zpět na forum

Jméno:Blažej
Datum:22.07. 21:32
Titulek:kandidátkyodpovědět
Komunální volby jsou za dveřmi.Slyšel jsem, že Pavel Šanda nebude figurovat na kandidátce Nera Hnutí, aby mu nepřitížil a sehnal dalších 21 kandidátů za jakousi stranu. Nevíte někdo nějaké podrobnosti?
Jméno:Stenly
Datum:23.07. 20:32
Titulek:Lžiodpovědět
Není to pravda. Nerahnutí má dost podpisů. Nepotřebuje kandidovat za žádnou stranu a není důvod aby nebyl Pavel Šanda lídrem. Má spoustu lidí co ho budou volit. Jestli to vystačí na vítězství není vůbec jistý
Jméno:Stčed
Datum:23.07. 21:00
Titulek:chybaodpovědět
Udělal chybu, měl zařadit na kandidátku Spěváčkovou. Dělá do politiky o moc déle než Šanda a dobře se vyzná v zeleni. Myslím, že je jediný člověk ve městě, který rozumí stromům. Bude mu chybět.
Jméno:Kůs
Datum:24.07. 15:53
Titulek:ochránci přírody na kandidátce NeraHnutiodpovědět
Šanada tvrdí, že má mezi svými kandidáty ochránce přírody, ale to nic neznamená. V Neratovice jinak mají Červenkovou a k čemu tam byla? K ničemu. Hájila jen svoje zájmy, nějaká příroda ji byla ukradená.
Jméno:Stčad
Datum:24.07. 21:26
Titulek:Re: chybaodpovědět
Jenom to ne to bychom teprve zažili teror. Ona není špatná ale ve vedení města opravdu nemá co dělat.Myslím že by to byla chyba.
Jméno:Jirka
Datum:25.07. 09:15
Titulek:teror????? Mrzílková vám nevadí?odpovědět
Spěváčková? Naopak, ta by neměla chybět ve vedení města. Rád bych ji viděl v zastupitelstvu i v radě.
Jméno:Martin
Datum:25.07. 10:34
Titulek:velká chybaodpovědět
Také si myslím, že neoslovení paní Spěváčkové pro kandidátku je velká chyba NeraHnutí, na kterou můžeme doplatit my všichni, kteří si přejeme změnu. Hlasy se takto budou zbytečně tříštit.
Jméno:Lenka
Datum:25.07. 15:19
Titulek:chyba ovčanůodpovědět
Také bych pí Spěváčkovou v příštím zastupitelstvu ráda viděla.Ale je to hlavně na ní a vůli pár lidí se dohodnout,ješitnost by měla jít stranou.Každopádně případné opětovně zprzněné volby nelze označit za "velkou chybu NeraHnutí,na kterou doplatíme my všichni",ale za ignoraci těch,co remcají/vyhovuje jim to takto a volit nejdou.
Jméno:souhlas
Datum:26.07. 05:59
Titulek:s poslední větouodpovědět
A musím dodat,že těchto je tu velká většina.Remcaj,hořekují,st ěžují si,bojí se svého názoru,neboť ví,že na vše tu mají Spěváčkovou (paní).
Jméno:Ahoy
Datum:02.08. 05:32
Titulek:anarchieodpovědět
Šandovi a spol. jde sobecky pouze a jenom o jediné : nemít pod okny jakoukoliv výstavbu. V tom se ovšem zcela shoduje s p.Spěváčkovou. Toto Hnutí
je pro komunální politiku naprosto nepoužitelné.
A na čele závislák a vítač Šanda, děsné..
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:02.08. 10:07
Titulek:volbyodpovědět
Nevím, o co jde Šandovi, ale mě jde o 1. zachování orné půdy a to z mnoha důvodů: půda je bohatství a záruka vypěstování jídla. Snad to teď někdo pochopí, když je hrozné celoevropské sucho: vedle pole, čili pozemku určeném k drancování, vede filtrovaná labská voda. Pozemek lze zavlažovat. Která města to mají! Nápad postavit na poli parkoviště a hypermarket může vzniknout pouze pomatené hlavě. Půda pohlcuje CO2 - skleníkový plyn, který působí oteplování, půda zadržuje vodu: česká zemědělská půda, které máme asi 3,5 milionu hektarů by mohla zadržet 9 miliard kubíků vody. Půda není jen hlína, je to složitý systém organizmů, nelze ji vyrobit ani nahradit. Proto, jestli mě budete volit, budu hájit zachování půdy, je to nás majetek a nikdo nemá právo ji zničit. Nikdo k tomu nemá mandát, ani starostka Mrzílková. Je ve veřejném zájmu ji uchovat. Kvůli soukromým autům nemůže nikdo zlikvidovat pole s úrodnou půdou. 2. Stejně tak je nutné zachovat zeleň, máme jí málo. Teď to pociťujeme v katastrofálním suchu a vedrech. 3. Budu hájit zahrádkaření. 4. Budu prosazovat zájmy seniorů. Ti jsou nyní v očích radnice na posledním místě. Nic z nich neplyne.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz