zpět na forum

Jméno:Hanka
Datum:06.08. 20:23
Titulek:také jsemodpovědět
ho několikrát viděla.
Jméno:Petr
Datum:07.08. 08:45
Titulek:Mrzílková se někde prohání na jachtěodpovědět
Zatímco města přemýšlejí, jak ulehčit lidem ve vedrech život npř. nasazením hasičských vozů, vodních děl a podobně, u nás naše vedení nic nezajímá. Nechápu, jak vůbec může někdo uvažovat o tom, že je bude na podzim volit. Kdyby dnes odskákali do Neumětel, je pozdě. Dokázali za strovky milionů přeorat celé město. Co fungovalo, zničili. A chystají zničit další místa. Jen aby bylo co odklánět.
Jméno:Zdena
Datum:07.08. 09:07
Titulek:jachtařkaodpovědět
To není možné,oko mi nezůstalo suché vděčností,když jsem četla,co o sobě jachtařka napsala na stránky Neratovice jinak(a nejen ona)...: https://neratovice-jinak.w ebnode.cz/nas-tym2/
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:07.08. 09:18
Titulek:sounáležitost a osobní odpovědnostodpovědět
Mmě dostal ten pocit sounáležitosti. Mohla bych, nejen já, dlouze vyprávět, jak laskavě a vstřícně jedná paní starostka na zasedání zastupitelstva s občany, kteří nesouhlasí se záměry radnice jako je přístaviště v Lobkovicích, parkoviště místo pole, hypermarket u sídliště opět na poli, parkoviště, kde kvůli soukromým automobilistům padnou desítky stromů a td. Jak je pozorně vyslechne a hledá alternativní řešení...Jak umožní občanům, aby mohli promluvit o všech zíležitostech města dostatečně dlouhou dobu. Ano, oko nezůstane suché vděčností.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz