zpět na forum

Jméno:Lukáš
Datum:06.10. 14:28
Titulek:...odpovědět
Nevěříte v demokratické vedení voleb a sčítání hlasů? To už je dost přes čáru. Jako by jste už teď hledala důvody neúspěchu.. přeji hezký den
Jméno:Jana
Datum:06.10. 20:52
Titulek:Gratulaceodpovědět
Gratuluji Vam!!!
Jméno:Eva
Datum:07.10. 08:05
Titulek:jupí,odpovědět
Volila jsem Vás a ze srdce blahopřeji.Snad Vás zase nevyštípou jako kdysi.Přeji pevné nervy,zdraví a trpělivost mezi tím vším soukolím!
Jméno:Ludvik
Datum:07.10. 10:20
Titulek:Anoodpovědět
A to já doufám, že vystipou.s extremistama se nesmí jednat
Jméno:Ludvíku
Datum:07.10. 11:59
Titulek::-)odpovědět
Největší extremista Šanda bude nejspíš starosta Taková je doba, tak klídek
Jméno:V
Datum:07.10. 08:47
Titulek:Gratulace paní Spěváčkovéodpovědět
Gratulace paní Spěváčkové za úspěch ve volbách. Paní Spěváčková už patří ke koloritu města a je nezničitelná. Takový člověk rozhodně patří do demokratické společnosti, jen jich nesmí být moc. :-) Věřím, že za ten dlouhý čas paní Spěváčková i vyzrála a pochopila, že jednáním a kompromisy lze dosáhnout více, než hlavou proti zdi. Tak hodně úspěchů.
Jméno:Miroslav (Ne Kalousek)
Datum:08.10. 18:54
Titulek:Gratulace!!!odpovědět
Vážená pí Spěvačková
Gratuluji ke zvolení. Doufám že se vám podaří v tom bordelu, pardon ve městě udělat konečně pořádek. Je za 5 minut 12. Nebude to snadné, proto se nebojte na zasedání pozvat kluky s bombrem. Ostatním zastupitelům jistě po dobrém vysvětlí že město patří občanům a NE nenažranym žralůčkům.
Jméno:Lukáš
Datum:15.10. 18:17
Titulek:...odpovědět
Je vidět,že v nerahnuti nejsou politici..politika je o kompromisech,pokud tedy nemám nadpoloviční většinu.jestli se nejsou schopni domluvit se třemi lidmi na podpoře,tak mi to zavání tím,že rádi zůstanou v opozici..panu šandovi to sedí,nemít žádnou zodpovědnost a jen další čtyři roky do všeho rýt.rok před volbami začít kampaň a naslibovat hory doly..velká část občanů mu to uvěří a hodí mu tam hlas.myslím,že pár volebních období už to tak funguje..můj názor je ten,že by měl převzít zodpovědnost a jednat.pokud ne,tak by si to jeho voliči měli uvědomit a příště mu ty hlasy nedávat,protože je to stejně zbytečné..
Jméno:nerahnutí
Datum:15.10. 23:58
Titulek:by se mělo probratodpovědět
a zabrzdit Šandu. Zkusit prezentovat jinou tvář než je jen a pořád Šanda, který se nacpe všude a zbytek kolegů je bez šance. Měli by si uvědomit, že pokud Šanda nebude mít pocit, že má starostování v kapse, půjde do opozice. Kvůli tomu je lidé nevolili, chtějí to hnutí na radnici. A taky je fakt, že Sanda umí dokonale rejpat, ale osobní odpovědnosti se vyhýbá.
Jméno:Máťa
Datum:16.10. 07:09
Titulek:Souhlasodpovědět
Souhlas
Jméno:jakub
Datum:16.10. 12:18
Titulek:přesně takodpovědět
Přesně tak. To by Šandovi vyhovovalo, nemít odpovědnost a žvanit a žvanit a psát články. Ale když se má k problému postavit čelem, tak cukne. Je vidět že už se ze všeho hroutí teď, když si přečtete všechny ty články a prohlášení co vydal. A já je volil. Škoda hlasu. Příště to hodím Spěváčkové, u ní mám jistotu, že nikdy necukne a nenechá se koupit.
Jméno:Šanda
Datum:18.10. 18:40
Titulek:venku něco hřímá do tlampačeodpovědět
to by mu šlo. Ale jednat-kompromis-ustoupit v něčem -dát za pravdu i druhému...Udělat všechno pro to, aby bylo hnutí na radnici, to mu koukám nejde. ACH JO. ZAHOZENÉ HLASY. ZKLAMAL.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz