zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.07. 22:42
Titulek:Vrazi na silnicíchodpovědět
Když jsme napsala článek, že Neratovice jsou nebezpečné, pustilo se do mě pár nespokojenců. Podle nich jsou bezpečné a basta. Přála bych jim, aby dnes stáli na chodníku v ulici kpt. Jaroše. Příběh se začal už o něco dříve, kdy dva maníci projeli po mostě z Mlékojed tak, že dvě babky musely uhnout ke stěně, aby nedošly k úrazu. Ale to nejhorší teprve následovalo. Ze zatáčky od Kostomlatského sadů vyrazilo auto, kolo a motocykl a nejvyšší rychlostí, závodíc s ostatními, se řítilo bez ohledu na provoz nahoru ke křižovatce u Kavana. Kdo by se jim nachomýtl do cesty, bylo by po něm. Pár vteřin po nich vyrazil stejnou cestou řidič auta Turbo pizza, v maximální rychlosti předjel pomalejší automobil, ačkoliv v protisměru přijíždělo další, a zmizel za křižovatkou. Pak mi něco povídejte o bezpečných Neratovicích. Pikantní bylo, že právě v tom okamžiku stál vůz Městské policie za rohem domu s vietnamským Marketem; bohužel strážník vycházející z obchodu celou scénu zmeškal. Prý si na ně městská policie posvítí. Jenže to by musela svítit na celé Neratovice, hlavně několikrát denně projít pěšky město a kontrolovat, co se děje. Večer se město mění v nebezpečnou závodní dráhu. Po Výsluní na Mládežnickou, ulicí 26. října nahoru a doprava na Benešovku nebo Výsluní a zpět nebo v obráceném směru. Kdyby jim městská policie naúčtovala mastnou pokutu, asi by si tolik netroufali.
Jméno:Jan
Datum:02.07. 06:27
Titulek:posvítí siodpovědět
Leda tak na kulový-na staré babky se psy a na parkoviště u Billy a polikliniky.Je to slušné rito.Z ubytovny jim tipaři a informátoři (asi ti mega přepracovaní) dávají echo a tipy.Z kontrol a obchůzek nic nekápne,to je v režii.
Jméno:Alois
Datum:10.07. 20:47
Titulek:policieodpovědět
Co vím, tak můžete být v klidu. Většina měšťáků už z Neratovic odešla do Prahy a další se chystají.Už teď mají podstav a co jsem slyšel, tak do konce roku to budou moc zavřít.To jsem zvědavý, na koho se bude nadávat potom :-)
Jméno:Honza
Datum:11.07. 05:15
Titulek:jo aháodpovědět
Ono se v tomhle city musí jen chválit,pochlebovat a přikyvovat..Ale co dělat když není čemu??!!jen si kladu otázku-jakto že jinde může něco fungovat a tady stále problém??!!Žeby za to mohli ti "hloupí" občané s názorem,chlupoune??!
Jméno:Alois
Datum:11.07. 12:22
Titulek:jo ahaodpovědět
No nevím, kdo za to může a kde a kdo stále vidí problém. Vím ale, jak město funguje jinde (např.Brandýs n/L). Tam město vychází občanům vstříc a nestačil jsem se divit, jak to může jinde fungovat. Pokud jde o policii,tak je mi vcelku ukradená. Ať to tady zruší či ne, je mi putna. To o nadávání jsem myslel obrazně.
Jméno:Míša
Datum:11.07. 13:09
Titulek:městapoodpovědět
Městská police je dobrá věc, pokud v jejím čele stojí někdo schopný a zodpovědný, ne proto, že ji dostane jako trafiku. Důležitá osoba je také starosta, ten řídí městskou policii, jenže co chcete po jachtařce.
Jméno:Petr
Datum:11.07. 14:31
Titulek:naprostýodpovědět
Souhlas.Takže tak.
Jméno:jan
Datum:17.07. 20:33
Titulek:joodpovědět
Naprostá pravda. Schopný-současný velitel tedy opravdu není.Jeho příkazy strážníkům, aby dávali víc a víc pokut a jeho šmírování kamerama když někdo odhodí vajgla je už legendární.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz