zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.04. 08:44
Titulek:Začala třetí světová válka?odpovědět
Jak hlásí naše profláklá média, západ provedl očekávaný útok na Sýrii. Oznámil to prezident Donald Trump. K americké intervenci se připojila Francie a Británie. Západ tak trestá syrský režim za údajný chemický útok ve městě Dúmá. Američané při útoku odpálili asi stovku střel Tomahawk.
„Právě probíhá kombinovaná operace ve spolupráci s ozbrojenými složkami Francie a Spojeného království,“ prohlásil podle BBC Trump při vystoupení k národu v noci na sobotu našeho času. Údery byly podle něj namířeny proti cílům spojeným s chemickými závody syrského režimu.

Zdroj z Pentagonu pro agenturu Reuters uvedl, že při útoku byly použity střely s plochou dráhou letu Tomahawk, jejichž cílem byla řada cílů v Sýrii.

Pozn.: Je potřeba pozabíjet ty zlotřilé civilisty, nejlépe děti, ty určitě provedly nepotvrzený chemický útok...Modleme se, nic jiného už nám nezbývá.
Jméno:L.J.
Datum:14.04. 08:56
Titulek:reakce Ruskaodpovědět
Valerij Gerasimov pohrozil Trumpovi potopením amerických lodí ve Středozemním moři a nastal obrat! Američané se stahují, USS Donald Cook míří pryč od syrských břehů. Bývalý šéf izraelské rozvědky Nativ prohlásil, že USA nepůjdou do války s rovnocenným soupeřem. A v syrské Dúmě ruští chemici nic nenašli, ani stopy po chemickém útoku!
Jméno:Víťa
Datum:14.04. 11:41
Titulek:Mirku, jdi!odpovědět
Kalousek s útokem souhlasí. Doufám, že už má sbaleno a bude se hlásit do první linie.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz