zpět na forum

Jméno:Michaela <misa@ok2cqr.com>
Datum:20.08. 10:54
Titulek:Neratovické cyklohrátky 2018odpovědět
Dobrý den,
již třetím rokem proměníme jedno městské sídliště na závodní trať pro děti od 2 do 10 let.

Neratovické cyklohrátky se budou opět konat na trase kolem MŠ Kaštánek a MŠ Čtyřlístek. Děti si tak budou moci odjet závod na odrážedlech, koloodrážedlech a kolech, při tom se trochu protáhnout a vypadnout od počítačů, tabletů a telefonů. A o to nám jde. :)

Letošní ročník se bude konat 1. 9. od 12:30, kdy bude možné děti zapsat. Povedlo se nám do akce opět zapojit řadu místních i přespolních sponzorů a tak se děti mnou těšit na zajímavý program i ceny. Novinkou letošního ročníku je, že se zapojil i místní Lídl a tak všechny děti registrované do závodu budou mít občerstvení zdarma. Navíc budeme mít i bezlepkovou variantu.

Více informací naleznete na stránkách cyklohratky.cz nebo na Facebooku pod označením Neratovické cyklohrátky 2018

Těšíme se na všechny!
Jméno:Jindřich
Datum:20.08. 19:48
Titulek:Pořadatel?odpovědět
A pořádá to prosím kdo?
Není to to jen další "předvolební tah" Nerahnutí?
Jméno:Vlasta
Datum:20.08. 23:02
Titulek:Cyklohrátkyodpovědět
A i kdyby? Proto tam snad děcko nepustíte? Dle článku to je již 3.ročník - NeraHnutí je v tom případě hódně rafinované v dlouhodobém plánování tohoto "předvolebního tahu"!
Jméno:Michaela
Datum:21.08. 08:29
Titulek:Pořadatelodpovědět
Pořádám to já s partou dalších rodičů. Není to žádná předvolební kampaň. Pořádáme to již 3. rokem.
Jméno:Petr
Datum:21.08. 16:15
Titulek:Politikaodpovědět
Jindrichu, trochu by to chtelo nevidet za kazdou akci politiku, lidi obcas neco delaji i proto, ze jim to jednoduse dela radost. Jako treba Misa.
Jméno:Jindřich
Datum:21.08. 18:30
Titulek:Omluvaodpovědět
Omlouvám se za svůj dotaz, nebyl vůbec myšlen "politicky".
Na druhou stranu je slušné uvést při podobných příležitostech, kdo to pořádá a kdo tedy odpovídá za legálnost a bezpečnost.
Jméno:Petr
Datum:22.08. 14:45
Titulek:Jindrichuodpovědět
Vzdyt to je v prvnim prispevku: porada to Michaela a muzete ji kontaktovat na emailu misa@ok2cqr.com, navic jsou tam odkazy na web a facebook.

Nebo tady ma Misa dolozit uradne overene kopie vsech dokumentu k akci, aby bylo jasny "kdo tedy odpovídá za legálnost a bezpečnost."?
Jméno:Jindřich
Datum:22.08. 20:00
Titulek:Máte pravduodpovědět
Ano, je to tam. Znovu se omlouvám, snad to stačí.
Jméno:Petr
Datum:24.08. 10:23
Titulek:Jindrichuodpovědět
jo, ted uz je to v pohode.
Jméno:Michaela <misa@ok2cqr.com>
Datum:27.08. 09:19
Titulek:Kdo to pořádá :)odpovědět
Jidřichu, to je v pořádku, jsem zvyklá, děláme to již po třetí a vždy se někdo ptá.

Celá akce vznikla díky mým dětem. Mám dvojčata s mentálním postižením a nezvládla by odjet normální závod, na který byla pozvaná. Tehdy vznikla myšlenka, že bychom jim udělali menší závod, pro pár dětí přátel a známých. Odjelo to tehdy 60 dětí. Při povaze toho co dělám, mám dost kontaktů pro zajištění cen pro děti a nějakých blbinek pro všechny děti kolem. Letos jsme připravení na 100-150 dětí. Možná jich bude 30, možná 150, nevím.

Dohromady nás kolem závodu je asi 20. Ne všichni se pak podílí na pořadatelství přímo na akci, protože nemůžou (práce, nemoc..). Někdo pomáhá a nechce být jmenován. Samotnou mě překvapilo, že to sami rodiče malých závodníků chtěli opakovat, tak proběhl druhý ročník. Letos jsme s tím počítali od loňska.

Celou akci koordinuji já. Dala jsem si záležet na tom, aby to pro děti stálo za to. V podstatě na té akci pracuji od ledna. V některých společnostech trvá i 3 měsíce, než dostanete nějaké vyjádření.Letos se mi povedlo zapojit více místních podniků (Lídl, Spolana, Cykloik, Pizza u Anity, Koupák, Nemocnice...), ale i přespolních (BESIP, ASEK, Expodum.cz, Bitegaming, Euromedie...). Se všemi komunikuji výhradně já. Potom jsou zde věci jako vítězné schůdky, stopky, elektrika, odvoz všech věcí a pod. S těmi už pomáhají další.

Vím, že za místními akcemi, je většinou nějaká agitka. Nicméně já nekandiduji nikam a tahle akce je apolitická a nikdo tam nesmí nic takového propagovat. Snad tento popis pozadí stačí.
Pokud budete mít dotazy, napište mi rovnou na email. Můžeme si o tom někde popovídat nebo se se můžete připojit mezi nás a uvidíte, že jsme jen parta rodičů a dobrovolníků, kteří se na jedno odpoledne odvážou a udělají dětem hezký den. Občas i za cenu vyraženého zubu nebo trapasu za mikrofonem :) Míša

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz