zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:10.05. 12:32
Titulek:Došlo emailem - výzva k rezignaci..odpovědět
Komu: starosta@neratovice.cz
Datum: 9. 5. 2018 14:11:19

Zdravím
Považuji už za skandální, že město nedokáže informovat občana :
v pondělí dopoledne nejezdily autobusy PiD na Prahu. Ve středu dopol. netekla v bytech voda. Proč k informování občanů není využit městský rozhlas ? Ve všech obcích okolo je městský rozhlas běžně používán. Je science fic pro Neratovice zajistit pokrytí signálem přes veřejná prostranství. Běžné v daleko větších a složitějších městech.
Paní Mrzílková, mám dalších ix.desítek připomínek. Vy osobně, jak stále opakuji, jste si s řízením života města prostě nepotykala, škodíte občanům, tudíž Vás žádám, aby jste ještě dnes podala na svůj post rezignaci. Zvolte ing.Hrodka a město bude ihned šlapat jinak. Navíc, plýtváte městskými penězi. A to tak že velmi. Jiří Bartoš
Jméno:Marek
Datum:10.05. 13:12
Titulek:Hrodek ódeesák odpovědět
Nebuďte naivní. Ing. Hrodek je totéž jako Mrzílková. Kdo byl včera na zasedání, viděl, jak Hrodek pomáhá starostce odvést pozornost od podstatných věcí. S Hrodkem to opravdu vytrhneme. Zvolte ho a máme v čele města dalšího bojovníka za vlastní zájmy. ODS už ukázala, co umí. Nebylo to nic dobrého.
Jméno:Míša
Datum:10.05. 13:58
Titulek:vy jste se zbláznilodpovědět
Zvolit Hrodka? Co vás to napadlo. Mrzílková cítí, že se pod ní kácí židle a tak si vybrala Hrodka, aby ji nahradil.
Jméno:kolemjdoucí
Datum:10.05. 15:06
Titulek:SMS Info z Neratovicodpovědět
některé informace dostanete jako sms přímo do mobilu. zaregistrujte se zde https://goo.gl/M5XJ4G
Jméno:Jindřich
Datum:11.05. 07:36
Titulek:Posláníodpovědět
Mnoho politiků - od nejvyšších až po regionální, bere svoji funkci jako prostředek k získání něčeho, na co by jako prostý občan nedosáhl (moc, peníze a jiné výhody) a tak se taky podle toho chová. Myslím si, že politická funkce by měla být brána jako služba občanům, poslání kterou občané ocení úctou a vážností. Bohužel (až na vzácné výjimky) se toto neděje a v Neratovicích už vůbec ne. Bohužel jsou lidé nepoučitelní, všude jinde by takový politik skončil s ostudou, v postkomunistických zemích se to bere jako přirozená a běžná věc. Škoda.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.05. 11:45
Titulek:E-mail na radniciodpovědět
starosta@neratovice.cz, tomas.hrodek@neratovice.cz , jana.vaculova@neratovice.c z, adela.uhrova@neratovice.cz , tajemnik@neratovice.cz

důležitý podnět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vážení,

na mnoha zelených plochách ve městě vyrostla řada kvetoucích bylin jako je jetel červený, vojtěška a pod. Tyto rostliny obohacují půdu dusíkem a rozrušují kořeny půdu. Bylo by vhodné ponechat při sekání ostrůvky těchto rostlin, nechat je odkvést a vysemenit. Není vůbec důvod je sekat, pyl jejich květů nezpůsobuje alergie!!!! Jedna obyvatelka paneláku naproti trojce škole vybojovala na Ukrajincích sekajících trávu dva ostrůvky kopretin!!!! Copak město nemůže ovlivnit, co bude na zelených plochách???? Asi ne....

Děkuji za odpověď, ačkoliv nedoufám ve zlepšení v Neratovicích.

S pozdravem Mgr. Anna Spěváčková
Jméno:Míša
Datum:11.05. 19:15
Titulek:naproti Tescuodpovědět
U paneláků je sekaná tráva u keřů směrem do silnice.je však zvláštní,že jsou tam načervenalé jakoby něčím vyžrané mapy.Žeby Roundup?? nebylo by divu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.05. 21:32
Titulek:Roundupodpovědět
Ano, lze o tom uvažovat. Navrhovala jsem, aby město zakázalo použití Roundupu na městských veřejných plochách, bez odezvy. Batelka na pronajatém pozemku města - parkovišti - také používá Roundup.
Jméno:Jitka
Datum:12.05. 06:28
Titulek:Roundupodpovědět
a glyfosát-nejnovější a aktuální téma nyní stránek aDostů na FB v čele s Honzou Tunou.Stojí za shlédnutí.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz