zpět na forum

Jméno:Mirka
Datum:12.02. 18:59
Titulek:Bude se kácet dub U Strouhyodpovědět
Slyšela jsem, že se bude ve středu ráno kácet památný dub na křižovatce ulic U Strouhy a Fibichova, ve kterém sídlí chránění brouci. To se zase starostka Mrzílková vyznamenala. Ničit a kácet, na to ji užije. Blíží se volby, víme, koho nemáme volit.
Jméno:Honza
Datum:13.02. 08:24
Titulek:brouciodpovědět
A to, že je tam pár brouků nebudou mít obyvatelé domů silnici a budou chodit pořád v blátě. Vy se blátem domů nebrodíte, tak se laskavě nestarejte o to, co se bude kácet a co ne. Vezměte si brouky na balkon a nám už dejte pokoj.
Jméno:SSSSSSS
Datum:14.02. 17:27
Titulek:Výsluníodpovědět
No vidite a dnes padnul. Víte co je největší foooor.Diskutovala jsem dnes s dělníky a hádejte kam měli nakázáno složit dřevo z dubu.To neuhodnete.Ale domyslíte.
Jméno:hm
Datum:17.02. 08:25
Titulek: žeby odpovědět
Si Hmyzu zdar zatopila či se ohřála u krbu??
Jméno:Hmyz
Datum:19.02. 00:33
Titulek:stěhováníodpovědět
Pokud vím tak odborníci přes brouky doporučili skácený strom ponechat na místě, aby se dřevokazný hmyz mohl přesunout na sousední zdravé stromy.
Jméno:A.M.
Datum:16.02. 21:45
Titulek:Konec odpovědět
První část ulice již je hotová. Je to jedna z nejošklivějších ulic v Nera. Samý beton. Fakt to stálo za to tam tahle pokurvit.

Z lesa toho moc nezbývá a až zase foukne, lehne to celé. Bez dubu už to není hezké místo.

Proč pán výše lže o nějakém bahně? Když už strom neni nemusí snad stále dokola pokračovat. Vždy tam byla spíš písková cesta a ta se na podrážku nikdy nelepila. Bahno tam je kvůli těm bagrum a náhlaďákům.

K těm třem barákům by stačil chodník, na co magistrála s parkovišti. Celé roky parkují na kořenech stromů v lese a nikomu to nevadilo. Ani MP ani úřednicím.
Jméno:Hmyz
Datum:19.02. 01:04
Titulek:betonodpovědět
Jak by podle, Vás měla vypadat krásná ulice? Samý beton od plotu k plotu je v okolních ulicích? První část ulice má po obou stranách zelené pruhy, parkování je řešeno zatravňovací dlažbou (snad bude jednou zelená). Kde něco podobného v Neratovicích najdete?

Dubu je škoda, byl zelený. Na druhou stranu mne vyděsil jeho "zdravý" kmen. Schválně se na ten "zdravý" strom běžte podívat.

Po vichřici vypadá lesík děsivě, chce to co nejdříve vysadit něco nového, ať to tam zase roste.

Zajímalo by mne jaký názor by měla veřejnost, až by to za deset let na někoho při letní bouřce spadlo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz