zpět na forum

Jméno:Zdeněk <Výsluníí 1310>
Datum:16.01. 12:54
Titulek:Souhlasímodpovědět
Ač s Vámi někdy nesouhlasím , v tomto případ to je i můj názor.

Mimochodem mám ze zkušenosti odpor ke kluzkým hajzlům.kteří se přiživí na každém nápadů a vynálezů. I ve Spolaně jeden je.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:16.01. 14:21
Titulek:Rétorika článku.odpovědět
To, co tu čteme, je rétorika krajní pravice a ne rétorika zelených. Pozoruhodný posun, paní autorko!
Jméno:Rosta
Datum:21.01. 09:35
Titulek:Videoodpovědět
Drahoš: Přijetí 2600 imigrantů není problém.
(video se snaží Drahošovci odevšad z netu mazat, proto sledujte a sdílejte dokud to jde.)

https://www.facebook.com/N abExt/videos/1015701640772 1040/
Jméno:Josef
Datum:22.01. 10:53
Titulek:Jeden skoro zapomenutý citátodpovědět
„Byl bych nerad, aby se příštím prezidentem stal nějaký zasloužilý profesor egyptologie, který nakonec bude zvolen jen proto, že nikdy nikomu nevadil a nikdy nikoho nenaštval.“

Václav Havel, 1997
Jméno:lucie
Datum:22.01. 13:10
Titulek:takodpovědět
já rozhodně" králíkáře "volit nebudu. Nebyl mi od začátku sympatický a působil na mě značně nedůvěryhodně. V plné míře se mi to potvrzuje i nyní, co se dostal do druhého kola. V čem je slušný on i jeho žena? To co oba vypustili z úst slušností rozhodně nazvat nemohu. Slyším a čtu jen hnusné výpady,pomluvy a výsměch zdravotního stavu hlavy státu. Oba se chovají, jako by už seděli na Hradě a my všichni dole, kromě pražské kavárny, jsme byli jen pouhý odpad. A proto budu volit ZEMANA!!!
Jméno:Eva
Datum:24.01. 16:38
Titulek:duelodpovědět
Bravo, chválím a obdivuji Vaše neotřelé, objektivní, pravdivé a hlavně nevulgární postřehy k protikandidátovi na prezidenta. Jistě by z Vás měl pan Zeman radost.
Hodně štěstí ve Vašem úsilí.
Jméno:Petr Paseka
Datum:24.01. 19:31
Titulek:Drahoš se na prezidenta nehodí odpovědět
Nechci být stopadesatym v pořadí, kdo hodnotí duel kandidátů. Proto ho nezminim. Ale Jiří Drahoš na úřad prezidenta nemá. Je až příliš svázán s akademickým světem. Prezident ale musí umět víc než to. Dnešní svět není Platónovo Řecko, kde vědci a filosofové měli velký vliv. Kdyby byl prof. Drahoš jmenován ministrem pro vědu, zvedl bych pro něj obě ruce. Nemyslím, že by tento pán, po 3 letech migrační katastrofy, hlasitě do ČR zval další. Ale! Ale bojím se, že by byl coby prezident velmi rychle obalamucen a zpracován EU. Je nezkušeným politickým nováčkem a v tom spočívá hlavní riziko pro ČR. Vedle toho sdílím obavy mnohých, že zdravotní stav Miloše Zemana není dobrý (ona totiž těžká diabetes umí člověka komplexně odrovnat). To je ale úkol pro prezidentův lékařský dozor, aby se tak nestalo. Ostatně, Václav Havel prodělal několik náročných zákroků a svůj úřad dokončil v poměrně dobrém stavu. Nechme tedy emocí a jděme k volbám s čistou myslí.
Jméno:Kukačka
Datum:25.01. 19:48
Titulek:Duel ????odpovědět
Fraška z Rudolfina jako poslední šance na likvidaci Miloše Zemana. Režie ČT bude otázky kandidátům konzultovat online s poradním týmem, na Miloše Zemana je připraven kýbl “sraček”, sdělil zdroj z Kavčích hor. Bude se řešit Mynář, vazby na Rusko a Čínu, dezinformace a Babiš. Drahoš se nebude řešit vůbec, ČT mu fandí!
Jméno:Honza
Datum:26.01. 07:01
Titulek:Patřím do spodníchodpovědět
10 milionů našich občanů a proto volím Zemana!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz