zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 10:35
Titulek:Svinstvo. V ulic 28. října FCC stříká Roundapem. odpovědět
Volá mi paní, že v ulici 28. října někdo stříká Roundapem. Volám na radnici, vedoucí ŽP to nebere, úřednice Vaculová, která má hm....na starosti městskou zeleň také nebere, další úřednice také ne - je úřední den!!! nakonec jedna zbylá mě odkazuje na ty, které mi telefon neberou. Prý jim mám zavolat. Nezavolám. Volám tajemníkovi svobodovi, telefon nebere. volám panu Vejvodovi z FCC, přiznává, že stříkají tím neskutečným svinstvem, aby vyhubili pampelišky. Prý mu Roundup nikdo nezakázal. Jistě, EU, prodloužilo dobu používání. A tak v ulici, kde je nejvyšší provoz chodců, kde ťapají dětičky a matky vezou kočárky s dětmi se stříká karcinogenem. Hnus!!! Už dávno mělo město vypovědět smlouvu s tou podivnou firmou. SPD v komunálkách bude prosazovat vytvoření městských podniků a místními zaměstnanci. Už je na čase, včera bylo pozdě.
Jméno:Míša
Datum:12.09. 17:45
Titulek:divné,tam majíodpovědět
V paměti telefonů asi na vás nějakou blokaci,jinak si jejich "vytížení" nedokážu vysvětlit.Ale vlastně ano,načuhujete přes rameno a informujete "lůzu".Se divím,že nemáte na radnici vstupní embargo.Pak když srovnávám,co nám oznamujete ,nechce se mi věřit cože nám to tam ti hodní,starostliví a přepracovaní mocipáni kují..Jak vidno,tato prapodivná firmička na "ochranu a údržbu" všeho zeleného to vzala hezky ..po svém.Hmyzu zdar asi vydala příkaz:zničit vše,co se ještě dá.Pak příjdou asi velké projekty a zakázky,kde si "konečně" někdo uloupne velký kusanec..a ovce vezmou volby tradičně ..hákem.Vítejme v Nera-kocourkově.
Datum:17.09. 12:10
Titulek:informace o glyfosátu (Roundup)odpovědět
https://www.stream.cz/ados t/10027664-utajeny-jed-kol em-nas-a-jake-ma-nasledky- znetvorene-deti

Vynechte mezery....
Jméno:Jana
Datum:17.09. 17:39
Titulek:je to sílaodpovědět
Hlavně že se mluví jak nám komunisté lhali,vlády od sametu dále jsou ještě horší zlo.Ale to hloupí vidět nechtějí.Byznys hýbe světem a z cizího krev neteče.
Datum:17.09. 12:54
Titulek:Proč mají mít výjimku????odpovědět
Roundup od ledna skončí, zavelelo ministerstvo. Zahrádkáři dostanou výjimku

17. září 2018 11:39
Stát od ledna zakáže využívání herbicidu glyfosát na urychlení dozrávání a vysušování plodin, nebude také možná jeho plošná aplikace. V pondělí o tom informovalo ministerstvo zemědělství v tiskové zprávě. Lidové noviny ve stejný den uvedly, že používáním glyfosátu uspoří zemědělci peníze mimo jiné za dosušování, hlavně u kukuřice, řepky a slunečnic.

https://ekonomika.idnes.cz /roundup-glykofosfat-herbi cit-zakaz-ministerstvo-zem edelstvi-zemedelci-146-/ek onomika.aspx?c=A180917_112 620_ekonomika_rts
Jméno:Petr
Datum:17.09. 17:18
Titulek:to nechápuodpovědět
Lidové noviny ve stejný den uvedly, že používáním glyfosátu uspoří zemědělci peníze mimo jiné za dosušování, hlavně u kukuřice, řepky a slunečnic. Tak to trochu nechápu,(jsem strojař), ale proč zemědělci nespořili do teď. Doma ho pochopitelně už 3 roky nepoužívám.
Jméno:Petr
Datum:17.09. 17:18
Titulek:to nechápuodpovědět
Lidové noviny ve stejný den uvedly, že používáním glyfosátu uspoří zemědělci peníze mimo jiné za dosušování, hlavně u kukuřice, řepky a slunečnic. Tak to trochu nechápu,(jsem strojař), ale proč zemědělci nespořili do teď. Doma ho pochopitelně už 3 roky nepoužívám.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz