zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:13.06. 10:15
Titulek:nové hnutíodpovědět
Pan zastupitel Šanda založil nové hnutí s kterým, jako lídr půjde do voleb. V programu pár neutrálních frází. Ale slibem potěšíš a nezarmoutíš. A jestli se to uskuteční - bude po volbách a proč to nešlo se dá vymyslet cokoliv. Např. přesunutí přístavu (nyní o celé věci rozhoduje soud, pokud stavbu zakáže, tak logicky se musí přesunout pod jez, pokud ne, tak povodí začne stavět dle původního plánu. Např. nebude Kaufland. Opět celá stavba u soudu. Pokud soud stavbu zakáže, kaufland se posune více směrem ke Kojeticům na pole, které Třešňák dnes kupuje a na území hned za panelákama se začne bytová výstavba. Pokud soud stavbu posvětí bude Kaufland a pak až dál ke Kojeticům bytová výstavba. Dále např parkování. Budeme tipovat vhodná místa a možná i parkovací dům. Opět fráze, která nikoho neurazí.Možná přijde i kouzelník! Zahrádky budou stále vaše. Budou. V dalším volebním období. Co bude pak, nikdo neví. Ale lidé na to slyší.
Jméno:Michal
Datum:13.06. 13:44
Titulek:kam směřuje ČSSDodpovědět
Na stránkách hnutí vidíme jeho podporovatele. Ač nestraník, dlouhá léta jsem volil ČSSD. Co vím, tak pan Šanda byl v minulém volebním období lídr kandidátky ČSSD. Říkalo se, že rozložil celou neratovskou buňku ČSSD a že hodně členů na protest proti němu ze strany odešlo. Když v posledních celostátních volbách strana propadla, tak jako první ze strany vystoupil. No jak se říká, když se loď potápí k.... ji opouštějí. A teď, když je konečně ČSSD zase svobodná a má možnost se odpíchnout ze dva, tak dva současní zastupitelé za ČSSD pí. Soukupová a pan Horňák se začnou lísat a cpát se na kandidátku k panu Šandovi, místo toho, aby do komunálních voleb vytvořili vlastní. Jsem tím velice zklamán, ale můj hlas ve volbách nedostanou.
Jméno:místní
Datum:14.06. 15:39
Titulek:ČSSDodpovědět
spěje k zániku. Polovina na protest odešla, ta polovina, která měla věk na práci a zkušenosti, dlouholetí členové. Horňák je nestraník, ale p.Soukupová ho pravidelně prosazuje na kandidátku. Sama kandidátku nesestaví, nemá lidi. Umožnila Šandův vzestup, na dlouholeté členy ohled nebrala, a pokud jde k největšímu škůdci na kandidátku, tak to už je pro silné žaludky. Asi chce být v zastupitelstvu a víc ji nezajímá. Horňák se tam chce jako obvykle nacpat na MU taky.
Jméno:Pavel Šanda
Datum:19.06. 18:29
Titulek:odpověďodpovědět
Předpokládám, že kdyby mě měli za škůdce, nechtěli by kandidovat na stejné kandidátce.
Jméno:Adam
Datum:14.06. 00:00
Titulek:Šandaodpovědět
Při současném výběru novou stranu NeraHnutí i s p.Šandou rád podpořím,protože ze slov starostky Mrzílkové za Neratovice jinak "Rádi bychom pokračovali v započaté práci..." mám upřímnou hrůzu.Neratovice jinak tímto směrem opravdu už nebrat!
Jméno:Šanda?
Datum:14.06. 15:33
Titulek:NEBRAT!odpovědět
Copak lidi nemají paměť??? Jak sbíral podpisy proti hernám v Neratovicích před volbama, založil časopis Neratoviny, založil Aktivitu Neratovice=nezisková organizace při čssd, JE člen kontrolního výboru. CO SPLNIL? CO ZKUSIL? jedno velké NIC, šly mu jen ty hospodské kvízy, ty už asi taky nedělá.Ostatní šlo ke dnu, nebo se ani nezkusilo. Jestli chcete SLIBOTECHNU, která to koulí s každým, nic nedodělá, rozšťourá a položí kde co co by mohlo fungovat, tak do toho. Pak teprv uvidíte, co je to Kocourkov.
Jméno:Vlasta
Datum:14.06. 22:29
Titulek:Kocourkov/odpovědět
Mrzílkov je tady teď.Pokud se Šandovi podaří obklopit těmi správnými lidmi a budou se navzájem respektovat-je to v současné době jediná šance na změnu(k lepšímu).U mě má +body,že jako jediný ze zastupitelů se snažil prosazovat zájmy voličů ve známých starostčiných kauzách.


přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz