zpět na forum

Jméno:RN
Datum:16.08. 14:28
Titulek:Volební inzerátodpovědět
Ve volbách se počítá každý hlas. Nabízíme několik cenných hlasů té kandidátce, která by ve svém programu měla tyto body:

1) demolice bývalé školky Urxova a rozšíření parku, vybudování menších vodních prvků jako opatření pro zlepšení mikroklimatu ve městě

2) na části parcel 17/1, 30/1 a 30/41 vytvoření komunitní zahrady, případně regulérní zahrádkářské kolonie (dle zájmu)

3) změna trasy plánované cyklostezky do Kojetic - aby byla vedena podél železniční trati

4) zvýšení rozpočtu městské policii, rozšíření kamerového systému, prověrka fyzické způsobilosti, pěší hlídky
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.08. 21:52
Titulek:nestačí pár změn....odpovědět
Komunitní zahrady se u nás příliš neosvědčily, zde tradičně fungují zahrádkářské kolonie. Připravenost na změny klimatu je nutno naplánovat komplexně, nejen vodní prvky, ale další mechanizmy, které jsou nezbytné k adaptaci na změny klimatu. Pokud se týká zlepšení práce Městské policie, pak je nutné vyhodnotit veškeré problémy a provést kompletní reorganizaci.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.08. 21:54
Titulek:sliby a skutečnostodpovědět
Volební program není rozhodující. Měla snad koalice s Neratovice jinak ve své koaliční smlouvě privatizaci bytů???? Ne. Bylo plánováno přístaviště na Labi vedoucí k likvidaci lobkovické louky? Ne. Počítalo se s výstavbou parkoviště místo pole s kvalitní půdou? Ne. Naopak, měla se provádět odborná a pravidelná údržba města. Zlaté oči! Na webových stránkách města mělo být zřízeno diskuzní fórum. Ptám se: kde je? Co zefektivnění práce Městapa? Viděli jste pěší hlídky? Já ne. Co plánuje Neratovice jinak nyní: Bezpečné podmínky pro cyklisty. Dovolte, abych se zasmála. Hlavně na Kojetické, paní starostko, co? Skvělá relaxační zóna u Labe, hlavně ta kamínková autostráda těsně kolem kmenů vrb na sjezdu od Žebráka, ta se povedla. Kdypak budou vrby prohlášeny za nebezpečné a budou vykáceny? Nádoby na bioodpad?
Proč nejsou na sídlišti? Tam je v kontejnerech nejvíce bioodpadu, domkaři by měli kompostovat a ne mít zvláštní nádoby. Mohla bych pokračovat, stačí si srovnat skutečnost s výlevy na Neratovice jinak. Budou už lidé na radnici hovořit s lidmi a brát vážně jejich připomínky? Těžko...
Jméno:Slávek
Datum:19.08. 23:11
Titulek:zatím toho moc nevímodpovědět
Také si myslíte, že snídaně s bábovkou,grilování v Riveru, pozorování meteorů a jiné vychytané společenské atrakce nic nevypovídají o tom, jak si bude počínat klan NeraHnutí až zasedne v zastupitelstvu? Mají nastudované základní zákony a vyhlášky, dovedou přečíst stavební výkresy, budou vysvětlovat proč tak či onak hlasovali či nehlasovali? Mě hlavně zajímá, co udělají v okamžiku, až budou zvoleni, co musí jako první změnit.Tak co pane Šanda?
Jméno:Jan
Datum:19.08. 23:59
Titulek:Áchjó,odpovědět
buďte trochu soudný-kolik stran si k dnešku trouflo vyrukovat s kandidátkou?A proč šijete jen do NeraHnutí,které se snaží o změnu?Ani si nechci představit,že by současné vedení pokračovalo dál v započatém díle.Kolikpak zastupitelů má zákony, vyhlášky...atd.nastudováné ??A o nějakém vysvětlování,proč tak či onak hlasovali si můžeme leda nechat zdát!


Jméno:Josef
Datum:20.08. 08:31
Titulek:pro Slávkaodpovědět
Ač nevolič Nera hnutí, tak předpokládám, že tyto akce jsou pořádány právě z tohoto důvodu. Kdyby jste se na nějakou akci vydal, mohl byste se na výše uvedené otázky zeptat přímo těch lidí. Takto tu jen hloupě plácáte.
Jméno:J.
Datum:20.08. 14:11
Titulek:Hrochodpovědět
Co Vám vadí na akci typu pozorování hvězd? Něco tak originálního by nikoho ze starých zkostnatělých partají se členy bez mozkové činnosti nenapadlo. Jsou tu noví lidé s novými pohledy na svět kolem sebe. To je pro Vás problém, v zastupitelstvu by jste raději umělohmotné dutohlavé panáky?

A vůbec, co třeba ty ostatní strany - co dělaly poslední čtyři roky? Co pořádali pro lidi, kde prezentují své názory? U Nerahnutí a Neratovin aspoň víte, na čem jste.

Co taková Volba pro město. Lautr nic.

Kandidují lidovci - ti před měsícem spadli asi z oběžné dráhy.
Jméno:BBB
Datum:20.08. 13:03
Titulek:koho volit?odpovědět
Jaký je rozdíl mezi bábovkou a koblihou? Žádný. Lákat lidi koblihou, bábovkou nebo kusem grilované flaxy, aby volili určitou kandidátku, je stejná bouda, jak bez ohledu na schopnosti kandidátů lidi přesvědčit lidi o tom, že nové koště bude dobře mést. Bude dobrá pekařka zodpovědná zastupitelka? Bude v novém seskupení akčnější zastupitel Hornák nebo zastupitelka Soukupová? Ano, souhlasím, že Mrzílková musí odejít včetně všech těch kamenných xichtů. Průšvih jsou i poslušní a často neschopní úředníci věrní svým nadřízeným. Co s nimi uděláte pane Šando?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:21.08. 13:38
Titulek:odpověďodpovědět
Tohle asi není nejlepší místo, kde se mě ptát na otázky. Navštěvuji tento web sporadicky. Můžete mě přímo oslovit na facebooku, napsat email na info@nerahnuti.cz, zavolat mi, nebo přijít na nějakou akci NeraHnutí a tam se zeptat.

K vaší otázce:
Rozdíl mezi bábovkou NeraHnutí a koblihou ANO je ten, že bábovky pro akci NeraHnutí napekli podporovatelé NeraHnutí pro své sousedy, dobrovolně a proto, aby podpořili změnu ve městě.
Nedělali je povinně zaměstnanci, kteří dřou za mzdy těsně nad minimální mzdou pro Babišovo impérium. Rozdíl v chuti Vám asi lépe popíše Anna.
Ke zbytku: Ano, věřím, že budou akčnější, protože budou mít mnohem větší příležitosti ovlivnit politiku města. Jejich zkušenosti se budou hodit.
Pokud uspějeme natolik, že budeme moc realizovat změny, dáme úředníkům možnost chopit se příležitosti a přizpůsobení své práce požadavkům adekvátním roku 2018. Záleží, jak této možnosti využijí a zda bude nutné sáhnout ke změnám v personálním složení. Každopádně výchozí pozice je, že pod současným politickým vedením nebyla taková možnost projevit svůj talent. :)
Jméno:J. Hornišer
Datum:21.08. 17:06
Titulek:žádám vysvětleníodpovědět
Co to je, ptát se na otázky? Měl jste na mysli odpovědět na otázky nebo položit pár otázek?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:22.08. 11:24
Titulek:odpověďodpovědět
klást otázky :)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz