zpět na forum

Jméno:Jak Šanda
Datum:29.06. 22:14
Titulek:sbírá podpisy a lidi se podepisujíodpovědět
Poučený politik Šanda je lehce zalezlý, pozitivní lidé jsou u Anity hned u vchodu a oslovují každého člověka. Lidé jdou dál, ale vrací se jakmile uslyší-jde nám o dětské hřiště a podepisují-to jo, to vám podepíšu..děti :). Žádná politika, žádný Šanda-podívejte kdo je všechno na kandidátce..o nic nejde, žádné volby nejsou, jen mít tady podpis. To víte, to hřiště a Mrzlíková-vážně ji tam dál chcete?
Jestli se někdo neprobere, je tu Mrzlice versus Šanda a pánbůh s námi a celými Neratovicemi na další 4 roky. Mrzlice bude dál kosit zeleň, jachtařský klub bude vzkvétat a lidé jezdit dál a dál za volným časem. Potkani budou mít pré, vůbec všechno co se rychle množí a vejde do jednu hromadu. Mladí pujdou pomalu pryč za byty a prací, městské byty bude pronajímat za těžký peníz pár vyvolených co je koupí od zdroje.
Když Šanda, vybuduje plochy k veřejné diskuzi aby měl kde poslouchat sám sebe a to pokud možno pořád. V letním kině se objeví kapely jeho gusta=volnočasová aktivita,nechá se fotit v domově důchodců a pád města poběží vlastním tempem dál. Byty nebudou tak jako tak a nic nového, neupírám mu že za velkého halasu vybuduje cyklostezku, protože jezdí na kole. Jen. U zbytku řekne-již bylo podepsáno.
KOHO ? koho koho nepropojeného se zakázkami, dotacemi a zvůlí několika VIP.
Na kandidátce jsou i sympatičtí lidé, ale vůbec je není vidět a slyšet, tak asi na MU nechtějí a nebudou tam.
Když to nezvládne p. Spěváčková, ta by ten chlév neschopných a všehoschopných vymetla, tak koho?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:01.07. 10:24
Titulek:odpověďodpovědět
Na petičních stáncích se střídáme, takže tam nejsem pořád. Ale máte velkou šanci mě tam potkat. Třeba Anně se to podařilo za 5 dní už asi 7x.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.06. 09:23
Titulek:Rozhodla jsem se jít do voleb...odpovědět
Jak už jsem psala, kvůli zoufalé devastaci zeleně a dalším kopancům naší radnice jsem se nakonec rozhodla jít do voleb. Také proto, abychom se dostali k dokumentům, které řadovému občanovi na radnici nevydají, zatímco zastupiteli musí. Je nutné být v zastupitelstvu, pokud chceme něco ovlivnit. Na kandidátce musí být 21 lidí, jinak nemá cenu kandidovat. Jenže těžko se shánějí lidé, kteří by kandidátku zaplnili. Za čtyři roky zmizelo z města dost lidí, kteří se angažovali. Většinou někde postavili domek a odstěhovali se pryč nebo už rezignovali a nechtějí o politice ani slyšet. A pozor: vyslechla jsem také, že se už podepsali Šandovi a proto kandidovat nemohou!!! Ano, tak to je. To znamená, že 1 100 lidí (tolik musejí mít podpisů) může být přesvědčeno, že ho musí volit.
Prosím, šiřte informaci, že svým podpisem se k ničemu nezavázali, jen umožnili jeho seskupení kandidovat.

Znovu prosím, kdo byste byl ochoten kandidovat na mé kandidátce, napište mi na email. Nebude to v žádném případě za stranu zelených, z té mě vyhodili, ale hovořila jsem s několika stranami a během týdne se domluvíme, kdo by nás zaštítil. Je to jen formalita, jinak náš program si sestavíme sami s ohledem na místní poměry. Nebude to žádné ODS, ČSSD, TOP 09, STAN, KDU a pod. Zřejmě nějaká malá strana. Nelze sebrat na poslední chvíli 1 100 popisů. Předem děkuji.
Jméno:Mára
Datum:30.06. 23:54
Titulek:Pozor na to!odpovědět
Jo formalita... jo program si sestavíte sami... Tomu snad sama nevěříte!Ale-držím palce,kéž to vyjde!Jen-věrní se už začínají"prekabáťovať"!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.07. 09:38
Titulek:hmmmodpovědět
Samozřejmě že budeme mít náš program, a díky za držení palců. Vím z dlouholetého sledování místní politiky, do čeho je nutné se opřít a kde nechal tesař díru. Teď jen záleží na tom, koho budou lidé volit. Pokud budou věrni Mrzílkové s Neratovicemi jinak (už jsme si užili "jinak" dost) nebo ODS či STAN nebo TOP09 (KDU je, jak je u této strany běžné, nevyzpytatelné) a pod., je nutné sledovat, kdo se na kandidátkách objevuje z koalice a kdo je známý svými styky s radnicí, tu kandidátku nevolit. Musí se volit celá kandidátka, křížkování jednotlivců je na houby, hlas pro celou stranu je vyšší než pro jednotlivé kandidáty. Heslo: Jediný křížek stačí. No a pak se ukáže, kdo s kým se dá do party. Pokud tam bude víc souputníků kolem Hrodka a Mrzílkové, je to sešup do dalšího pekelného levelu, tedy úrovně, ať je to hezky česky, a zabetonuje se celé město a peníze poletí dál z okna.
Jméno:Beruška
Datum:30.06. 14:47
Titulek:Nerahnitíodpovědět
Šandovci budou mít v čele buď Šandu nebo Alenu Proškovou, myslím že spíš to druhé, aby je volili i lidi, co Šandu nemusí...děsí mě přítomnost paní Soukupové, ta nebude za nikoho bojovat a Hornák?... ten akorát podlézal starostce, to mě teda podržte...Prý jsou tam i nějací piráti, tak to bude pěkný guláš...Jenže Mrdílková musí jít to se nedá nic dělat i s celou slavnou koalicí.
Jméno:ona
Datum:30.06. 15:11
Titulek:půjdeodpovědět
A jak to tak bývá ještě si polepší.Tihle si to dlouho jistí a možná budeme překvapení.
Jméno:david
Datum:30.06. 21:32
Titulek:do špatné dobyodpovědět
sluníčkáři
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:30.06. 22:16
Titulek:Kriste pána, čeho jsme se dočkali...odpovědět
Pozor, manželství už nebude svazek muže a ženy, ale dvou lidí. Lezeme Bruselu, víte kam..
Brzy bude legalizován svazek se psem, později i s jinými zvířaty...

Je dopracováván sněmovní tisk týkající se změny definice "manželství":

ČÁST PRVNÍ
Změna občanského zákoníku
Čl. I

Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění zákona č. 460/2016 Sb. a zákona č.
303/2017 Sb., se mění takto:

1. V § 29 odst. 2 se slova „manželství nebo“ a věta poslední zrušují.

2. V § 655 a § 656 odst. 1 se slova „muže a ženy“ nahrazují slovy „dvou lidí“.

3. V § 679 odst. 2 se slova „muže a ženy“ nahrazují slovy „zdánlivě sezdaných“ a slova
„muže nebo ženu“ nahrazují slovy „zdánlivě sezdané“.

4. V § 686 odst. 1 se slova „muže a ženy“ nahrazují slovy „těch“.

5. V § 778 se za slovo „neprovdané“ vkládají slova „nebo provdané za ženu“.

6. V § 3020 se dosavadní text označuje jako odstavec 1 a doplňuje se odstavec 2, který
zní:
„(2) Ustanovení § 776 a 777 se nepoužijí na určování rodičovství manželů, kteří jsou
osobami stejného pohlaví.“.
Jméno:Honza
Datum:15.07. 10:17
Titulek:Kocourkovodpovědět
Tak to jsem zvědav, to budou lidé uzavírat manželství se zvířaty, později to bude se stromy ajinými věcmi :-D. "Dobrý Kocourkov".
Jméno:Pavel Šanda
Datum:01.07. 10:27
Titulek:odpověďodpovědět
Mohu potvrdit, že zřejmě budeme s Alenou Proškovou na prvních dvou místech.
Taky mohu potvrdit, že se nám podařilo dát dohromady docela širokou koalici opozičních sil založenou na programu. Popravdě, je to taky jediná možnost, aby vůbec byla šance současnou koalici ve volbách porazit.
Jméno:Marie
Datum:02.07. 08:16
Titulek:jak postupovatodpovědět
Paní Spěváčková. Chci vás volit, ale už jsem podepsala petici panu Šandovi a při podpisu mi bylo řečeno, že musím volit už pouze je, že jsem se k tomu podpisem zavázala. Můžu svůj podpis u nich nějak odvolat a nebo jak mám postupovat?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.07. 15:01
Titulek:volbyodpovědět
Ježíši, kdo vám to řekl????? Co to bylo za pitomce? Ano, už mi někdo říkal, že nemůže jít na mou kandidátku, protože podepsal Šandovu petici. Také jsme vyslechla, že petice je proti Mrzílkové.

Všechno je lež. Svým podpisem pod petici jste se k ničemu nezavázala, svým podpisem pouze PODPORUJETE kandidaturu sdružení nezávislých kandidátů - tedy Nerahnutí, oni musejí mít těch podpisů více než
1 100 a musejí je přiložit ke kandidátce.

U voleb můžete volit koho chcete. Nejsem právník, nikdy jsme se s tímto případem nesetkala, ale jistě můžete požádat o vyškrtnutí vašeho podpisu. Zkusíme se optat někoho ze čtenářů nerátek. Možná bude moudřejší.
Jméno:Dr.
Datum:02.07. 16:02
Titulek:Ústava ČRodpovědět
Volební právo je všeobecné, rovné a tajné.

Je úplně jedno pod kolik cárů papíru se teď podepíšete.

Pokud někdo tvrdí, že je to navždy závazné, je lhář.
Jméno:Petr Paseka
Datum:02.07. 21:41
Titulek:Samozřejmě že Šanda je lhář!odpovědět
Lže lidem na potkání, zoufale shání podpisy do voleb a protože nemá úspěch, změní názor 3x ve 2 větách. Párkrát jsem ten stánek pozoroval v prvních 2 dnech. Kůl v plotě. Proč? No pže je v Nera profláknutý. Vítač migrantů. Extrémní levičák, neobolševik. Pořadatel lampionovych pruvodu kolem 7.listopadu, výročí VŘSR. Aktivista Antikapitalistcké levice. Mávač sovětskou vlajkou při průjezdu kolon amerických vojáků naší zemí. Hlásač nenávisti vuci církvím. Njn, tak si ho zvolte...
Jméno:Pavel Šanda
Datum:03.07. 10:56
Titulek:odpověďodpovědět
Vidím, že repertoár mých hříchů utěšeně narůstá. Nově přibylo "hlásač nenávisti vůči církvím" a "mávač sovětskou vlajkou při průjezdu kolon amerických vojáků"... :))
Jméno:pane Paseka
Datum:04.07. 23:08
Titulek:Šandu nechciodpovědět
jen bych poopravila..on je Trockista, politiku dělal léta v - Antifa´mezin. hnutí,jsou to levičáci, extrémisté, podporují mj.globalizaci. On říká že byl anarchista, to asi taky,ale Antifa anarchisté nejsou, i když demonstrují,nebo vymlacují výlohy, nebo se perou s náckama-extremistama. Prostě revolucionáři, extrém, vzpomente si, jak dlouho chodil v tričku s obr. Che Guevary.
Z ničeho nic v sobě objevil demokratický prvek a přešel k social.demokratům, ted nevím kde je.
Lampionový průvod souvisí s dušičkama, už ted se míchá s Halloweenem, je to dobrá věc, tu nálepku tomu dalo socialist. zřízení, že vřsr. To bych ráda aby v Nera zůstalo a bylo podobných akcí víc.Církve nevím, ale je zatvrzelý materialista, ale znáte ho, ten se spolčí s kdekým.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:05.07. 12:23
Titulek:odpověďodpovědět
Máte poměrně nepřesné informace. Trockista jsem byl někdy před 20-15 lety a myslím, že mám docela pádné důvody, proč už nejsem. Trockismus je dost atraktivní pro mladé lidi, co chtějí zlepšit svět. Na druhou stranu málokomu to vydrží do pozdní dospělosti, protože teorie neustále naráží na praxi. Proto je taky tolik politiků, kteří byli v mládí trockisté a později z nich byli podstatně umírněnější levicoví politici, od Jospina po Tsiprase.

I když ti lidé mnohdy obětovali mnoho třeba v boji proti fašismu nebo proti stalinismu, v konečném důsledku velká většina pokroku a zlepšení života lidí prosadila ve světovém měřítku sociální demokracie. A nejfunkčnější model uspořádání společnosti vidíme ve Skandinávii.

Před více než pěti lety jsem vstoupil do ČSSD, což bylo důsledkem toho, že jsem si definitivně uvědomil, že jsem svými názory sociální demokrat.

Taky není pravda, že říkám, že jsem byl anarchista. V Antifa jsem nebyl. Hlavně proto, že jsem nesouhlasil se strategií individuálního násilí. Nikdy jsem si nemyslel, že fašismus lze porazit rvačkami s neonacisty.

V tričku s Che Guevarou mě nemohl nikdo vidět, protože jsem ho nikdy nenosil, ani ve svém revolučním období. Guevarova strategie partyzánské války a jeho příklon k Sovětskému svazu a později k maoistické Číně bylo něco, s čím jsem nikdy nesouhlasil, kromě toho, že nosit trička s portrétem nějakého člověka mi vždycky zavánělo kultem osobnosti.

Kde jsem teď? Jsem pořád sociální demokrat. Vystoupení z ČSSD nebylo výsledkem změny mých politických názorů, ale výsledkem neblahého stavu ČSSD, kde se prostor pro sociálně demokratické postoje neustále zužuje.

Zatvrzelý materialista (filozoficky) opravdu jsem. Hodně důležité jsou pro mě vědecké poznatky. Na ty dám hodně. Nicméně chápu, že většina lidí na světě jsou věřící a že s nimi sdílím tuto planetu. Na druhou stranu existují dnes i docela zásadní výzkumy, které vysvětlují, co vede lidi k tomu být věřícími.

Ohledně lampionového průvodu máte pravdu. Ty byly před tzv. VŘSR i po ní a jsou i teď právě v té době, protože to je nejlepší doba na lampionový průvod z hlediska počasí a doby, kdy se stmívá.

Jinak jsem člověk dost orientovaný na budoucnost, nikoliv na minulost. Ale jestli tu jsou lidé, které moje minulost opravdu hodně zajímá, nemám problém se s nimi sejít a povyprávět. Mám i řadu veselých příhod z té doby, i dost bizarních. Mohlo by to být dost zábavné.
Jméno:
Datum:05.07. 13:36
Titulek:dotazodpovědět
Vy jste byl jedno volební období za ČSSD v zastupitelstvu. Kolik jste za tu dobu podal návrhů? Děkuji.
Jméno:volička
Datum:06.07. 07:16
Titulek:Nevolitelnýodpovědět
Pro mě je Šanda nevolitelný!!!
Jméno:Míla
Datum:06.07. 09:39
Titulek:koho volit? odpovědět
Tak budete volit vyžírky Mrzílkovou a Hrodka?
Jméno:je to
Datum:06.07. 11:11
Titulek:prašťodpovědět
jako uhoď.
Jméno:Slávek
Datum:06.07. 11:19
Titulek:pozorodpovědět
Jenom to ne. Pryč s Mrzílkovou, Hrodkem, Rajchrtovou, Dominikem, Kořanovou, Wísnerem, Lencem a dalšími poslušnými zastupiteli a úředníky. U voleb si dejte pozor na Neratovice jinak, ODS, Volbu pro město, TOP09. Kdo ví, co můžeme čekat od Společně pro Neratovice. Je tam příklonka Kroužecký, ani Landová není jistá. Bude tady kandidátka ANO?
Jméno:odpověď
Datum:10.07. 09:36
Titulek:Pavel Šanda-ANTIFA-lžeteodpovědět
Vymýšlíte si. Četla jsem o Vás v Isoutoku, svého času o Vás psali hodně, i o Vaší činnosti v Antifě. Měli tam i odkazy jak v době, kdy jste již byl člen ČSSD, tam přednášíte, aktivně se angažuje na jejích srazech a ty přednášky se NETÝKALI tématu Antifa je špatná, ale rozvíjel jste tam nějaké vize o obcích a samosprávě, jak by se to mělo dělat. To je to, jak jste nebyl v Antifě? Nebo to, kdy jste šel v čele průvodu za Antifu s klackem na Kalouska? Isoutok měl odkaz na video, měl jste tam červené kalhoty.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:02.07. 15:20
Titulek:odpověďodpovědět
Rád bych se mírně ohradil proti tomu, že jde o "Šandovu petici". Je to poněkud nespravedlivé k dalším více než 130 lidem, kteří tvoří podporovatele NeraHnutí.

Jinak samozřejmě můžete i po podpisu té petice volit kandidátku Anny Spěváčkové, pokud si myslíte, že to je dobrý nápad.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.07. 17:05
Titulek:Šandova peticeodpovědět
Myslím, že na tom není nic zlého. Každý přece ví, že to organizuješ a jsi guru celé akce. Jestli je dobrý nápad mě volit nebo ne, nech na lidech. Možná si pamatují, jak jsem bojovala, bohužel marně, za lípy v Masaryčce nebo zahájila před jedenácti lety odpor proti výstavbě Tesca... Nedávno to bylo zachování zahrádek...také webové stránky nerátky, které provozuji od roku 2000, to přece také něco znamená. Snad lidé vědí, že mě nikdo nepodplatí a nestáhne na svou stranu...
Jméno:Pavel Šanda
Datum:03.07. 10:47
Titulek:odpověďodpovědět
Na tom se neshodneme, podle mě nazvat někoho guruem je něco zlého.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.07. 15:43
Titulek:wikipedie praví, že:odpovědět
Guru, v dévanágarí &#2327;&#2369;&#2352;&#236 9;, je sanskrtské slovo, které v češtině znamená, duchovní učitel a je běžně používané ve védské filosofii, především pak v náboženských a filosofických směrech jako hinduismus, buddhismus a sikhismus; v odvětvích duchovního rozvoje jako meditace a jóga, prakticky ve všech odvětvích védské filosofii.

To je zlé? To snad proboha ne. Být duchovní učitel znamená mít veškeré ctnosti osvobozené bytosti.
Jméno:Honza Hloupej
Datum:03.07. 17:45
Titulek:Hmmm....odpovědět
dva se dohadujou....a třetí se směje:(. A to je do voleb relativně daleko.
Jméno:Už rozhodnutý volič
Datum:03.07. 22:19
Titulek:je to srandaodpovědět
U těhle psychopatů se již směji poměrně dlouho.Je sranda je tu pozorovat. Díky svým výstupům a aroganci majitelky webu nedostanou hlas ani jeden a to je nás 66 lidí ve sdružení. Jsme rádi za tyto debaty alespon se vyselektují odpadlíci.
Jméno:Bára
Datum:03.07. 22:31
Titulek:voličoviodpovědět
Čeština ti moc nejde, viď? Jsem rád za něco je patvar, který svědčí o tvé neschopnosti vyjadřovat se správně česky. Lépe by znělo: jsem vděčen za tyto debaty, ale to je na tebe příliš složité.
Jméno:pozorovatel
Datum:04.07. 18:22
Titulek:to Báraodpovědět
Další ekoteroristka. Když už nevíte co odpovídat tak se vytasíte s češtinou to o vaší neschopnosti to hovoří.
Jméno:ona
Datum:05.07. 14:53
Titulek:žundí prvníodpovědět
Ligu tady....víte s kým.A že jim to oběma jde!
Jméno:Venda
Datum:05.07. 22:45
Titulek:co to je za exota?odpovědět
Co to má znamenat?????? Nejsi ty kapku blbej?
Jméno:tak
Datum:06.07. 05:55
Titulek:se přidejodpovědět
Do té grupy,ať zapadneš..
Jméno:Honza
Datum:15.07. 10:22
Titulek:Dobrý nápad?odpovědět
Dobrý nápad? No, tak to si zrovna nemyslím....
Jméno:Ládík
Datum:12.07. 16:52
Titulek:Marie to není možné.odpovědět
Kdo a kdy Vám to, prosém pěkně, řekl? Kdyby mi tohle někdo řekl, poslal bych ho ve vší slušnosti někam! Kolik Vám je? Udivuji se, že jste to nechala být! A ještě se udivuji víc nad Vaším dotazem! Sorry, ale tak hloupí lidé by neměli mít snad ani volební právo.
Jméno:jo
Datum:15.07. 11:38
Titulek: a takových exotůodpovědět
Je tu na každém kroku mraky,čemu se divit v Nerachánově??Tady už to lepší nebude.IQ šumící trávy a takové excesy.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.07. 12:20
Titulek:srážka s blbcemodpovědět
Je to katastrofa. Právě jsem před hodinou narazila na jednoho primitiva, který nechápe, že je nutné vysazovat keře a (stromy), aby se zabránilo přehřátí města. Před domem se stará o oblíbený vyhoblovaný trávník bez jediné květinky. Netuší, že se zásadně musí změnit přístup k přírodě ve městě. Skupiny bezúdržbových dřevin pro hnízdění a úkryt ptáků vůbec nechápe. Prý moje vzdělání je k ...., jsem prý soudružka učitelka a podobné bláboly. Čím je někdo primitivnější, tím je na to hrdější. Vzdělání v něm budí odpor.
Jméno:Ládík
Datum:15.07. 13:17
Titulek:Bohužel to je tak.odpovědět
Bohužel to je tak, jak píšete.
Jméno:Petr
Datum:15.07. 14:50
Titulek:to víteodpovědět
Každý by jen krytý bazén s tujemi v každém rohu na zahrádce a minimálně 4 auta v rodinách,kterými by si vozili zadky i do trafiky pro noviny.Pak se můžeme divit,že Neratovice upadají,když v samotném vedení jsou podobní.Proto kdo může a má ještě síly a prostředky se odsud stěhuje radši jinam,kde lidem naslouchají a kde ještě pár normálních žije a ves či město řídí.Vědí,že tady jim pšenka nepokvete.Tady buď se vším jdou za "Spěváčkovou",která je stejně ve finále......dosaďte sami.
Jméno:Ládík
Datum:16.07. 07:57
Titulek:Pro Petra. O několika takových vím.odpovědět
Nejsme jako rodina naštěstí v takové situaci, abychom se museli stěhovat. Nemáme jako rodina bohužel tolik finančních prostředků, abychom se mohli stěhovat. Máme tu jako rodina naštěstí spoustu příbuzných a známých, relativně dobře placenou práci, školy a vše, co ke šťastnému životu potřebujeme. Několik mých známých, co se odstěhovalo rádoby za lepším, řeší zase jiné problémy v jejich obci, které tu neznáme.
Jméno: Jiří
Datum:16.07. 18:28
Titulek:ty rodinné a další vazbyodpovědět
Jsou určitě důležité a je také rozdíl,zda se člověk odstěhuje mlád či ve starším věku.Ve starším věku už je malá možnost si mezi novými vytvořit nějaké vazby.Lidi jsou dnes zlí a nepřející,závidí i nos mezi očima a jentak nikoho mezi sebe nepříjmou.A ano,problémy jsou všude,záleží jaké a kdo a jak je řeší.Pokud jsou to lidé znalí,vzdělaní a s oddaností dělat pro ty druhé tak to může fungovat.Pakliže jsou jejich středobodem jen vlastní kapsy a korýtka,kde by se jen napakovali- je to průvih.A o tom jistě byla řeč.
Jméno:Ládík
Datum:17.07. 18:32
Titulek:OK.odpovědět
Mám naprosto stejný pocit, pod to se mohu podepsat.
Jméno:Jana
Datum:02.07. 15:34
Titulek: všude vidím a potkávámodpovědět
Petice Šandovy,jako dnes u své praktické Mudr.Máte i Vy,p.Spěváčková někde??Chtěla bych Vás podpořit.Děkuji.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.07. 17:08
Titulek:strana, ne nezávislí....odpovědět
Ne, my nejsme nezávislí kandidáti, kteří musí předložit podpisy, budeme zaštítěni stranou, která nám umožní za ni kandidovat. Samozřejmě, že program bude v rámci místní komunální politiky.
Jméno:Jarda
Datum:02.07. 18:46
Titulek:Má pravuodpovědět
Byl jsem u dr.Merešové a sestra mi vnucovala podepsat kandidátku se ŠANDOU včele, tak kde to jsme
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.07. 21:32
Titulek:opravdu? odpovědět
Podepsat kandidátku? Nepletete se? Podepisuje se petiční listina.
Jméno:Karel
Datum:03.07. 05:20
Titulek:je to takodpovědět
U Marešové ještě než vlezete do ordinace Vám sestra podstrčí petiční listinu.Už je ho nějak moc všude.
Jméno:Miloslav
Datum:03.07. 07:42
Titulek:podpisodpovědět
Ano mě taky sestra nutila podepsat petiční listinu. Radši jsem podepsal, protože jsem se bál, aby to nemělo vliv na moje ošetření. To už si můžou na dveře dát heslo: podepište petiční Šandovu listinu a pak budete ošetřeni. Pošlu dotaz na lékařskou komoru, jestli má na to paní doktorka právo nutit prostřednictvím sestry podepisovat petiční Šandovu listinu. Vím, že se paní doktorce jedná o přístav, kde má parcelu, ale může si toto na pacientech dovolit?
Jméno:fakt
Datum:03.07. 12:54
Titulek: nutila??!!odpovědět
Tak to je docela sííla jestli je to pravda.To by pak odpovídalo zájmu.Dejte vědět jak jste dopadl u LK.
Jméno:Vlasta
Datum:02.07. 23:22
Titulek:Áchjó...odpovědět
Po přečtení tohoto příspěvku se nedivím,že máme vedení takové,jaké máme...Nebo-že by provokatér?
Jméno:Pavel Šanda
Datum:03.07. 10:48
Titulek:odpověďodpovědět
Nemyslím si, že to tak je. Nicméně pokud máte pocit, že jste podepsal/a petici proti své vůli, napište mi třeba do mailu vaše jméno a já Vás z té petice vyškrtnu.
Jméno:xy
Datum:03.07. 17:56
Titulek:Je smutnéodpovědět
že petiční archy jsou k podpisu u praktiků-právě, když takto sestra řekne starému člověku, aby podepsal-ten má strach, aby se to neprojevilo na lékařském ošetření a tak podepíše-jak jsou zvyklí. Úplně je chápu. Ale zajímalo by mě-a to dotaz na pí. Spěváčkovou-jak by město vypadalo pod její taktovkou-kdyby jí kdy dostala-třeba v roce 2025? Nesmí zapomínat, že doba, kdy byla ona mladá je dávno pryč a pokrok musí respektovat. Tak že ji prosím, ať rozepíše, kdyby starostovala od 2006. Zatím jako opoziční zpravodajka jen kritizuje. Ale to je zřejmě způsobeno tím, že ji svůj hlas dalo v roce 2006 pouze 338 lidí
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.07. 21:48
Titulek:plácáte páté přes devátéodpovědět
Takové otázky pokládám za zcela nesmyslné. Netuším, co je to opoziční zpravodajka a nechápu, co má můj kritický postoj společného s tím, kolik jsem dostala hlasů v roce 2006. Pokud si pamatuji, stačily na zvolení do zastupitelstva. Ono totiž nezáleží na tom, kolik kdo dostane hlasů, ale jak se pak projevuje. Jestli je poslušná spící panna s plechovým xichtem jako většina dnešních koaličních zastupitelů nebo aktivní osobnost.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.07. 09:11
Titulek:Kdo a jak porazí Mrzílkovou?odpovědět
Jenže setrvání Mrzílkové na postě starostky je nadále neúnosné. Připomeňme si záměry, které prosazovala: přístaviště v Lobkovicích, parkoviště místo úrodného pole, zbytečný hypermarket a opět zničení dvou hektarů pole, privatizace bytů, aby byly peníze na novou radnici v kulturáku, zničené a pokácené stromy, nový územní plán a lži o zahrádkách, pokácený dub kvůli nedomyšlenému projektu, despotické ovládání zastupitelů, neochota vůbec hovořit s lidmi, podlézání developerům, snaha zlikvidovat svoje protivníky, neschopnost spravovat město...dál to opravdu nejde. Ptám se: kdo a jak převálcuje současnou koalici, aby vypadla od válu? Hrodek? Frajírek, možná dobrý herec, ale mizerný politik,ne, žádný politik, slibotechna, prodloužená ruka ODS...No tak mi někdo odpovězte...Kroužecký? Nedej bože. Falta? Totéž. Komunisti? Ani náhodou. Kalouskova TOP 09? Tak babo raď.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.07. 12:40
Titulek:starostaodpovědět
Do přicházejících zlých časů (to není poplašná zpráva, ale skutečnost - čeká nás ekonomická krize a zhoršující se klimatické změny) potřebujeme rozhodného a zodpovědného člověka, který by měl mít co nejširší a nejhlubší pohled o řadě odvětví. Měl by být dobrým psychologem, neměl by lidem lhát, měl by umět zvládat stres, nehledět na čas a věnovat se blahu obce. Ale kde ho vzít. Dívala jsem se na on-line přenos ze zastupitelstva Brandýsa, kde starostuje náš rodák Vlastík Picek, to je jiná káva.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:06.07. 13:57
Titulek:Volby se blížíodpovědět
Už se začínají na nerátkách objevoval hloupé připomínky. Chci prý být starostka. To určitě, v sedmdesáti čtyřech letech, to bych si pomohla. Zatím nevím o nikom, kdo by ve městě a v zastupitelstvu opravdu razantně hájil zájmy přírody, zeleně, seniorů, malých obchodníků a pod., proto bych ráda byla v zastupitelstvu, abych to ostatním připomínala a upozorňovala na jejich odpovědnost vůči městu a hlavně životnímu prostředí. Tři ochránkyně už tam seděly, starostka ekoložka, Kořanová údajně zahradnice, Červenková údajně ekoložka a zapomněla bych na Míšu Landovou, zahradnici. Bohužel, nezaznamenala jsem, že by se veřejně postavily proti ničení polí, zeleně, trávníků či jak nazvat holé pláně na sídlišti.
Jméno:Občan
Datum:07.07. 17:30
Titulek:reakce na slova pana Miloslavaodpovědět
Jsem svědek,že sestra v ordinaci v žádném případě nikomu násilím nevnucovala petiční arch k podpisu, pouze se zdvořile dotázala, má-li zájem podepsat.Vyznívá to tak, že odmítne-li pacient svůj podpis, že snad nebude řádně ošetřen?To snad nemyslíte vážně!Je to ubohý argument.Nechápu, kde se v lidech bere tolik zloby,nenávisti a lživého nařčení?
Jméno:fakt
Datum:07.07. 19:26
Titulek:svědek??odpovědět
Jakože stojíte celou ordinační dobu v ordinaci a sledujete???Tak to jste mě také rozesmál.A Vaše verze může být také zcestná.Ono to nemuselo být nějaké násilí,ale třeba manipulativní způsob.Těžko říct.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz