zpět na forum

Jméno:Petr Paseka
Datum:22.03. 13:25
Titulek:Katastrofa v kralupske chemicce odpovědět
Dnes dopoledne vybuchla v areálu Kaučuk Kralupy nádrž s horlavinou. Záchranáři oznámili 6 mrtvých, zatím. Přestože vyšetřování je na počátku, příčinu lze odhadnout. V závodu probihala odstávka. Všichni čeští odborní pracovníci byli doma zadarmo,stejne jako při "odstavkach" ve Spolane. Nastoupila za ne parta pologramotnych Moldávcu. Kteří ještě před týdnem pasli kozy v Banátu. A tyto "odborniky" nechal management rozebírat slozita chemicka zařízení. Proc? Protoze jsou ochotni dělat to za 6 tisíc měs. Tak hlavně, že se ušetřilo... Co nám k tomu poví Pravicový volič?
Jméno:Jindřich
Datum:23.03. 00:12
Titulek:Voličodpovědět
Pravicový volič Ti soudruhu poví, že jsi těžký pacient když do toho taháš politiku. Volič, ať už pravicový nebo levicový za to těžko může. Proč se s dotazem neobrátíš na majitele toho provozu?
Jméno:Neratovák
Datum:23.03. 13:12
Titulek:bezpečnost práce?odpovědět
Pět ze šesti obětí výbuchu v Kralupech jsou Rumuni
23. března 2018 10:07, aktualizováno 12:02
Pět ze šesti obětí výbuchu v areálu chemičky v Kralupech nad Vltavou byli Rumuni. Zástupci rumunské ambasády v Praze navštívili i zraněné. Podle rumunských médií proto, aby vyloučili, že i oni jsou rumunskými občany. Vyšetřovatelé neštěstí potvrdili, že výbuchu předcházelo nahromadění par hořlavé kapaliny, zřejmě benzinu.
Česká policie zatím pouze uvedla, že z šesti mrtvých se jí podařilo ztotožnit tři osoby, dva z toho jsou cizí státní příslušnosti.

„U dalších tří osob čekáme na znalecká zkoumání,“ doplnila mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová.

O Rumunech jako obětech výbuchu mluví i rumunské ministerstvo vnitra.
Jméno:Karel
Datum:23.03. 20:08
Titulek:další pikantnostíodpovědět
Je i okolnost,že pracovníkům byl dán shora souhlas v prostředí par manipulovat.měli jakési čidlo či detektor a údajně tam dle svědecké výpovědi mohli.zajímavé,co říkáte???prostě peníze a byznys nad lidské hodnoty a morálku.
Jméno:řidič
Datum:16.04. 01:04
Titulek:pro p.Pasekuodpovědět
Ani Spolanáci o povodních,ani Litvínováci,ani Kralupáci při těchto mimořádných událostech nebyli doma zadarmo,nevím,kde jste k tomu došel.Neznám Vaši finanční situaci,ale nevěřte tomu,že by Rumun u nás dělal za 200E.U naší firmy máme 3 lidi z východu a měsíčně mají 17OO-2000E.Pokud by jste chtěl mít tolik,co tito-pro mě gastarbaitři,mohu Vám to umožnit.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz