zpět na forum

Jméno:Jan
Datum:02.07. 06:27
Titulek:posvítí siodpovědět
Leda tak na kulový-na staré babky se psy a na parkoviště u Billy a polikliniky.Je to slušné rito.Z ubytovny jim tipaři a informátoři (asi ti mega přepracovaní) dávají echo a tipy.Z kontrol a obchůzek nic nekápne,to je v režii.
Jméno:Alois
Datum:10.07. 20:47
Titulek:policieodpovědět
Co vím, tak můžete být v klidu. Většina měšťáků už z Neratovic odešla do Prahy a další se chystají.Už teď mají podstav a co jsem slyšel, tak do konce roku to budou moc zavřít.To jsem zvědavý, na koho se bude nadávat potom :-)
Jméno:Honza
Datum:11.07. 05:15
Titulek:jo aháodpovědět
Ono se v tomhle city musí jen chválit,pochlebovat a přikyvovat..Ale co dělat když není čemu??!!jen si kladu otázku-jakto že jinde může něco fungovat a tady stále problém??!!Žeby za to mohli ti "hloupí" občané s názorem,chlupoune??!
Jméno:Alois
Datum:11.07. 12:22
Titulek:jo ahaodpovědět
No nevím, kdo za to může a kde a kdo stále vidí problém. Vím ale, jak město funguje jinde (např.Brandýs n/L). Tam město vychází občanům vstříc a nestačil jsem se divit, jak to může jinde fungovat. Pokud jde o policii,tak je mi vcelku ukradená. Ať to tady zruší či ne, je mi putna. To o nadávání jsem myslel obrazně.
Jméno:Míša
Datum:11.07. 13:09
Titulek:městapoodpovědět
Městská police je dobrá věc, pokud v jejím čele stojí někdo schopný a zodpovědný, ne proto, že ji dostane jako trafiku. Důležitá osoba je také starosta, ten řídí městskou policii, jenže co chcete po jachtařce.
Jméno:Petr
Datum:11.07. 14:31
Titulek:naprostýodpovědět
Souhlas.Takže tak.
Jméno:jan
Datum:17.07. 20:33
Titulek:joodpovědět
Naprostá pravda. Schopný-současný velitel tedy opravdu není.Jeho příkazy strážníkům, aby dávali víc a víc pokut a jeho šmírování kamerama když někdo odhodí vajgla je už legendární.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz