zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:03.09. 18:32
Titulek:Šmudla zase okrádá !odpovědět
Varuji zákazníky před klamavým chováním k zákazníkům.Hlídejte ceny na účtenkách,nemusí korespondovat s regálem či letákem.Není dne,kdy by nebyl v tomhle kaufu s něčím problém-pokladny,samoobslu žky,ceny.Navíc i samotná vedoucí co dělá storna z vás udělá blbce a zboží za regálovou cenu mi neprodala.mám nafoceno a posílám na Čoiku.Už mám tohoto hnusu hokynářského tak akorát dost.
Jméno:Petra
Datum:04.09. 08:29
Titulek:těšíme seodpovědět
Proto se těšíme na nový kaufland. A Tesco ať klidně zavřou. Snad soud rozhodne ve prospěch občanů města a Kauflandu dá zelenou.
Jméno:Tomáš (nevěřící)
Datum:04.09. 09:29
Titulek:Kauflandodpovědět
Jen se těšte. Další stovky aut, mnohem větší cikánské gangy, ještě víc vyprahlé město, a to všechno kvůli obohacení boháčů a několika křiklounům, kteří mají místo mozku dutinu.
Jméno:M.
Datum:04.09. 09:54
Titulek:?odpovědět
Ve prospěch občanů ? Jako že je Kaufland ? Ha ha ha ha ha
Jméno:Lenka
Datum:04.09. 10:05
Titulek:nechápuodpovědět
Vy jste zapomněl, že krachne část supermarketů. Co se stane až postaví Kaufland: teď chodíte pár kroků do Tesca a pak budete klusat kilometr na kraj města. Hlavně staří si to budou móc pochvalovat. Počkejte až budou zase vedra, to si budou ty zabetonované plochy všichni pochvalovat.
Jméno:Josef
Datum:04.09. 12:54
Titulek:pro Lenkuodpovědět
Jak víte, že ostatní obchody zkrachují?
Vy máte křišťálovou kouli?
Můžete napsat kolik supermarketů v Neratovicích už zkrachovalo?

Co když naopak bude větší konkurence a ceny pro důchodce půjdou dolů?
Jméno:xy
Datum:04.09. 20:18
Titulek:Dobrý vtipodpovědět
Ceny v místě žádná konkurence neovlivní - řetězce mají celorepublikově stejné ceny.
Jméno:Bob
Datum:04.09. 22:00
Titulek:cenyodpovědět
Slyšel jste někdy něco o zaváděcích cenách? Ne? Pak chápu...
Jméno:Y
Datum:05.09. 09:47
Titulek:Bobe, nechápeteodpovědět
Naučte se číst text - Josef píše o trvalém snížení cen pro důchodce. Zaváděcí ceny netrvají věčně.
Jméno:Bob
Datum:05.09. 13:29
Titulek:nemám slov...odpovědět
Trvalé snížení cen pro důchodce????? Ha ha ha Proboha, to nemyslíte ani ve snu!!!!!!Nadnárodní řetězce tady nejsou kvůli charitě, ale aby vyždímali naše lidi, zisky odlily domů do zahraničí a časem opustili montované škatule a zmizely za kopečkama.
Jméno:X.
Datum:05.09. 21:35
Titulek:Nerozodpovědět
Nevím proč reagujete na můj komentář - to se zlevněním napsal Josef! Pište to pod něj.

Já s tím, co jste napsal, hlavně že to není charita naprosto souhlasím.
Jméno:Ble ble
Datum:04.09. 22:07
Titulek:cenyodpovědět
Tak to je nejlepší vtip za posledních několik let. Jistě. Kaufland nasadí zaváděcí ceny a až položí ty nejméně navštěvované supermarkety, zase ceny zvedne. Tak to tady chodí od vpádu hypermarketů na český trh.
Jméno:ona
Datum:05.09. 19:38
Titulek:ryba smrdí od hlavyodpovědět
A kdo sem ty svatoprodejní velikány a za kolik natahal a dal jim tu prostor,hmmm??!!Začalo to Plusem a Penny a pak už to jelo.Dvořák,Karásek,Včela, Jednota-vše šlo rychle do kopru.Pak tržnice a nakonec i trhy u benzínky.K tomu zastavěná další plocha,která městu mohla sloužit zcela jinak.Ale hlavně že si lidé mohou nakoupit šunty a veteš pod jednou střechou.Prostě nová doba.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.09. 10:38
Titulek:funguje to všude stejně...odpovědět
Nelze neodpovědět: tady žádný supermarket nezkrachoval, protože zatím je zde zhruba kupní síla odpovídající stávající nákupní ploše. ALE: pokud bude postaven Kaufland, ne supermarket ale hypermarket, situace se rychle změní: těch současných supermarketů bude příliš mnoho. Takže část z nich zkrachuje. To je prosím skutečnost. Zkrachují také malé prodejny hlavně na venkově v okolních obcích. Za loňský rok jich bylo v ČR cca tisíc. lidé pak musejí dojíždět na nákup každé drobnosti. Statistika hovoří jasně: Za posledních deset let zaniklo v ČR 3923 prodejen o velikosti do 400 čtverečních. Pokud město dovolilo, aby zde byl vybudován hypermarket, mělo si uvědomit, že ten tady nebude proto, aby se místo, kde bude působit co nejvíce rozvíjelo, ale aby co nejvíce prodalo. Nebude to zdravé a kvalitní jídlo, ale náhražky prolezlé chemií. Zahraniční majitelé přece ví, že my sníme všechno, hlavně že je to levné. Jim jde jen o zisk. Lidem je vštěpováno, že je zde velký výběr, ale proč nabízet dvacet druhů jogurtů plných chemie, když by stačily dva, tři zdravé bez chemie.Pak se nedivte, že 1/3 jídla se vyhazuje. Podívejte se do popelnic. Hlavní součástí hypermarketových potravin jsou jedovaté pesticidy, protože vše je jimi ošetřené. Přibude další množství obalů, budeme platit ještě více za odpady.Jen těch letáků, co hyper super vyprodukuje! Naroste automobilová doprava, která bud ještě více znečišťovat naše město a okolí. Kamiony vám nevadí?

Tedy více aut, zhoršení zdraví a více osamělosti, hlavně starých lidí. Pokud se někdo ohání tím, že zde budou pracovní příležitosti, pak si uvědomte, že likvidací malých prodejen ubude mnohem více prac. míst. Práce v hyper je špatně placená, nedůstojná. ponižující. Zeptejte se zaměstnanců. Oni vám řeknou, nebo spíš zašeptají do ouška, jak na tom jsou. Časem je to samý cizinec a brigádník. Ještě máte pocit, že Kaufland přinese něco pozitivního svým obyvatelům? Proč tedy zastupitele schválili změnu územního plánu na stavbu? No, proč asi? Kdo je k tomu přemluvil a čím?????? Všichni to víme, jen to nelze říct na plnou hubu...
Jméno:Jitka
Datum:06.09. 17:44
Titulek:oni Vám řeknou...odpovědět
Ano je to tak a skoro vše jak přes kopírák.Krom Lídlu jsou vidět neustálé lákačky k obsazení míst téměř do všech těchto kšeftů.Každých 14 dní,někdy i týden jsou vidět nové a nové tváře v jejich řadách.O čem asi vysoká fluktuace svědčí??!O ničem dobrém určitě ne.Ten po bývalé Jednotě tam jede 1 kasa a fronty pomalu k pečivu.Pokladní ani nevolá posilu,páč mnohdy žádná není.Strávíte tam věčnost a ve finále zjistíte jak tam berou na "hůl".hlavně nezapomeňte na sběratelské napalovací akce,kdy sbíráte,utrácíte a nakonec stejně nic nemáte.maximálně díru v peněžence a zažívací potíže.
Jméno:Bob
Datum:05.09. 13:44
Titulek:Šeci kradnůodpovědět
Jo, jo, jen se těšte. Bude to nákupní ráj. Teď se hnědá mládež srocuje u Billy, pak se přemístí ke Kauflandu a ještě si přizve na pomoc přespoláky.
Jméno:Kukačka
Datum:04.09. 04:49
Titulek:Všude je něco ....odpovědět
V Penny zase pan pokladník s oblibou vrací místo padesátikoruny, dvacetikorunu. Stalo se mi to už 3x. A ani se nesnaží omluvit.
Jméno:Karel
Datum:04.09. 17:37
Titulek:ta čmoudkaodpovědět
to tam taky brala pěkně u "huby" a zkoušela lidi,hlavně staré a nevidící až si naběhla.
Jméno:Karel
Datum:08.09. 03:48
Titulek:na Kauflandodpovědět
Se netěším přestože jsem penzista,jen z toho titulu,jaká negativa převyšující konzum to lidem a městu přinese.Šmudle už není pomoci,to je jasná.Šmucbert se veze v závěsu.A co třeba něco tuzemského mezi tím??Už mě tyhle škatule spásy nákupů nebaví.Taháme si nákupy od drobných z okolí nebo jezdíme do Globusu.Tady chcípnul pes zrovna tak jako upadá město v jiných sférách.
Jméno:Jiří
Datum:09.09. 12:16
Titulek:teď jsem se dozvědělodpovědět
Že tam mají havěť s tykadélky.Dobrou chuť!!
Jméno:Zákazník.
Datum:12.09. 23:29
Titulek:Bohužel nejen šmudla.odpovědět
Už i Lidl podobným způsobem klame. Nemohou za to prý na prodejně, ale v nějakém snad brandýském centru, z kterého cedulky (s nižší cenou proti ceně na kase) putují sem. Už jsem několikrát reklamoval.
Jméno:co si
Datum:14.09. 23:13
Titulek:nevezmou tišeodpovědět
Na kvalitě či gramáži,to z lidí vymámí jinak.Halíře budou dělat talíře,znáte to.A naše kontrolní instituce raději spí.
Jméno:Evžen
Datum:15.09. 10:55
Titulek:Lídl je paséodpovědět
Ty medy co naslibovali před modernizací,k tomu slavný eshop,výsledky v dTestech atd.Ne,děkuji,ale mám se rád.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz