zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.03. 09:10
Titulek:A už perou do pana prezidenta...odpovědět
Což dělají média a ve volbách poražení politici stále, ale tentokrát si našli záminku v jeho inauguračním projevu. Pan Vondráček jim nevyšel, tak si našli jinou záminku. Přitom myslící a rozumný člověk musí uznat, že v jeho projevu nebylo jediné slovo nepravdivé; jenže: naši "demokraté" usoudili, že projev se nehodil k inauguraci, byl nevhodný a kdo ví co ještě...To víte, kdyby ONI měli inaugurační projev, tak by jim jej někdo napsal a četli by z papíru. Nikdy by se nezmohli na půlhodinový projev spatra jako pan prezident. Jenže tito lidé trvají na tom, že pouze jejich názor je ten správný a všichni ho musí zastávat; kdo to neudělá, je nepřítel a je nutné ho převrátit na správný názor třeba s použitím násilí. My neratovičáci o tom něco víme...
Jméno:Vašek
Datum:11.03. 13:46
Titulek:Výborný článek od I. Davidaodpovědět
http://www.novarepublika.c z/2018/03/blbi-nebo-navede ni-organizatori-nesmeji.ht ml

Nezapomeňte smazat mezery.

„Donald Trump je takový americký Miloš Zeman. Podívejme se na to voličstvo teda a to je velmi, velmi, velmi podobné. Spíše lidi tedy nějak od piva, kteří o politice budou si povídat, teda jako během večera, u těch karet nebo u piva,teda, takže menší vzdělanost, materiální zájmy, to znamená všechny zájmy, tedy nějak lidské, teda jako převést do toho co za to a kolik a tak dále čili konzumní teda mentalita …“ říká ikona Univerzity Palackého, amerikanista, bývalý senátor a první porevoluční rektor olomoucké univerzity Josef Jařab v rozhovoru s Danielou Drtinovou na DVTV [1; 22minuta].

Na Universitě Palackého v Olomouci studuje:

„Katedry mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky“
„Centrum pro studia komiksu“
„Katedra politologie a evropských studií“
„Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie“
„Administrativně právní klinika“
„Antidiskriminační právní klinika“
„Environmentální právní klinika“
„Lidskoprávní klinika“
„Právo pro každý den – Street Law“
„Právní klinika ombudsmanské praxe“
„Právní klinika sociálních práv“
„Studentská laboratoř lidských práv“
„Centrum prevence rizikové virtuální komunikace“
„Katedra aplikovaných pohybových aktivit“
„Katedra přírodních věd v kinantropologii“
„Katedra společenských věd v kinantropologii“
„Právní klinika uprchlického a cizineckého práva“

To by se Fanda Palackejch v hrobě obracel.
Jméno:Míša
Datum:11.03. 13:52
Titulek:příspěvek k článkuodpovědět
Do kamene by se mělo tesat:
Již jsem to někde na NR psal o údělu mladých a starých a důsledcích jejich rozkolu. Světu zkrátka vládnou z poza opony (desáté pro jistotu) GP psychologové, kteří tento generační rozkol mezi starými co vládnou alespoň doma a mladými, kteří mají pouze nezměrnou touhu vládnout, velmi dobře znají a zneužívají. Takže místo psychologůjsou spíše psychouši nebo ústy Dr. Koukolíka deprivanti.
V každé době tento rozkol a hloupost a nezkušenost mladých nedočkavců vždy přinesl zmar (Sokratovi žáci, jakobínští volnomyšlenkáři, Remarkovi študáci, Gavrilo Princip, hitlerovi jugenťáci, Maovy rudé gardy, polpotovy gardy rudých kmérů a rwandští povaleči). Je to pouze jejich chyba, že naskakují stále na stejné hrábě vylhanosti, manipulace, podlosti a zbabělosti těch starých? Indoktrinace člověka v jeho útlém věku (do 4 let) je nevratná a neléčitelná a znamená ztrátu celé generace (20 - 25 let) pro změnu společenských pravidel k lepšímu (ikdyž co je to lepší?). No a teď, když Fica odstraňují mladí debilové za to, že Slovensko ochránil před ISTAMBULSKOU deklarací (vlastně norským kradením dětí, aby z nich bylo možno vychovat zombí v mundurech NATO proti Rusku) si mladí debilci prožijí svoji vlastní žertvu, ale u toho já již nebudu zaclánět. Přeji jim rychlou, bezbolestnou a překvapivou smrt, protože život, který jim bylo předurčeno prožít je peklo na zemi. A to si nezaslouží žádný člověk, dokonce ani užitečný idiot. Lidé měl jsem Vás rád, proč jste odmítli bdít?
Ďuro Trulo
Jméno:Helena
Datum:13.03. 08:42
Titulek:ještě nic nedokázali a už boříodpovědět
Piráti navrhují možnost odvolat prezidenta v referendu
Odvolat hlavu státu by mělo být podle Pirátů o dost jednodušší než vystoupit z NATO či EU. O prezidentovi by občané podle Pirátů měli mít možnost rozhodovat v „běžném“ referendu, vyvolaném na základě petice se 100 až 250 tisíci podpisy.

https://www.novinky.cz/dom aci/463342-pirati-navrhuji -moznost-odvolat-prezident a-v-referendu.html?source= FBS

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz