zpět na forum

Jméno:Ka el
Datum:27.06. 19:26
Titulek:Prostranství před trojkouodpovědět
Nevíte někdo, který chorý mozek nechal zničit stromy na vyvýšeném čtverci před 3. ZŠ a nahradit je štěrkem?
Jméno:Patrik
Datum:27.06. 21:22
Titulek:čtverec před trojkou školouodpovědět
Veřejnou zeleň má na "starosti" nějaká Vaculová,je na radnici z protekce a ničemu nerozumí. Je napojená na tzv. arboristy a dohazuje jim kšefty. Už ji měli dávno vyrazit. Divím se starostce a tajemníkovi, že tolerují ničení zeleně.
Jméno:Honza
Datum:28.06. 06:51
Titulek:Hrůzaodpovědět
A tohle je stále.Na co sáhnou,tam 10let tráva neroste.Určitě to nebude jentak a budou z toho obě strany patřičně těžit.Na úkor nás-občanů!!Takže doupě kamarádíčků,vlivných a řitních alpinistů najde vždy uplatnění,vzdělání netřeba...
Jméno:Milan
Datum:28.06. 07:27
Titulek:patrně to je nyní myšleno ...odpovědět
... jako místo pro pejsky aby se měli kde vy ... ???

Proč mít krásné zelené město, které by mělo čistý příjemný vzduch, když ho můžeme zabetonovat, vydláždit, zaštěrkovat a pod. Takže až zase zaprší, voda rychle odteče, město rychle vyschne a celé město se rozpálí a bude tu nechutné vedro. A nesnesitelno. Jó a v těch vedrech budou jezdit kropicí vozy a pak tu bude neskutečnej puch. Prostě nádhera.

Zavedl bych daň z betonování, asfaltování a dláždění ploch.

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.06. 08:00
Titulek:ořezy stromůodpovědět
Včera jsme opět zaznamenala kupu větví na Kojetické vedle toho tyrkysového domu. zvlášť mě vytočily uřezané větve tsugy kanadské. Jehličnany se neřežou, co to je za pako, kterého si radnice najmula? Oni chtějí opravdu ořezat těch prognózovaných dva tisíce stromů. Každá rána je vstupní branou infekce, každou ránu musí strom zahojit a víte, kolik je to energie?Ta ...úřednice Vaculová ...zeleni vůbec nerozumí. Kdo ví, jaké má vzdělání, ale její znalosti v oboru jsou na pováženou. Jsou tam ořezané i javory, ty špatně regenerují a řez nesnášejí. Už jsem napsala stížnost, ale je to k ničemu, bylo mi odpověděno, že nic není zakázáno, a krátce řečeno, mohou si dělat co je napadne. Stromy mají co dělat, aby se ubránily suchu a oni jim uštědří další ránu. Nám nezbývá nic jiného, než nevolit celou tu slavnou koalici a pak udělat pořádný průvan na radnici. Co to půjde.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:28.06. 09:13
Titulek:ochránci přírody z Nerahnutíodpovědět
Kde jste? Musíme se spojit a postavit na obranu zeleně. Jinak nám tady nezůstane jediný vzrostlý strom. Ke každému stromu je nutno přistupovat individuálně a ne je řezat jak na pile. Když lípě uřežete větve, uhyne příslušná část kořenů a už se neobnoví. Vědí to na OŽP, Asi těžko. Javory těžko regenerují, to je asi také pro ně novinka. Když si nasmlouvají ořez stromů, žádný stromořezec neřekne, ne, ten strom nepotřebuje ořezat. Ne, ořeže, vyúčtuje peníze.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz