zpět na forum

Jméno:Jan
Datum:27.08. 11:54
Titulek:Vraždy v Saské Kamenici (Německo)odpovědět
Jeden mrtvý a tři těžce ranění... Saská Kamenice
26. 08. 2018 19:41:17
Média zatím mlčí k identitě pachatelů, dělají, že nic... Nevím, nemám nic v ruce, ale klidně se vsadím, že to byli zase nějaký "doktoři" z řad migrantů. Kam jsme se to dostali? Co na to p.Merkelová? Podívá se pozůstalým do očí?
V Saské Kamenici došlo ke sporu, jenž vyvrcholil vraždou jednoho Němce a těžkým zraněním tří dalších lidí. Média prý zatím mlčí o identitě ůtočníků, ale... Začaly probleskovat informace, že se jedná o cizince. Stačí...

Saskou Kamenici mám kousek za rohem a opravdu už mi není jedno, že se tahle svinstva dějí takhle blízko. Opravdu musíme reflektovat a přijímat politiku EU, jenž nám donekonečna opakuje, že musíme něco nějak přerozdělit a prostě přijmout všechny ty "oběti"? Oběti, jenž už mnohokrát udělali obyčejné prasárny a ještě si u toho berou do huby Slovo Boží?

Útočí noži, autama, klidně se odpálí v davu. Znásilńují, kradou, napadají. Při překročení hranic použijí klidně kyselinu a fekálie... Tak jestli je tohle to obohacení, o kterém mluví rádoby zastánci jakéhosi paskvilu z řad EU a dalších multikulti organizací, tak jako pardon...

Když jsem viděl minulý týden ty "doktory", co překročili nelegálně hranici se Španělskem, tak není o čem...

Zdroj: https://kostalroman.blog.i dnes.cz/blog.aspx?c=676461
Jméno:víte,
Datum:28.08. 12:18
Titulek:Jane,tady užodpovědět
Jich pár takových také bydlí,sice ne přímo migranti,ale ti s podobnou filozofií.Stačí aby sem pár takových soukmenovců sezvali.Jako naši snědí a ultra "pracovití" v době voleb.Ale o tom nám frau "Hmyzu zdar" v pochlebném plátečku nenapíše.V téhle zemi za peníze a podobné komodity jde všechno.Chce to jen čas.Spousta zaslepenců je schopna se jí ještě poptat,kdyže sem ti "přátelé" dorazí a zdvořile poděkovat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:31.08. 09:56
Titulek:Zdroj: rukojmi.czodpovědět
Vraždy, útoky nožem, rvačky, vjíždění auty do davu, znásilňování, to nejsou západní hodnoty, o kterých tak ráda mluví paní Merkelová a jiné evropské elity. Nebo se nakonec mýlím?
Lidé, kteří jsou promigrační a pro otevřené Německo demonstrují v německém Chemnitzu proti lidem, kteří jsou protiimigrační a demonstrují kvůli vraždě německého občana. Ten Němec byl sice kubánského původu, ale to je teď úplně jedno, i kdyby to nebyl Němec!

Protestují prostě proti vraždění a hlavně proti zvýšené kriminalitě a mnoha násilnostem jako takovým, kterých se dopouštějí převážně přistěhovalci - žadatelé o azyl v jejich městě, potažmo na jejich státním území.

A hle, tihle lidé, co vyšli naštvaní do ulic a kterých je na demonstracích více, než jejich oponentů, jsou všichni šmahem označeni za pravicové extrémisty a nácky, odsuzováni vlastní kancléřkou, některými ministry i představiteli svého města. Ano, je mezi nimi pár opravdových extrémistů, ale může se Němcům ještě někdo divit, že po tom všem, co se za poslední minimálně tři roky v jejich zemi děje, u nich vzrůstá radikalizace, vztek a strach?

Neměli by němečtí politici spíše odsoudit chování nepřizpůsobivých cizinců, kteří se v jejich zemích chovají v rozporu s tolik proklamovanými západními evropskými hodnotami, o kterých Merkelová a spol. tak ráda hovoří a jimiž hájí své kroky? Neměl by už někdo nejen z německých politiků jasně přistěhovalcům veřejně zdůraznit, jaké hodnoty se tedy v Evropě ctí, jaké zákony platí a co je v této společnosti nepřijatelné a netolerovatelné?...

http://www.rukojmi.cz/clan ky/6760-to-jsou-ale-parado xy-pane-vanek
Jméno:mkgmkmk
Datum:01.09. 22:18
Titulek:Lži v médiích a skutečnostodpovědět
https://www.euportal.cz/Ar ticles/19667-pani-angelo-t ohle-uz-vazne-neni-dobre-l ide-v-nemecku-se-proti-vam -masove-bouri-kdo-neveri-a t-se-podiva.aspx

bez mezer

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz