zpět na forum

Jméno:Pavla
Datum:26.08. 16:08
Titulek:komunální volbyodpovědět
https://www.irozhlas.cz/vo lby/obecni-volby-2018-poli tika-kandidatky-demografie _1808231045_jab
Jméno:Obst
Datum:27.08. 10:55
Titulek:§odpovědět
No fuj - ODS je těžce pánský klub
Jméno:Jana
Datum:01.09. 10:25
Titulek:volbyodpovědět
Díky za tento užitečný odkaz-jen je třeba vymazat mezery. Starostka má bohužel chapadélka opravdu ve většině kandidátek:(.
Jméno:monča
Datum:01.09. 12:28
Titulek:za coodpovědět
Požadovaná stránka neexistuje tak proč děkujete?????
Jméno:Jindřich
Datum:01.09. 13:04
Titulek:Ale existuje...odpovědět
...právě tam jsem - vymažte mezery v adrese!!!
Jméno:monča
Datum:01.09. 15:00
Titulek:díkyodpovědět
Už tam jsem díky jedna mezera utekla.
Jméno:Eda
Datum:27.08. 12:11
Titulek:Interaktivní kandidátkaodpovědět
Je to těžké, jak vidím, současné vedení je provázané do všech stran...A proč Společně pro Neratovice uvádí v kolonce povolání "pořadatel Terasa Blues, pořadatel Festivalu piva v Neratovicích"..? To myslí jako fakt, nebo si z nás dělaj prču? A Roman Kroužecký-na kandidátce 2x - to si starostování posichrovává synem?
Jméno:žíznivá Zdena
Datum:31.08. 23:56
Titulek:pozvání na pivoodpovědět
Tak nás místostarosta opět zve 6.9. na pivo, tentokrát již neodolám a půjdu. Neví někdo, kolik těch piv mohu na jeho účet vypít?
Jméno:Tomáš
Datum:01.09. 15:20
Titulek:ani jednoodpovědět
Ani jedno. Vše si musíte zaplatit. Paní Spěváčková vám to potvrdí. Tržbu bude mít z vás restaurace oskar. Vždyť její majitelé panové Karel a Lamač kandidují také za ODS. Že by náhoda?
Jméno:Honza
Datum:01.09. 22:59
Titulek:Próč platit?odpovědět
Nerozumím...Proč tedy pozvání jen na pivo a ne rovnou na večeři s aperitivem a předkrmem - za své si snad ještě můžu dát cokoliv. A mít Oskar představenstvo, tak vsadím krk, že i v něm Hrodek je. No i tak - ruka ruku meje.
Jméno:hm
Datum:02.09. 07:21
Titulek:samé lepšíodpovědět
Takže nebrat.Volby zde budou opět zajímavá záležitost.
Jméno:Zdena
Datum:02.09. 11:12
Titulek:pozváníodpovědět
No jo, jsem naivka - myslela jsem, že když někdo někoho zve, tak za něj i platí. Holt jsem ze staré školy....
Jméno:joo
Datum:03.09. 18:35
Titulek:bejvávalo,vzpomeňteodpovědět
na pasáž z Dědictví s Bohumilem Stejskalem:Nová doba....A tak to chodí i v Kocourkově jinak či ještě jinak.
Jméno:Jindřich
Datum:02.09. 18:26
Titulek:Na stránkách melnicko.czodpovědět
jsem našel rozhovor se Šandou. Nerahnutí má velké ambice, do opozice nepůjdou a do koalice se spojí třeba s ďáblem, jen ne s SPD (asi to pro ně není dost "vítací a sluníčková" strana. Nebo, že by osobní antipatie vůči paní Spěváčkové? A pak, že nebudou rozdělovat občany města - ha ha!!!
Tady je ten výtah z článku:

Pokud uspějete, s kým byste šli nebo nešli do koalice?

NeraHnutí nejde do voleb proto, abychom seděli v opozičních lavicích nebo v zóně pro občany a dívali se na to, jak hlasovací stroj vládnoucí koalice dělá další ústupky investorům a schvaluje současný návrh nového územního plánu. Snažíme se dát dohromady občany, aby bylo město spravováno k jejich prospěchu.

Pokud uspějeme, budeme si moci vybírat koaliční partnery podle jejich ochoty podpořit program, se kterým jdeme do voleb. Speciální případ je SPD. I jejich voliči snad pochopí, že s SPD do koalice jít nemůžeme a že změnu k lepšímu v našem městě představuje NeraHnutí. Rozdělovat občany našeho města skutečně nepotřebujeme.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz