zpět na forum

Jméno:Honza
Datum:10.04. 18:04
Titulek:lahůdky v Tescu skončilyodpovědět
A díky bohu za to,páč to co předváděly byla ubohá bída.Drahota,oschlé,nečers tvé,personál různé barvy pleti se měnil jak špinavé prádlo.Říkal jsem si,jak tohle dlouho může vydržet.Jak hokynářství na ruské vesnici za starých časů.Čekal jsem po Novákovi,že příjde někdo schopnější,ale ouha.Podle mě primu drží Penny,cena a kvalita,jinak není o co stát.na Benešovce je to taky kekel,Billa drahá a také to tam nejde,Lídl bez úseků.
Jméno:Mila
Datum:11.04. 15:03
Titulek:tescoodpovědět
Není se čemu divit, už když omezili prodej jen na dobu od 8 do 17 hodin (tuším) a o víkendu zavřeli, tak bylo jasné, že nic netrhnou a nakonec to zabalí úplně.
Prakticky je to v Nera s lahůdkami špatné - Tesco nemá, Lidl nemá, Billa nestojí za nic, Penny také nic extra, Albert hrůza. Slušný výběr měli na náměstí, ale to je také zrušeno.
Paradoxně teď mají dobré uzeniny ve večerce na výslunní, mají uzeniny z Kostelce (ale z toho našeho Kostelce nad Labem) a ty jsou dobré, ač výběr je omezený.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.04. 09:32
Titulek:nejen tesco, ale i celé městoodpovědět
Všímáte si, jak tady jde všechno do kopru? Co se ujala vlády Mrzílková a její grupa, nic se neopravuje, i kdyby to bylo výrazně levnější než celková rekonstrukce nebo nová stavba. Na př. revitalizace sídliště: stačilo dosadit nové stromy a keře, opravit a doplnit dětská hřiště, opravit a přidat mobiliář a bylo by hotovo. Ne, to se požádá o dotaci a město ji kupodivu dostane, ačkoliv okolní obce o ni marně žádají, město se chlubí, že ušetřilo, ale neušetří, část peněz musí stejně samofinancovat, navíc nevyčlení peníze na opravy během provozu a slavná revitaĺizace chátrá a chátrá. Stavební firma si nahrabe a s ní řada dalších subjektů. Výsledek je mizerný, po roce už chybí polovina keřů, posekala je 1. polabská, na prázdných plochách vlají geotextilie, nikdo nic neopravuje ani neobnovuje. Zbytečné gabiony - drátěné klece na popelnice, jsou pomačkané od srážek s kontejnery, vypadávají z nich kameny, část náplně se sesedla, popínavky jsou posekané strunovými sekačkami. Ostuda. Stejně tak dopadají komunikace a všechno, co se s velkou slávou budovalo.
Jméno:Mila
Datum:12.04. 09:46
Titulek:dotaceodpovědět
V podmínkách dotace mají udržitelnost projektu a ta bude minimálně pět let, někdy i více. To bude záviset na podmínkách dotačního programu. Takže pokud přijede úředník na kontrolu po pár letech a zjistí tragický stav zadotovaného vybavení, mohou celou výši dotace odejmout. Pravda, to už bude ale muset možná řešit jiné vedení radnice.
Jméno:Mirek
Datum:12.04. 11:31
Titulek:hahahaodpovědět
Úředník??? Chci ho vidět.
Jméno:hm
Datum:12.04. 17:51
Titulek: je to takodpovědět
Chodníky před KD na straně co jsou hodiny jsou hrbolaté a křivé,že jsem si tam několikrát večer namlel ústa.A spousta nových věcí se nedožívá dlouhé doby,nekvalitní provedení,levný materiál,lajdácká práce.Prací se zhostí vždy stejné lemplácké firmy (netřeba jmenovat,dosaďte sami...).Fasády nastříkané na zateplených domech se rychle špiní a chytají mech.Prostě takový Nera-soc-skanzen.Kojetické ubytovny praskají ve švech plné "dříčů".Aktivitu na ÚP vyžadují po bílých,tak čemu se divíme....
Jméno:občan
Datum:15.04. 11:22
Titulek:...odpovědět
..a na chodníku před KD parkuje pravidelně nějaké auto (octavia?).
...asi si tam také zaparkuji svoje auto... :-)
Jméno:Míra
Datum:15.04. 16:53
Titulek:zkusteodpovědět
Zkuste si to. Vsadím se, že děle než hodinu tam nezůstane. Vy jste obyčejný ovčan a ten dotyčný majitel auta je určitě nějaký VIP.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz