zpět na forum

Jméno:Anonym
Datum:16.07. 18:42
Titulek:Zubarkaodpovědět
Zlatá paní doktorka Marečková, doktorka co přebrala ordinaci po ni je drahá, lze že se už nesmí dělat amalgámových plomby, plomba ta 1200 a ještě vám neřekne co vám právě v ústech dělá.
Jméno:A
Datum:16.07. 18:48
Titulek:můžeteodpovědět
To lidem v české kotlině trochu přeložit??
Jméno:Věra
Datum:16.07. 19:07
Titulek:amalgámodpovědět
Myslíte amalgámové plomby? To se smíchá rtUť s dalšími kovy, zejména se jedná o stříbro, měď a cín. Stříbro se používá pro svou mechanickou a chemickou odolnost. Dále urychluje tuhnutí a zvyšuje výslednou expanzi výplně.
Jméno:Míša
Datum:17.07. 05:26
Titulek:ještě horší jeodpovědět
Její blízká náladová,zakyslá a protivná konkurence s její sestrou.Tyhle 2 radši už v životě nepotkat ani jako lidi.A když-tak člověku leze mráz po těle od pohledu.Neinformuje,zvyšuj e hlas,převrtává,vlní v informacích...brrr.
Jméno:ona
Datum:19.07. 20:11
Titulek:ráda movitéodpovědět
Pacienty.Hlavně ty,co solí bez papírů.
Jméno:Presne
Datum:20.07. 08:14
Titulek:Ufodpovědět
Objednací doba k ní je ted na prosinec, nabrala si tolik lidí, že je objednací doba delší než 5 měsíců? Čím víc karet , tím víc peněz, čím delší doba, tím se budou kazit zuby, čím víc kazu tím víc peněz pro ní.... Fakt super.
Jméno:Eva
Datum:20.07. 16:58
Titulek:chce to jedinéodpovědět
A to změnu.V každém případě to bude jistě posun k lepšímu po všech stránkách.Hlavně hlídat recenze.A nebýt stádním.Ona si sama zvolila ošetřovat lidem chrup a ústa a milodary nikomu v žádném případě neskládá.Práce jako každá jiná.
Jméno:Zdena
Datum:20.07. 21:26
Titulek:nový zubařodpovědět
Neví někdo, kdy otevře ordinaci zubař nad bývalou Jednotou?
Jméno:Honza
Datum:20.07. 23:17
Titulek:zubařodpovědět
Zatím prý nemá smlouvy s pojišťovnami...Nebo to bude jen za hotové:)
Jméno:Dan
Datum:21.07. 11:46
Titulek:tak to aťodpovědět
Si vys..re voko,lidi si platí zdravotko a budou mu skládat hotovost.Kor zde v Nera-soc lokalitě.
Jméno:Honza
Datum:21.07. 05:39
Titulek:vleče se toodpovědět
Prý už dost dlouho,měl jsem být také jeho novým pacientem,nejdříve že březen,pak květen...atd.Z doslechu prý problémy s hygienou.Nakonec mi byla doporučena Praha.Tady v Nera to jde vše kamsi v rámci zdravotní péče.
Jméno:Jana
Datum:21.07. 22:39
Titulek:"jde to kamsi"odpovědět
Jenom v rámci zdravotní péče? Chá,chá...A cože to v Nera a okolí funguje(kromě nové Riviery :))? Proto - jděmež všichni k volbám a změňme to!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.07. 09:50
Titulek:riviéra????? :-)))))odpovědět
Jani, vy si opravdu myslíte, že původně krásné zákoutí u Labe, nyní zničené, ale přesto nazvané honosným hogo fogo názvem, je funkční? V jakém smyslu? Nikoho jsem tam nikdy neviděla se koupat, a pochopila byste proč, kdybyste se chtěla mermomocí vykoupat.
Jméno:Karel
Datum:22.07. 10:23
Titulek:..jděme k volbám...cháá..chá..odpovědět
Tak to je také dobrý vtip.Tady jdou k volbám buď tamní přicmrndávači a vyznavači "Hmyzu zdar" anebo ovce co remcají,ale nic pro to neudělají.Maximálně kobliháři co si nechají naslibovat za koblihu cokoliv.Tenhle národ je nepoučitelný a asi si bude muset natlouci ústa mnohem důkladněji.Neboť zde už dávno lépe bylo.Pravdou je že to spousta lidí slyšet ale nechce,co pan Čermák pro město a lidi dělal.To se s dneškem ani srovnávat nedá.Hlavně že soudruzi byli mega škodliví..
Jméno:Plán
Datum:22.07. 13:06
Titulek:co s tím?odpovědět
Nepůjdou? Pak ať se nediví, že vyhraje Hmyzu zdar s divadelně nadaným hochštaplerem.Všichni příznivci půjdou disciplinovaně volit, na to dejte krk.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz