zpět na forum

Jméno:Jak Šanda
Datum:29.06. 22:14
Titulek:sbírá podpisy a lidi se podepisujíodpovědět
Poučený politik Šanda je lehce zalezlý, pozitivní lidé jsou u Anity hned u vchodu a oslovují každého člověka. Lidé jdou dál, ale vrací se jakmile uslyší-jde nám o dětské hřiště a podepisují-to jo, to vám podepíšu..děti :). Žádná politika, žádný Šanda-podívejte kdo je všechno na kandidátce..o nic nejde, žádné volby nejsou, jen mít tady podpis. To víte, to hřiště a Mrzlíková-vážně ji tam dál chcete?
Jestli se někdo neprobere, je tu Mrzlice versus Šanda a pánbůh s námi a celými Neratovicemi na další 4 roky. Mrzlice bude dál kosit zeleň, jachtařský klub bude vzkvétat a lidé jezdit dál a dál za volným časem. Potkani budou mít pré, vůbec všechno co se rychle množí a vejde do jednu hromadu. Mladí pujdou pomalu pryč za byty a prací, městské byty bude pronajímat za těžký peníz pár vyvolených co je koupí od zdroje.
Když Šanda, vybuduje plochy k veřejné diskuzi aby měl kde poslouchat sám sebe a to pokud možno pořád. V letním kině se objeví kapely jeho gusta=volnočasová aktivita,nechá se fotit v domově důchodců a pád města poběží vlastním tempem dál. Byty nebudou tak jako tak a nic nového, neupírám mu že za velkého halasu vybuduje cyklostezku, protože jezdí na kole. Jen. U zbytku řekne-již bylo podepsáno.
KOHO ? koho koho nepropojeného se zakázkami, dotacemi a zvůlí několika VIP.
Na kandidátce jsou i sympatičtí lidé, ale vůbec je není vidět a slyšet, tak asi na MU nechtějí a nebudou tam.
Když to nezvládne p. Spěváčková, ta by ten chlév neschopných a všehoschopných vymetla, tak koho?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:01.07. 10:24
Titulek:odpověďodpovědět
Na petičních stáncích se střídáme, takže tam nejsem pořád. Ale máte velkou šanci mě tam potkat. Třeba Anně se to podařilo za 5 dní už asi 7x.
Jméno:Jana
Datum:02.07. 15:34
Titulek: všude vidím a potkávámodpovědět
Petice Šandovy,jako dnes u své praktické Mudr.Máte i Vy,p.Spěváčková někde??Chtěla bych Vás podpořit.Děkuji.
Jméno:Jarda
Datum:02.07. 18:46
Titulek:Má pravuodpovědět
Byl jsem u dr.Merešové a sestra mi vnucovala podepsat kandidátku se ŠANDOU včele, tak kde to jsme
Jméno:Vlasta
Datum:02.07. 23:22
Titulek:Áchjó...odpovědět
Po přečtení tohoto příspěvku se nedivím,že máme vedení takové,jaké máme...Nebo-že by provokatér?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:03.07. 10:48
Titulek:odpověďodpovědět
Nemyslím si, že to tak je. Nicméně pokud máte pocit, že jste podepsal/a petici proti své vůli, napište mi třeba do mailu vaše jméno a já Vás z té petice vyškrtnu.
Jméno:xy
Datum:03.07. 17:56
Titulek:Je smutnéodpovědět
že petiční archy jsou k podpisu u praktiků-právě, když takto sestra řekne starému člověku, aby podepsal-ten má strach, aby se to neprojevilo na lékařském ošetření a tak podepíše-jak jsou zvyklí. Úplně je chápu. Ale zajímalo by mě-a to dotaz na pí. Spěváčkovou-jak by město vypadalo pod její taktovkou-kdyby jí kdy dostala-třeba v roce 2025? Nesmí zapomínat, že doba, kdy byla ona mladá je dávno pryč a pokrok musí respektovat. Tak že ji prosím, ať rozepíše, kdyby starostovala od 2006. Zatím jako opoziční zpravodajka jen kritizuje. Ale to je zřejmě způsobeno tím, že ji svůj hlas dalo v roce 2006 pouze 338 lidí
Jméno:Občan
Datum:07.07. 17:30
Titulek:reakce na slova pana Miloslavaodpovědět
Jsem svědek,že sestra v ordinaci v žádném případě nikomu násilím nevnucovala petiční arch k podpisu, pouze se zdvořile dotázala, má-li zájem podepsat.Vyznívá to tak, že odmítne-li pacient svůj podpis, že snad nebude řádně ošetřen?To snad nemyslíte vážně!Je to ubohý argument.Nechápu, kde se v lidech bere tolik zloby,nenávisti a lživého nařčení?
Jméno:fakt
Datum:07.07. 19:26
Titulek:svědek??odpovědět
Jakože stojíte celou ordinační dobu v ordinaci a sledujete???Tak to jste mě také rozesmál.A Vaše verze může být také zcestná.Ono to nemuselo být nějaké násilí,ale třeba manipulativní způsob.Těžko říct.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz