zpět na forum

Jméno:Eva
Datum:24.05. 17:05
Titulek:tohle už je na žalobuodpovědět
taková zvěrstva,jak když se někdo pomátnul.Dlouhodobě.
Jméno:Jiří
Datum:24.05. 22:08
Titulek:... a to si to mlékojedštíodpovědět
nechají líbit?
Jméno:Hel
Datum:24.05. 22:38
Titulek:!?odpovědět
Když se to děje, co tam poslat ČIŽP, ti maj snad tohle na starosti ne?
Jméno:Jana
Datum:25.05. 11:21
Titulek:další ničení?odpovědět
Prý se dnes začnou ořezávat lípy s květy u kapličky v Mlékojedech. Kdo to čtete, běžte se prosím podívat, jestli je to tak.
Jméno:MSTR
Datum:25.05. 20:57
Titulek:25.5.odpovědět
Dnes tam ještě nikdo nic nepáchal.
Jméno:Máca
Datum:30.05. 11:43
Titulek:Z Mělníkaodpovědět
Dobrý den,
čeho je moc - toho je příliš. Při procházení parku na Polabí jsem nemohl přehlédnout jak jistá firma rizikového káceni prořezává stromy nad dětským hřištěm. Řikám v pořádku, bezpečnost na prvním místě! Všiml jsem si, že na zemi leží převážně zdravé větve a tak jsem se pracujících zeptal kdo si jejich práci objednal. Odpověděli, že město Mělník. Ptal jsem se na rozsah prořezu. Prý prořezávaj suché větve a to mě rozohnilo, protože na hromadě ležely i zdravé větve o průměru 10cm.
Zeptal jsem se ještě jestli by se ty zdravé větve neměli prořezávat v období vegetačního klidu. Odpoveď byla, že to se vztahuje na kácení. No nic šel jsem si po svém, ale červíček hlodal a tak jsem zavolal na ČIŽP, kde mi bylo potvrzeno, že prořezání starých větví stromům pomůže, ale zdravých nikoliv. Na základě této informace jsem volal na Město Mělník vedoucímu odboru životního prostředí. Ten mi sdělil, že se jede podle plánu a že prořezáváni suchých i ZDRAVÝCH větví, stejně tak kácení stromů je dle SCHVÁLENÉ dokumentace. Termín je prý květen a červen.
Takže závěr si každý udělejte sami.
Mě osobně to štve, protože netuším proč zdravé větve neprořezali v uplynulém nebo následujícím období veg. klidu. Co je rizikové, nechť provedou okamžitě. Hrajou si tam na hřišti děcka, ale tohle fakt né!!!
Jméno:Proč jsme to dopustili???
Datum:05.06. 11:36
Titulek:Hrozba pro zemědělskou půduodpovědět
http://www.ceskatelevize.c z/porady/1095913550-nedej- se/217562248420014-nadace- pro-pudu/

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz