zpět na forum

Jméno:Kuba
Datum:16.04. 20:46
Titulek:za koho bude kandidovat?odpovědět
Šanda chce být starosta a povídá se, že chce založit stanu Pirátů a kandidovat za ně. A chce se spojit s TOP 09. Když to zjistil Kalousek, tak to zakázal, protože viděl Šandovo video, jak pochoduje v průvodu a provolává hesla proti TOP 09.
Jméno:Petr Paseka
Datum:17.04. 20:16
Titulek:Chtít může ...odpovědět
... já chci být příštím papežem :-) Ne,to je samozřejmě vtípek. Spíše by mne zajímalo, jak toho chce dosáhnout. Nechá si udělat na hlavě dredy a bude hlásat legalizaci marihuany? Nebo uspořádá další besedy s "mírumilovnými" muslimy? Abychom se konečně poučili. Že Karel IV. byl kamarádem Jana Husa a oba se učili vzdělanosti od syrských muslimů. Že Cyril s Metodějem přišli z islámské Arábie, kde je naučili jíst rukama a potřebu vykonávat do kbelíku? Ne, toto už není vtip, bohužel. Uvedené "moudrosti" jsem na vlastní uši slyšel cca předloni na besedě od jednoho Šandova muslimského hosta.
Jméno:Jindra
Datum:17.04. 21:02
Titulek:volby na krkuodpovědět
Každý chceme něčím být, to je pravda. Pan Šanda měl mnoho příležitosti se předvést jako tvrdý a neúprosný opoziční zastupitel. Má přístup ke všem dokumentům, může navrhovat zastupitelstvu úkolování různých subjektů, může tepat a kritizovat jak se mu zlíbí, nikdo ho nebude honit po soudech. Ale on to nedělal. Proč? Nechával si zadní vrátka do starostčiny náruče? Nyní vidí, že hmyzu zdar má před sebou poslední měsíce a tak se opět objevil na scéně. Proč ne. Ale měl by nám rychle oznámit, co od něj jako starosty můžeme očekávat. Víme, že je neomarxista, vítač a sluníčkář a že se na něj nabalují lidé stejného ražení. Brno už ví, co to jsou neomarxisté z Hnít Brno ve vedení města. Zkuste se jich zeptat, co se tam děje. Piráti? No potěš pánbůh.
Jméno:Milan
Datum:18.04. 10:41
Titulek:voličodpovědět
Jsem volič TOP 09. Jestli bude na kandidátce Šanda, kterému jde jen o koryta a nemůžete mu věřit nos mezi očima, tak můj hlas nedostanou.
Jméno:je to tak
Datum:18.04. 21:44
Titulek:Šandaodpovědět
je megaloman, nedá se mu věřit nos mezi očima. Noviny, čssd, antifa..na co se podíváš rozvrtal, rozbořil, načal, nedodělal, popře cokoli co se mu nehodí co kdy řekl. Odbornost jen mletí pusou a obliba v diskuzích. Proč se vykašlal na čssd? Co dělá ta jeho aktivita Neratovice? Co dělá jako zastupitel? P:Spěváčková nám tady říká co se dělo na schůzích, nebýt jí, víme houby. To by to tady vypadalo!Starostu nebudu volit podle strany, ale podle jeho povahy, aby se staral o město, byl reálný a dalo se mu věřit.Koukněte na Líbeznice jak rozkvétaj! A jachtařka ať odpluje!

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz