zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:03.09. 18:32
Titulek:Šmudla zase okrádá !odpovědět
Varuji zákazníky před klamavým chováním k zákazníkům.Hlídejte ceny na účtenkách,nemusí korespondovat s regálem či letákem.Není dne,kdy by nebyl v tomhle kaufu s něčím problém-pokladny,samoobslu žky,ceny.Navíc i samotná vedoucí co dělá storna z vás udělá blbce a zboží za regálovou cenu mi neprodala.mám nafoceno a posílám na Čoiku.Už mám tohoto hnusu hokynářského tak akorát dost.
Jméno:Petra
Datum:04.09. 08:29
Titulek:těšíme seodpovědět
Proto se těšíme na nový kaufland. A Tesco ať klidně zavřou. Snad soud rozhodne ve prospěch občanů města a Kauflandu dá zelenou.
Jméno:M.
Datum:04.09. 09:54
Titulek:?odpovědět
Ve prospěch občanů ? Jako že je Kaufland ? Ha ha ha ha ha
Jméno:Kukačka
Datum:04.09. 04:49
Titulek:Všude je něco ....odpovědět
V Penny zase pan pokladník s oblibou vrací místo padesátikoruny, dvacetikorunu. Stalo se mi to už 3x. A ani se nesnaží omluvit.
Jméno:Karel
Datum:04.09. 17:37
Titulek:ta čmoudkaodpovědět
to tam taky brala pěkně u "huby" a zkoušela lidi,hlavně staré a nevidící až si naběhla.
Jméno:Karel
Datum:08.09. 03:48
Titulek:na Kauflandodpovědět
Se netěším přestože jsem penzista,jen z toho titulu,jaká negativa převyšující konzum to lidem a městu přinese.Šmudle už není pomoci,to je jasná.Šmucbert se veze v závěsu.A co třeba něco tuzemského mezi tím??Už mě tyhle škatule spásy nákupů nebaví.Taháme si nákupy od drobných z okolí nebo jezdíme do Globusu.Tady chcípnul pes zrovna tak jako upadá město v jiných sférách.
Jméno:Jiří
Datum:09.09. 12:16
Titulek:teď jsem se dozvědělodpovědět
Že tam mají havěť s tykadélky.Dobrou chuť!!
Jméno:Zákazník.
Datum:12.09. 23:29
Titulek:Bohužel nejen šmudla.odpovědět
Už i Lidl podobným způsobem klame. Nemohou za to prý na prodejně, ale v nějakém snad brandýském centru, z kterého cedulky (s nižší cenou proti ceně na kase) putují sem. Už jsem několikrát reklamoval.
Jméno:co si
Datum:14.09. 23:13
Titulek:nevezmou tišeodpovědět
Na kvalitě či gramáži,to z lidí vymámí jinak.Halíře budou dělat talíře,znáte to.A naše kontrolní instituce raději spí.
Jméno:Evžen
Datum:15.09. 10:55
Titulek:Lídl je paséodpovědět
Ty medy co naslibovali před modernizací,k tomu slavný eshop,výsledky v dTestech atd.Ne,děkuji,ale mám se rád.
Jméno: Pavlína
Datum:23.09. 06:44
Titulek: mají nás v pažiodpovědět
Psala jsem na jejich infomail stížnost,která byla posléze přeposlána na prodejnu,kde mi měli odpovědět a zaujmout nějaký postoj.Nezaujali.Kdysi se aspoň stávalo,že přišla omluvná,striktní odpověď ve smyslu:omlouváme se,trhni si nohou..Takže na ně už zvysoka..a jezdíme a chodíme k soukromníkům,kde si sice mírně připlatíme,ale za kvalitu.K Matkům do Kostelce,k p.Zalabákovi do boudy pro zeleninu,do pekařství ke Šrámkovi pro pořádné a negumové,křoupavé pečivo a mohla bych pokračovat.Smutné,že tito malé ničí a naše vedení jim dává ještě prostor.Jestli tu bude i ten Kaufland,stěhujeme se,hned po bratrovi a matce,u kterých se tak stalo také.Nebo že by snad už u vesla byl někdo schopnější,vnímavější....? ??
Jméno:Klára
Datum:25.09. 19:47
Titulek: kamarádka se nechalaodpovědět
Nalákat jejich vysokými platy a všestrannou pověstí.Co však se za tím skrývá si musela vyzkoušet na vlastní kůži.Je to člověk co je schopný i fyzicky pracovat nad rámec,ale tohle se už nedalo a po měsíci to tam zabalila.Asi i záměr tam lidi takhle točit.Těžce vyfřená gáže!
Jméno:Miroslav
Datum:26.09. 17:58
Titulek:kauflandodpovědět
Já jako občan uvítám krám kde seženu skoro vše najednou, bohužel čas mi nedovolí obíhat všechny obchůdky v Neratovicích. Je mi líto malých obchodů a jejich provozovatelů. Kdyby tu byl jeden větší hypermarket a jeden supermarket tak by to stačilo otevírací doba třeba do deseti aby si mohli všichni nakoupit. A zbytek by pokryl drobný prodejce. Dnes je to těžké mít krámek. Hodně lidí si objednává už i přes internet a do krámku chodí jen pro to nejnutnější. Přijde mi zbytečné mít skoro u sebe Lidl, Penny, Billa. Vím že každý chodí do jiného podle různých kritérií. Ale kdyby byl Jeden krám tam co kaufland, druhý co je lidl a třetí co je albert tak by to bylo dostatečné pro všechny a místo těch tří by mohl vyrůst třeba parkovací dům, park s odpočinkem nebo něco jiného. Ale je to jen můj osobní názor a vím že spousta lidí nechce Kaufland z obavy z velké dopravy ale myslím že by hodně lidí to uvítalo .
Jméno:Honza
Datum:26.09. 18:12
Titulek:hodně lidíodpovědět
By uvítalo další krabicoidní kolos??!Co je to hodně u Vás??!Nesmíme zapomínat,že na výstavbu bude využita orná půda,na které by se daly pěstovat plodiny pro české lidi.Zatím si jich spousta dovážíme z ciziny nižších kvalit a za vysoké peníze.Za totality jsme si krom tropického ovoce a pár vyjímek dokázali vypěstovat sami a ještě vyvážet.Pětileté plány se plnily a překračovaly.Ani to parkoviště mi nepříjde v této lokalitě šťastné.Existuje zde ve městě spousta nevyužitých ploch či ploch,kde by parkoviště mohlo být.Ale znáte to,když pán zacinká dukáty...byly tu i celkem obstojné trhy,ale vše to zkomíralo a upadlo.Jedni tvrdí,že nezájmem o zboží,druzí vysokými nájmy.Zvláštní ,že spousta těch prodejců,co sem jezdila prodává v Brandýse,na Mělníce a po okolí.Jen tady nic nejde.Inu ze stánkařů malá domů nekápne,to je také pravda
Jméno:Standa
Datum:11.10. 22:04
Titulek:orná půdaodpovědět
Nic proti orné půdě v Neratovicích ale myslíte že ty plodiny co se zde pěstují skončí v Neratovicích? Toto je problém celé České Republiky dovážet a dovážet samý sajrajt a tak to bude už se s tím nic neudělá.
Jméno:Jan
Datum:12.10. 04:15
Titulek:udělat se dá mnoho..odpovědět
Jen lidi nesmí být slepí a líní..Stačí podpořit domácí produkci,která sice nepokryje požadavky,ale určitě dost sníží zisky těch zde naplavených cizáků.Hlavně si nenechat skákat po hlavách a nebýt ovcemi.
Jméno:Máťa
Datum:12.10. 11:59
Titulek:Za rohemodpovědět
Za rohem je Globus, Tesco ... proč další zabetonovaná plocha. Vyšší teplota, odvod vody hned pryč.
Více prachu, aut ...
Pokud by to bylo něco velkého, tak sbohem cokoliv menšího - soukromého.
A navíc nikde není dáno, že tam bude Kaufland. Není záruka. Taky to může být léta nabízené jako v jiných městech (kde už postavili podobné krabice) a nebo tam být nějaké disconty či vietnamci s nehty.
Ty tři by musel někdo vykoupit.
Jméno:Jana
Datum:13.10. 10:18
Titulek:je to sprosťárnaodpovědět
Beztak je tu těch krabic ažaž.A ti co věděli,proč a za kolik to sem prosadit by měli nést zodpovědnost za vše.Musí přeci existovat,tak jako soudy s estébáky a dalšími.Ale musí nás být dost,kdo je k tomu požene.Nečekat se vším na p.Spěváčkovou,to je o ničem ikdyž je to pohodlné.Dle mentality a smýšlení obyvatel to nebude asi jednoduché.Město bude upadat dále.Bohužel to mnozí přes veškeré byznys záměry nebudou chtít vidět.
Jméno:Jitka
Datum:11.11. 18:05
Titulek:dnes odpovědět
Jsem tam šla nakoupit a všimla jsem se jejich fenoménu:zamaskované díry s chybějícím zbožím.A to docela na mnoha místech.Chyběly i základní potraviny.I některé mrazáky zejí prázdnotou.Půlku věcí ze seznamu jsem musela jít stejnak shánět jinam.Jejich Clubcard je mi tím pádem k ničemu.O masivně zvednutých cenách u zboží ani nemluvě,ale to teď dělá skoro každý druhý před vánocemi.A na ten lobkovický velekauf si dávat pozor s cenama-šidí.
Jméno:Běta
Datum:26.03. 09:29
Titulek:od 9 k 5odpovědět
Dnes jsem tam šla pro pár drobností.Bohužel ve svém okolí mám jen Tesco.Fronta na kase a ty samoodbavovací hlásaly zase nějakou chybu.Vystojím frontu,zaplatím,vezmu si účet a zjistím ,že mi x položek cenově nesedí.Vracím se reklamovat.Další strávený čas navíc.Byla tu před nimi Edeka,ale takový bordel a nekvalita to nebyla.
Jméno: Honza
Datum:27.03. 06:38
Titulek:jsme národ ovcíodpovědět
kam jde jedna,jde i celá tlupa za ní.Když tam plno lidí nevleze a klesne jim značně kšeft,buď to zabalí nebo propustí spoustu zaměstnanců jako např.ČP.To by dávalo prostor našinci něco si tu otevřít,jako RaJ,Jednotu,Včelu,vždyť jsme to tu měli.Ale museli by se o své obchody starat jako naši pilní rákosáci.Ne jako ti,co tu zkrachovali,kdy se člověk pro kyselý xicht a neochotu bál do krámu vlézt...
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:27.03. 11:29
Titulek:chybí podpora městaodpovědět
Oni se ti "rákosníci" nestarají sami. To je jen zdání. Jejich nadřízená mafie se o ně stará a tvoří maximálně efektivní nadnárodní korporaci jako jsou Kauflandy, Tesca, Penny a jiné hyper a supermarkety. Kdyby se město zajímalo o drobné živnostníčky, podporovalo je a poskytovalo jim slušné prostředí, bylo by to jiné kafe. Jenže město to nedělá, protože na lidi kašle.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz