální snížení ceny bytů Na Výsluní, zahlcení komunikací dopravou, bude pokračovat absolutní ignorace občanů, lži a podrazy...? Nebo se domluví s NeraHnutím a dojde k jakémusi kompromisu...? Ve hře je moc a peníze; občané a jejich spokojený život ve městě je pro ně až na posledním místě...
Datum:17.10. 23:59
Titulek:Snížení cen bytů????odpovědět
Paní Spěváčková, jak jste na tuto informaci přišla? Jestli sledujete vývoj cen bytů v prstenci kolem Prahy, tak již minimálně 5 let letí strmě vzhůru! Čím to asi je? Dobrou dostupností za prací do Prahy, kde jsou ceny bytů pro normální lidi nedostupné! Nemusíte brečet-také jeden byt na sídlišti vlastníte! Proč lidé investují do bytů a pronajímají je-protože půjdou ceny dolů?! To asi těžko, že!
Datum:18.10. 07:48
Titulek:opravdu?odpovědět
Sleduji a sleduji i inzeráty na byty v zeleni, u parku, v lese a pod. Nikde, opakuji nikde, jsem nezaznamenala, že by v inzerátech zdůrazňovali, že byt má z jedné strany výhled na velké parkoviště a z druhé na hypermarket s ještě větším parkovištěm. Lidé byty pronajímají, protože prchají z Neratovic, postaví si domek a hypotéku splácejí z nájemného v původním bytě. Jestli bývalé vedení města tady zrealizuje svoje zrůdné plány, hlavně na výstavbu zbytečného hypermarketu, budou z města prchat o to více. Zůstanou nám tady jen naši velmi přizpůsobiví obyvatelé a pár důchodců. Pokud se týká mého bytu, pak jste velmi dobře informována. Jen jste nenapsala, že manžel se zavázal odpracovat si ve Spolaně 12 let, což poctivě dodržel a následkem toho zemřel na celkové zasažení organizmu rakovinou.
Datum:18.10. 11:53
Titulek:Osídlování Neratovicodpovědět
Paní, přišli jste si k bytu jako všichni z generace, která přišla do Neratovic za bydlením v letech 73-80, kdy Spolana lákala mladé lidi na nové byty, kteří se museli upsat smlouvou na 12 let a které si mohli po 90. roce odkoupit za směšných 120-150 tis, dle lokality. Bylo to jedno, jestli se smlouvou na 12 nebo bez smlouvy, stejně museli být všichni zaměstnáni, aby nebyli příživníci a práce byla v místě. Odkupem bytu se z majitelů stali okamžitě milionáři, kteří svá obydlí mohli obratem prodat. Víte, dnešní mladší generace to nemá takto vymetené a pokud chtějí bydlet, musí si vzít hypo na téměř celý život a trnout, zda ho z práce nevyhodí nebo žít v předražených nájmech těch, kteří spekulují! Pořád jsou Neratovice na půlce ceny Prahy Proseka, tak se nedivte, že se zde lidé jen jezdí vyspat. Na rakovinu zemřelo i spousta mých známých, kteří Spolanu ani nikdy nenavštívili, čímž nechci zlehčovat tuto zákeřnou nemoc.
Jméno:Jitka
Datum:18.10. 12:25
Titulek:bytyodpovědět
Jistě, jsme milionáři, můžeme byty prodat a jít pod most. Dobrá myšlenka. Mladá generace má co chce. Má svobodu rozhodování. Bude po nás spravovat stát a já jim to těm zmetkům přeju.
Datum:18.10. 07:42
Titulek:Šanda vám to řekneodpovědět
Tak jste asi jediná co nic neví. Tak běžte na dnešní Šandovu demonstraci. On to ví a určitě vám to řekne. (možná tedy)
Jméno:Rudolf
Datum:18.10. 10:42
Titulek:s. Šandaodpovědět
Skončit s osmi mandáty v opozici, to je opravdu umění hodné mistra. Pan Šanda, co jsem tak zaslechl, jednal s ostatními tím způsobem, že se např. z jeho fejsbuku dověděli, že už s nimi jednat nebude. Nebo jinému subjektu tvrdil, že už nějaká dohda existuje. No, když si dokáže za pár dnů proti sobě postavit všechny možné partnery, pak se nemůže divit. Nejhumornější jsou jeho vyjádření o tom, jak jim nejde o funkce. Proč nenapíše narovinu, že všem říkal, že jeho hnutí bude mít starostu a místostarostu? Starosta mě být on, místostarosta nevím, paní Prošková prý ne.
Jméno:Jindřich
Datum:18.10. 14:31
Titulek:To je ostudaodpovědět
Toto je ostuda celého Nerahnutí nejen Šandy. Je mi líto všech voličů, kteří jim hloupě naletěli. Bůh ví, co se za ty čtyři roky do příštích voleb všechno stane a jestli to vůbec půjde napravit. Myslím, že škody budou nedozírné. A kdo za to může?
Jméno:pepo souhlas
Datum:18.10. 09:15
Titulek:souhlasodpovědět
souhlas
Jméno:Šanda
Datum:18.10. 18:40
Titulek:venku něco hřímá do tlampačeodpovědět
to by mu šlo. Ale jednat-kompromis-ustoupit v něčem -dát za pravdu i druhému...Udělat všechno pro to, aby bylo hnutí na radnici, to mu koukám nejde. ACH JO. ZAHOZENÉ HLASY. ZKLAMAL.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz