zpět na forum

Jméno:Karel Vohralík
Datum:15.05. 16:36
Titulek:Už to jede! Díky,vojáci!odpovědět
Na severní Moravě povstali českoslovenští vojáci v záloze. Pořádají branná cvičení i pro nejmladší školáky. Učí je pravdu o útočném paktu NATO. Jak vraždili nevinné civilisty ve Vietnamu,Laosu,Thajsku,i na Grenadě. Učí je pravdu o hrdinné Rudé armádě, která osvobodila celou Evropu. Naší nadějí vždycky bylo, je a bude jedině Rusko! Československo, práce; socialismus!
Jméno:Petr
Datum:16.05. 09:22
Titulek:pro Karlaodpovědět
Vohralíků, běžte se vyšetřit !!
A ty svoje bláboly si nechte na setkání starých komunistů.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.05. 09:33
Titulek:proč????odpovědět
Existuje přece u nás svoboda slova podle ústavy a Listiny práv, ne? Tak proč by se měl chodit vyšetřit. Sluníčkáře a vítače tam nikdo neposílá...Někdy lepší staří komunisti než mladí svazáci...
Jméno:Karel Svoboda
Datum:16.05. 12:17
Titulek:Vtípky...odpovědět
Rusko naší nadějí? Pěkně děkujeme! A v čem vlastně, cožpak tam mají socialismus, za který tu tak horujete? A co Rusko, to nezavraždilo milióny svých vlastních nevinných civilistů? Přečtěte si laskavě Souostroví Gulag od Solženicyna, nebo, jste-li marxista, alespoň Triumf a tragedie od Volkogonova a nešiřte tu tendenční bláboly, které nemají hlavu ani patu a které patrně ani sám nemyslíte vážně.
Jméno:Prcek
Datum:16.05. 13:12
Titulek:EUodpovědět
Naší nadějí je EU, které nám sem přidělí tisíce nelegálních migrantů a umožní nám pracovat lépe a radostněji na jejich blahobyt.
Jméno:Honza
Datum:16.05. 17:14
Titulek:no to jooodpovědět
A spousta firem či jednotlivců z toho bude těžit,jentak zadara nám je sem nepošlou.Budou potřebovat tiché souhlasy a smlouvy.
Jméno:Karel Vohralík
Datum:27.05. 21:30
Titulek:Buržoazní lžiodpovědět
Ono se Rusko ještě vrátí k sovětskému socialismu! Brzy! Bláboly prolhaneho zrádce me nezajímají.
Jméno:vojáci
Datum:17.05. 07:26
Titulek:Ruskaodpovědět
resp. Rusko v Afgánistánu, na hranicích s Čínou, Japonskem, obsazení ČR..Oni ten socialismus taky zdatně vnášeli do zemí, tak jako USA vnáší tzv. demokracii. Za 2. světovou jim patří úcta, dík. Ale dát to všechno dohromady, to Rudé armádě škodí a pak se nemůžeme divit, kvůli názorům jaké máte Vy, že se nechodí k památníkům padlých ve 2. světové a to by se mělo.
Jméno:Míša
Datum:17.05. 08:33
Titulek:tuk, ťuk...odpovědět
Výborně uvažujete. Babička vám v mládí dala pohlavek a tak jí za trest nebudete chodit na hrob.
Jméno:Ruda
Datum:17.05. 09:06
Titulek:zopakujte si historii, já si ji pamatujiodpovědět
Rusko v Afgánistánu? Vy nevíte, že oficiální kábulská vláda požádala Sovětský svaz o pomoc proti muslimům mudžahedínům , podporovaným penězi a zbraněmi samozřejmě , USA, Saudskou Arábií a pod., kteří chtěli svrhnout legální vládu? Po odchodu SSSR občanská válka pokračovala (!), byla svržena vláda, která zavedla řadu moderních reforem a nastolena vláda islámského státu, k moci se dostali muslimové v podobě islámského státu. To všechno podle vás zavinilo Rusko, které v té době neexistovalo jako samostatný stát. No vy jste tedy expert.
Jméno:Petr
Datum:17.05. 11:40
Titulek:pro Ruduodpovědět
Pro Rudu, experta na historii.
Zkuste si o to něco zjistit, ale myslím že:
je to marný, je to marný , je to marný.přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz