zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:03.09. 18:32
Titulek:Šmudla zase okrádá !odpovědět
Varuji zákazníky před klamavým chováním k zákazníkům.Hlídejte ceny na účtenkách,nemusí korespondovat s regálem či letákem.Není dne,kdy by nebyl v tomhle kaufu s něčím problém-pokladny,samoobslu žky,ceny.Navíc i samotná vedoucí co dělá storna z vás udělá blbce a zboží za regálovou cenu mi neprodala.mám nafoceno a posílám na Čoiku.Už mám tohoto hnusu hokynářského tak akorát dost.
Jméno:Petra
Datum:04.09. 08:29
Titulek:těšíme seodpovědět
Proto se těšíme na nový kaufland. A Tesco ať klidně zavřou. Snad soud rozhodne ve prospěch občanů města a Kauflandu dá zelenou.
Jméno:Tomáš (nevěřící)
Datum:04.09. 09:29
Titulek:Kauflandodpovědět
Jen se těšte. Další stovky aut, mnohem větší cikánské gangy, ještě víc vyprahlé město, a to všechno kvůli obohacení boháčů a několika křiklounům, kteří mají místo mozku dutinu.
Jméno:M.
Datum:04.09. 09:54
Titulek:?odpovědět
Ve prospěch občanů ? Jako že je Kaufland ? Ha ha ha ha ha
Jméno:Lenka
Datum:04.09. 10:05
Titulek:nechápuodpovědět
Vy jste zapomněl, že krachne část supermarketů. Co se stane až postaví Kaufland: teď chodíte pár kroků do Tesca a pak budete klusat kilometr na kraj města. Hlavně staří si to budou móc pochvalovat. Počkejte až budou zase vedra, to si budou ty zabetonované plochy všichni pochvalovat.
Jméno:Josef
Datum:04.09. 12:54
Titulek:pro Lenkuodpovědět
Jak víte, že ostatní obchody zkrachují?
Vy máte křišťálovou kouli?
Můžete napsat kolik supermarketů v Neratovicích už zkrachovalo?

Co když naopak bude větší konkurence a ceny pro důchodce půjdou dolů?
Jméno:xy
Datum:04.09. 20:18
Titulek:Dobrý vtipodpovědět
Ceny v místě žádná konkurence neovlivní - řetězce mají celorepublikově stejné ceny.
Jméno:Bob
Datum:04.09. 22:00
Titulek:cenyodpovědět
Slyšel jste někdy něco o zaváděcích cenách? Ne? Pak chápu...
Jméno:Y
Datum:05.09. 09:47
Titulek:Bobe, nechápeteodpovědět
Naučte se číst text - Josef píše o trvalém snížení cen pro důchodce. Zaváděcí ceny netrvají věčně.
Datum:05.09. 13:29
Titulek:nemám slov...odpovědět
Trvalé snížení cen pro důchodce????? Ha ha ha Proboha, to nemyslíte ani ve snu!!!!!!Nadnárodní řetězce tady nejsou kvůli charitě, ale aby vyždímali naše lidi, zisky odlily domů do zahraničí a časem opustili montované škatule a zmizely za kopečkama.
Jméno:X.
Datum:05.09. 21:35
Titulek:Nerozodpovědět
Nevím proč reagujete na můj komentář - to se zlevněním napsal Josef! Pište to pod něj.

Já s tím, co jste napsal, hlavně že to není charita naprosto souhlasím.
Datum:29.09. 07:30
Titulek:budu podstupovat výšeodpovědět
Přišlo strohé (proč asi)vyjádření z kontroly.Mno myslím si své.Má mít své náležitosti a to nemá.Asi si dotyční myslí,že stížnost psala nějaká "lopata".Mno nepsala a nyní to opravdu poznají.Píšu vyšším,nadřazeným distancím a vymítím snad konečně tenhle bordel v zemi.Ikdyž:kde mám nějaké záruky..ehm,že.Sama sebe se již dlouho ptám,co tu tihle barbaři na trhu ještě dělají.Inu velká firma-velké všimné-velké ohledy atd..Vítejme v Banánově.
Datum:29.09. 10:11
Titulek: oprava:odpovědět
Vymýtím...fuj taková hrubka.
Jméno:yy
Datum:29.09. 11:10
Titulek:Mnoodpovědět
ono to je celé nějak divně napsané, asi moc neovládáte češtinu
Jméno:Ble ble
Datum:04.09. 22:07
Titulek:cenyodpovědět
Tak to je nejlepší vtip za posledních několik let. Jistě. Kaufland nasadí zaváděcí ceny a až položí ty nejméně navštěvované supermarkety, zase ceny zvedne. Tak to tady chodí od vpádu hypermarketů na český trh.
Jméno:ona
Datum:05.09. 19:38
Titulek:ryba smrdí od hlavyodpovědět
A kdo sem ty svatoprodejní velikány a za kolik natahal a dal jim tu prostor,hmmm??!!Začalo to Plusem a Penny a pak už to jelo.Dvořák,Karásek,Včela, Jednota-vše šlo rychle do kopru.Pak tržnice a nakonec i trhy u benzínky.K tomu zastavěná další plocha,která městu mohla sloužit zcela jinak.Ale hlavně že si lidé mohou nakoupit šunty a veteš pod jednou střechou.Prostě nová doba.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.09. 10:38
Titulek:funguje to všude stejně...odpovědět
Nelze neodpovědět: tady žádný supermarket nezkrachoval, protože zatím je zde zhruba kupní síla odpovídající stávající nákupní ploše. ALE: pokud bude postaven Kaufland, ne supermarket ale hypermarket, situace se rychle změní: těch současných supermarketů bude příliš mnoho. Takže část z nich zkrachuje. To je prosím skutečnost. Zkrachují také malé prodejny hlavně na venkově v okolních obcích. Za loňský rok jich bylo v ČR cca tisíc. lidé pak musejí dojíždět na nákup každé drobnosti. Statistika hovoří jasně: Za posledních deset let zaniklo v ČR 3923 prodejen o velikosti do 400 čtverečních. Pokud město dovolilo, aby zde byl vybudován hypermarket, mělo si uvědomit, že ten tady nebude proto, aby se místo, kde bude působit co nejvíce rozvíjelo, ale aby co nejvíce prodalo. Nebude to zdravé a kvalitní jídlo, ale náhražky prolezlé chemií. Zahraniční majitelé přece ví, že my sníme všechno, hlavně že je to levné. Jim jde jen o zisk. Lidem je vštěpováno, že je zde velký výběr, ale proč nabízet dvacet druhů jogurtů plných chemie, když by stačily dva, tři zdravé bez chemie.Pak se nedivte, že 1/3 jídla se vyhazuje. Podívejte se do popelnic. Hlavní součástí hypermarketových potravin jsou jedovaté pesticidy, protože vše je jimi ošetřené. Přibude další množství obalů, budeme platit ještě více za odpady.Jen těch letáků, co hyper super vyprodukuje! Naroste automobilová doprava, která bud ještě více znečišťovat naše město a okolí. Kamiony vám nevadí?

Tedy více aut, zhoršení zdraví a více osamělosti, hlavně starých lidí. Pokud se někdo ohání tím, že zde budou pracovní příležitosti, pak si uvědomte, že likvidací malých prodejen ubude mnohem více prac. míst. Práce v hyper je špatně placená, nedůstojná. ponižující. Zeptejte se zaměstnanců. Oni vám řeknou, nebo spíš zašeptají do ouška, jak na tom jsou. Časem je to samý cizinec a brigádník. Ještě máte pocit, že Kaufland přinese něco pozitivního svým obyvatelům? Proč tedy zastupitele schválili změnu územního plánu na stavbu? No, proč asi? Kdo je k tomu přemluvil a čím?????? Všichni to víme, jen to nelze říct na plnou hubu...
Jméno:Jitka
Datum:06.09. 17:44
Titulek:oni Vám řeknou...odpovědět
Ano je to tak a skoro vše jak přes kopírák.Krom Lídlu jsou vidět neustálé lákačky k obsazení míst téměř do všech těchto kšeftů.Každých 14 dní,někdy i týden jsou vidět nové a nové tváře v jejich řadách.O čem asi vysoká fluktuace svědčí??!O ničem dobrém určitě ne.Ten po bývalé Jednotě tam jede 1 kasa a fronty pomalu k pečivu.Pokladní ani nevolá posilu,páč mnohdy žádná není.Strávíte tam věčnost a ve finále zjistíte jak tam berou na "hůl".hlavně nezapomeňte na sběratelské napalovací akce,kdy sbíráte,utrácíte a nakonec stejně nic nemáte.maximálně díru v peněžence a zažívací potíže.
Datum:05.09. 13:44
Titulek:Šeci kradnůodpovědět
Jo, jo, jen se těšte. Bude to nákupní ráj. Teď se hnědá mládež srocuje u Billy, pak se přemístí ke Kauflandu a ještě si přizve na pomoc přespoláky.
Jméno:Kukačka
Datum:04.09. 04:49
Titulek:Všude je něco ....odpovědět
V Penny zase pan pokladník s oblibou vrací místo padesátikoruny, dvacetikorunu. Stalo se mi to už 3x. A ani se nesnaží omluvit.
Jméno:Karel
Datum:04.09. 17:37
Titulek:ta čmoudkaodpovědět
to tam taky brala pěkně u "huby" a zkoušela lidi,hlavně staré a nevidící až si naběhla.
Jméno:Karel
Datum:08.09. 03:48
Titulek:na Kauflandodpovědět
Se netěším přestože jsem penzista,jen z toho titulu,jaká negativa převyšující konzum to lidem a městu přinese.Šmudle už není pomoci,to je jasná.Šmucbert se veze v závěsu.A co třeba něco tuzemského mezi tím??Už mě tyhle škatule spásy nákupů nebaví.Taháme si nákupy od drobných z okolí nebo jezdíme do Globusu.Tady chcípnul pes zrovna tak jako upadá město v jiných sférách.
Jméno:Jiří
Datum:09.09. 12:16
Titulek:teď jsem se dozvědělodpovědět
Že tam mají havěť s tykadélky.Dobrou chuť!!
Jméno:Zákazník.
Datum:12.09. 23:29
Titulek:Bohužel nejen šmudla.odpovědět
Už i Lidl podobným způsobem klame. Nemohou za to prý na prodejně, ale v nějakém snad brandýském centru, z kterého cedulky (s nižší cenou proti ceně na kase) putují sem. Už jsem několikrát reklamoval.
Jméno:co si
Datum:14.09. 23:13
Titulek:nevezmou tišeodpovědět
Na kvalitě či gramáži,to z lidí vymámí jinak.Halíře budou dělat talíře,znáte to.A naše kontrolní instituce raději spí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.09. 09:45
Titulek:Lidl a spol.odpovědět
Lidl? Děkuji, nechci. To, co zde kupujeme, by Němci nedali ani prasatům. Prý jsou jednička v čerstvosti. Spíš ve vyhazování potravin. Pozorovala jsem podavačku, jak probírá zeleninu a ovoce, to, co by si chudší člověk klidně koupi zlevněné, se vyhazuje. Jsou toho tuny. Ten zbytek samozřejmě není čerstvější, ale jen méně shnilý. zeleninu a ovoce zásadně nakupuji u pana Zalabáka a Hájka. Hlavně brambory. Ty supermarkety nám byl čert dlužen, nedej bože, aby vybudovali Kaufland, malé obchůdky to položí.
Jméno:Evžen
Datum:15.09. 10:55
Titulek:Lídl je paséodpovědět
Ty medy co naslibovali před modernizací,k tomu slavný eshop,výsledky v dTestech atd.Ne,děkuji,ale mám se rád.
Jméno: Pavlína
Datum:23.09. 06:44
Titulek: mají nás v pažiodpovědět
Psala jsem na jejich infomail stížnost,která byla posléze přeposlána na prodejnu,kde mi měli odpovědět a zaujmout nějaký postoj.Nezaujali.Kdysi se aspoň stávalo,že přišla omluvná,striktní odpověď ve smyslu:omlouváme se,trhni si nohou..Takže na ně už zvysoka..a jezdíme a chodíme k soukromníkům,kde si sice mírně připlatíme,ale za kvalitu.K Matkům do Kostelce,k p.Zalabákovi do boudy pro zeleninu,do pekařství ke Šrámkovi pro pořádné a negumové,křoupavé pečivo a mohla bych pokračovat.Smutné,že tito malé ničí a naše vedení jim dává ještě prostor.Jestli tu bude i ten Kaufland,stěhujeme se,hned po bratrovi a matce,u kterých se tak stalo také.Nebo že by snad už u vesla byl někdo schopnější,vnímavější....? ??
Jméno:Klára
Datum:25.09. 19:47
Titulek: kamarádka se nechalaodpovědět
Nalákat jejich vysokými platy a všestrannou pověstí.Co však se za tím skrývá si musela vyzkoušet na vlastní kůži.Je to člověk co je schopný i fyzicky pracovat nad rámec,ale tohle se už nedalo a po měsíci to tam zabalila.Asi i záměr tam lidi takhle točit.Těžce vyfřená gáže!
Jméno:Miroslav
Datum:26.09. 17:58
Titulek:kauflandodpovědět
Já jako občan uvítám krám kde seženu skoro vše najednou, bohužel čas mi nedovolí obíhat všechny obchůdky v Neratovicích. Je mi líto malých obchodů a jejich provozovatelů. Kdyby tu byl jeden větší hypermarket a jeden supermarket tak by to stačilo otevírací doba třeba do deseti aby si mohli všichni nakoupit. A zbytek by pokryl drobný prodejce. Dnes je to těžké mít krámek. Hodně lidí si objednává už i přes internet a do krámku chodí jen pro to nejnutnější. Přijde mi zbytečné mít skoro u sebe Lidl, Penny, Billa. Vím že každý chodí do jiného podle různých kritérií. Ale kdyby byl Jeden krám tam co kaufland, druhý co je lidl a třetí co je albert tak by to bylo dostatečné pro všechny a místo těch tří by mohl vyrůst třeba parkovací dům, park s odpočinkem nebo něco jiného. Ale je to jen můj osobní názor a vím že spousta lidí nechce Kaufland z obavy z velké dopravy ale myslím že by hodně lidí to uvítalo .
Jméno:Honza
Datum:26.09. 18:12
Titulek:hodně lidíodpovědět
By uvítalo další krabicoidní kolos??!Co je to hodně u Vás??!Nesmíme zapomínat,že na výstavbu bude využita orná půda,na které by se daly pěstovat plodiny pro české lidi.Zatím si jich spousta dovážíme z ciziny nižších kvalit a za vysoké peníze.Za totality jsme si krom tropického ovoce a pár vyjímek dokázali vypěstovat sami a ještě vyvážet.Pětileté plány se plnily a překračovaly.Ani to parkoviště mi nepříjde v této lokalitě šťastné.Existuje zde ve městě spousta nevyužitých ploch či ploch,kde by parkoviště mohlo být.Ale znáte to,když pán zacinká dukáty...byly tu i celkem obstojné trhy,ale vše to zkomíralo a upadlo.Jedni tvrdí,že nezájmem o zboží,druzí vysokými nájmy.Zvláštní ,že spousta těch prodejců,co sem jezdila prodává v Brandýse,na Mělníce a po okolí.Jen tady nic nejde.Inu ze stánkařů malá domů nekápne,to je také pravda
Jméno:Standa
Datum:11.10. 22:04
Titulek:orná půdaodpovědět
Nic proti orné půdě v Neratovicích ale myslíte že ty plodiny co se zde pěstují skončí v Neratovicích? Toto je problém celé České Republiky dovážet a dovážet samý sajrajt a tak to bude už se s tím nic neudělá.
Jméno:Jan
Datum:12.10. 04:15
Titulek:udělat se dá mnoho..odpovědět
Jen lidi nesmí být slepí a líní..Stačí podpořit domácí produkci,která sice nepokryje požadavky,ale určitě dost sníží zisky těch zde naplavených cizáků.Hlavně si nenechat skákat po hlavách a nebýt ovcemi.
Jméno:Máťa
Datum:12.10. 11:59
Titulek:Za rohemodpovědět
Za rohem je Globus, Tesco ... proč další zabetonovaná plocha. Vyšší teplota, odvod vody hned pryč.
Více prachu, aut ...
Pokud by to bylo něco velkého, tak sbohem cokoliv menšího - soukromého.
A navíc nikde není dáno, že tam bude Kaufland. Není záruka. Taky to může být léta nabízené jako v jiných městech (kde už postavili podobné krabice) a nebo tam být nějaké disconty či vietnamci s nehty.
Ty tři by musel někdo vykoupit.
Jméno:Jana
Datum:13.10. 10:18
Titulek:je to sprosťárnaodpovědět
Beztak je tu těch krabic ažaž.A ti co věděli,proč a za kolik to sem prosadit by měli nést zodpovědnost za vše.Musí přeci existovat,tak jako soudy s estébáky a dalšími.Ale musí nás být dost,kdo je k tomu požene.Nečekat se vším na p.Spěváčkovou,to je o ničem ikdyž je to pohodlné.Dle mentality a smýšlení obyvatel to nebude asi jednoduché.Město bude upadat dále.Bohužel to mnozí přes veškeré byznys záměry nebudou chtít vidět.
Jméno:Jitka
Datum:11.11. 18:05
Titulek:dnes odpovědět
Jsem tam šla nakoupit a všimla jsem se jejich fenoménu:zamaskované díry s chybějícím zbožím.A to docela na mnoha místech.Chyběly i základní potraviny.I některé mrazáky zejí prázdnotou.Půlku věcí ze seznamu jsem musela jít stejnak shánět jinam.Jejich Clubcard je mi tím pádem k ničemu.O masivně zvednutých cenách u zboží ani nemluvě,ale to teď dělá skoro každý druhý před vánocemi.A na ten lobkovický velekauf si dávat pozor s cenama-šidí.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz