zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:26.06. 18:53
Titulek:nová Mudr.odpovědět
Po Mudr.Judové-děs""Slyšel někdo nějaké dobré zkušenosti??!Prej z bláta do louže.Zmatky,pomalá...
Jméno:Edward <Edward6@s>
Datum:27.06. 23:18
Titulek:Komentář odpovědět
Divim se tomuto absolutnimu hodnoceni - autorka bude patrne v tomto oboru spickova odbornice. Mela by se zamyslet sama nad sebou a predevsim zhodnotit to čeiho sama dosáhla. Asi to nebude žádná pecka. Kdyby nahodou pecliva Dr Mocová něco přehlédla v případě této osvícené kritičky to by byl důvod ke kritice. Tihle kritikové stejně nevédí o čem to je.
Jméno:Karel
Datum:28.06. 10:55
Titulek:hlavně že Edwardodpovědět
Možná střihoruký,prostoduchý bude něco podobného..Je smutné,jak jsou zavrhováni druhými lidé nestejného názoru.Co takhle přijmout fakt,že si své zkušenosti z palce nevycucali??.Jasně že každý nějak začíná,ale musí si vytvořit svůj systém a vést přehled.Tohle zatím Mudr.špatně zvládá.Snad se to zlepší,ale spousta lidí je už z toho nešťastných.A to se ještě nenašel další Mudr.,který převezme pacienty po drvoštěpovi Staňkovi.Takže prý rozdělili jeho x tisíc pacientů po všech praktických kolezích.V dohledné době má být prý až někdy příští rok na jaře.Jak tohle může dopadnout??
Jméno:nějak
Datum:29.06. 06:16
Titulek:také nechápuodpovědět
Inu asi kůň ze stáje Hmyzu zdar,těch se tu najde dost.A ta ...lejna co z nich padají,ne z Vás!,Nenechte se zastrašit,bubáci teď budou vylejzat z děr.Informace z dění na hradě by nám těžko v LN přiblížili a tak je mooc dobře,že to děláte Vy,p.Spěváčková.pak jsou tu lidé,kteří mají osobní zkušenosti a když se to dá dohromady,lze z toho vyvodit logicky úsudek a závěr.I když se pak patřičným nemusí hodit do krámu.
Jméno:Hana
Datum:29.06. 09:59
Titulek:paní doktorka Mocováodpovědět
Dobrý den.
Já mám s paní doktorkou jen tu nejlepší zkušenost. Pečlivá a nedělá závěry hned ode dveří.Je empatická a není arogantní. Velice mi vyhovuje a neměnila bych. Odpolední ordinace má denně na objednání.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz