zpět na forum

Jméno:Bydlím na Kojetické
Datum:14.05. 14:19
Titulek:zn.: hledám nocleh na vyspáníodpovědět
Za občasné přespání v tiché místnosti nabízím zdarma svůj byt k použití přes den.

Ano, jde o nadsázku, ale kdo ví. Kdybych si dala postel doprostřed dálnice, vyjde mě to skoro nastejno, jako spát s otevřeným oknem. CO S TÍM?


Jméno:alois
Datum:15.05. 15:48
Titulek:noodpovědět
Rada je jednoduchá. Odstěhujte se na samotu u lesa. Jestli to nevíte, bydlíte ve městě. :-). Nebudete tomu věřit, ale i mě budí v noci jedoucí auta, hlasitý hovor kolemjdoucích, štěkající psi.Jo a ráno řvou ptáci :-) No a co jako.
Jméno:Lojzo
Datum:16.05. 09:10
Titulek:slyšel si někdyodpovědět
o měření hluku a protihlukových stěnách? (existuje to, když tak)
Jméno:Pavel
Datum:15.05. 18:54
Titulek:...odpovědět
Špunty do uší. Tak to dělám já... Tedy aspoň občas.
Pomáhá na dopravu, ptáčky, co teď jsou vzhůru brzy i na sousedku, co chrápe jako ...
Jméno:joo
Datum:15.05. 19:01
Titulek:Kojetická,Mládežnickáodpovědět
Výsluní a benešovka,to si stěžuje kdekdo.Do toho těžký tranzit a busy do pozdních hodin,to musí být lahůdka.A na náměstí pacifik s přejezdem.Tady je to bůbec ráj k žití...:D :D A bude ještě "lépe"..
Jméno:
Datum:21.05. 18:00
Titulek:pohodaodpovědět
a když přestanou jezdit autobusy a město se částečně uklidní, tak začnou ve dvě ráno ve městě dělat bordel a řvát po městě cikáni a policajti jsou zalezlí. Prostě jsou tu ti policajti k ho ...
Jméno:policajti
Datum:22.05. 14:49
Titulek:makaj, kontrolují autaodpovědět
Přibrzdíš kde nemáš a už jsou tam. Řev a rvačky opilců v noci? Z těch pokutu nedostanou a ještě si zamažou sako. Že by měli v noci projíždět město? Slušný občan a spí a oni slušní jsou.
Jméno:Honza
Datum:22.05. 19:32
Titulek:jj,ukradli Vám něco??!odpovědět
Vaše věc a pokud ho chytnete,přiveďte nám ho..Přeci nebudou ohledávat místo a sjíždět kamery.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz