zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:24.05. 22:41
Titulek:Pavel Šanda vytáhl do volebního boje.odpovědět
Pozor, nejedná se o jmenovce Pavla Šandu - fotografa, který se podílel spolu s dalšími fotografy na tvorbě mnoha zajímavých knih o Neratovicích. Tento Pavel Šanda, nynější zastupitel za ČSSD, bývalý člen této strany, bývalý příslušník skupiny Nové antikapitalistické levice resp. spolku Levé perspektivy, zastánce nelegálních migrantů, bojovník za práva menšin, pozvednutí Romů atd. si dnes sezval do vinárny v Benešovce skupinu lidí, kteří mají být údajně na kandidátce sestavené Pavlem Šandou a jeho příznivci. Vrabci si cvrlikají, že bude složena z tzv. nezávislých osob, které budou sbírat podpisy ke kandidátní listině. Organizátoři počítají s tím, že kdo se jim podepíše, bude považovat za svou povinnost je i volit. Je zajímavé, že někteří účastníci sdělovali, že se jedná o besedu s Pavlem Šandou, který před vinárnou vyvrátil jejich domněnku s tím, že setkání je jen pro zvané a tudíž není možné, aby se tam dostal kdokoliv ze zájemců. Což jsme byla i já. Ne že by mě to příliš překvapilo, jen mě zarazilo, když Šanda prohlásil, že na nerátkách lžu. Tak to bych ráda věděla v čem.

No tak Pavle Šando, koukej sem napsat, konkrétně chci vědět, kde a kdy jsem zveřejnila na nerátkách lží. Někoho napadat, na to tě užije; kvůli tvým lživým informacím mě udal jeden z mnoha charakterových pokřivenců ze Strany zelených a následně jsme byla ze strany vyloučena. Což mi zase až tak nevadilo, mezi tou sebrankou by vydržel jen trouba.

Mimochodem, ještě zpráva pro zahrádkáře: nebyl to Pavel Šanda, kdo informoval členy zahrádkářských osad rozvěšením plakátů na vrata vrátka, aby psali připomínky k územnímu plánu a bránili se!!! Byl to někdy jiný a vy byste měli tušit, kdo.
Jméno:Jindra
Datum:24.05. 23:26
Titulek:volbyodpovědět
No-moc kandidátů na výběr není...Radši byste Mgr.Mrzílkovou, nebo že by ing.Hrodka...???
Datum:24.05. 23:30
Titulek:volbyodpovědět
Oba dva už měli dávno zmizet v propadlišti dějin....
Jméno:ale JE
Datum:29.05. 08:19
Titulek:Jindroodpovědět
hl.to chce přestat koukat po stranách a vybírat podle lidských vlastností a IQ. Starosta je pro lidi a město/místo kde lidé bydlí, stranická příslušnost není až tak důležitá - kromě extremních stran a hnutí samozř. jako je třeba Antifa kde byl Šanda.
Datum:26.05. 22:48
Titulek:jak dlouhou mám čekat...odpovědět
Tak co, Pavle Šando, kdy sem napíšeš přehled lží na nerátkách? Někoho napadnout, to umíš, ale doložit svá tvrzení ti už nějak nejde...
Datum:24.05. 22:55
Titulek:Zdroj citátu: odpovědět
Cituji: UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE
FAKULTA SOCIÁLNÍCH VĚD
Katedra politologie
"Nová antikapitalistická levice:
Klasický nebo moderní marxismus?"
Bakalářská práce.
Michal Zikmund.
Praha 2014

Sama Levá perspektiva prohlásila, že mezi členy sdružení patří i členové ČSSD.207 Na
antikapitalistickém kempu v roce 2013 promluvil na téma „levice a komunální politika“ člen
neratovické ČSSD Pavel Šanda.208 Ten vstoupil do ČSSD teprve v lednu toho roku, později
byl zvolen za lídra ČSSD pro volby do zastupitelstev obcí v roce 2014.209 Dříve byl členem revolučně - marxistické organizace Revo (Revoluční internacionalistická organizace).
Jméno:hlavně
Datum:29.05. 08:16
Titulek:si nepletteodpovědět
tyhle Šandovy levicové aktivity a sympatizanty s minulým režimem nebo komunisty. Tahle levice je revoluční, v dnešní době dělají bor.el při demonstracích a střetech s nacionalisty ap, hájí práva všech o kom se domnívají že to potřebuje, ehm.., prakticky protestují proti všemu a každého považují za fašistu nebo rasistu když se ozve a co já? proč on. Uznávají Trockého a jeho přístup. Nasáčkovali se do různých stran včetně čssd a co to udělalo s neratovickou čssd víme všichni.
Jméno:Jitka
Datum:29.05. 09:18
Titulek:P. Š. - zastupitel a předseda KVodpovědět
Šanda jako zastupitel a předseda kontrolního výboru má větší pravomoce než obyčejný občan. Co dělal? Mluvil. Byl v opozici. Zaslouží si pochvalu, byl jediný. Ale mohl udělat další kroky. Navrhovat, podávat podněty. S finančním výborem mohl podniknout kontroly v hospodaření města. Mohl navrhovat zastupitelstvu aby prověřilo neprůhledné finanční toky. Měl požadovat, aby zastupitelé dostávali transparentní a úplné podklady. Mám z něj dojem, že si nechtěl rozkmotřit koalici, co kdyby s nimi časem spolupracoval. Když měnil kabát stranicky, může i v komunále.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz