zpět na forum

Jméno:Petr Paseka
Datum:03.04. 18:47
Titulek:Kroňikařka perlí.Marku,prašt ji holi do hlavy!odpovědět
Inu tak,přečetl jsem si nejnovější Listí radnice. Pomíjim, že tuto sračku,složenou z dopisů, dotuji danovi poplatníci 2 miliony rocne. Inu tak. Ale ta "kronikářka" (bývalá uklízečka z ddm Mělník) me na str.6 dostala. Ona ta dáma má drzost brát si do úst Ing.Marka Šlechtu. Aniž by se namahala zvládnout ZÁKLADY češtiny, troufale ctenarstvu tvrdi, že Marek byl "odmitac svědomí" (co to je, paní Kocova?). A co jsou "přírodní" nerosty? Ano, takovou máme úroveň "městského zpravodaje". A ahoj Marku, stěžuj si na ten blábol. Rád ti pomůžu
Jméno: Kočová Jana
Datum:04.04. 14:08
Titulek: Už jednou jsem se dočetlaodpovědět
Vážený pane Petře Paseko,
Netuším, zda je to Vaše pravé jméno, nebo vymyšlené. Ale již jednou jsem se prostřednictvím svých známých dozvěděla, že jsem na těchto stránkách byla uklízečkou v DDM. Nevím kde tyto informace berete. I kdyby to byla pravda, já se za jakoukoliv práci nestydím.Ohledně mého článku v Listech usuzuji, že jste na této výstavě nebyl. Jinak by jste si tam přečetl, co sám pán Šlechta o sobě na výstavě zveřejnil. Ještě si to tam můžete jít ověřit. Tak prosím nepomlouvejte někoho, koho vůbec neznáte.
Jméno:Pavel
Datum:05.04. 13:46
Titulek:Chybkyodpovědět
Do seznamu dodávám ještě "by jste" - byste. Za tohle bych, obrazně řečeno, trhal ručičky :D To je opravdu patvar. Ale zase to lze považovat za dobrý ukazatel obecné inteligence... To přece musí vědět každý, kdo aspoň jednou, dvakrát něco důležitější psal, ne?
Jméno: JanaKočová
Datum:04.04. 15:16
Titulek: Ověření pomluvy pana Petra Paseky odpovědět
Následně jsem si ověřila věrohodnost mého článku v Listech u pana Šlechty. Dle jeho sdělení žádného pana Petra Paseku nezná. Všechny faktické údaje v článku potvrdil a s jeho obsahem byl spokojen. Naskýtá se otázka, kdo se k takovým praktikám propůjčuje.
Jméno:Aleš P.
Datum:05.04. 16:45
Titulek:o koho se jedná?odpovědět
Nevíte někdo co je an Marek Šlechta zač? V životě jsem to jméno nezaznamenal. Děkuji.
Jméno:Petr Paseka
Datum:09.04. 19:58
Titulek:Korektury v Listí? Kde žijete?odpovědět
V tzv. Listech radnice se dlouhá léta nejen nekorigují materiály k uveřejnění,ale nehlídá se tam nic. Zda není text šikovně podsunutou bezplatnou reklamou. Zda je obsah smysluplný. Zda v něm nejsou stylistické bláboly, pravopisné chyby, natož překlepy. A nejde jen o texty paní Kočové. Snad jediné, co se hlídá, je názor, nepohodlný radnici. Paní Jiřina Kovářová, někdejší prodavačka z květinářství, jinak sympatická žena, za 15 let "redaktorování", sama nenapsala ani řádek. Nezlobím se na ni. Protože nemůže za to, že jí "nebylo shora dáno". Před lety si ji z květinářství vytáhla skupina radních z ODS, aby byla kulisou a užitečnou (...) opravdu ji nechci urazit. A tak nám paní "redaktorka" celou pracovní dobu přepisuje inzerci a dva tři dny před uzávěrkou telefonuje na všechny strany o příspěvky. V důsledku toho se 3. ledna dočteme, že v polovině listopadu strážníci odchytili toulaveho psa a že kavárna Pojďte dál zve na zákusky.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz