zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:16.01. 10:24
Titulek:Druhé kolo prezidentských volebodpovědět
V prvním kole ve všech krajích kromě Prahy zvítězil Miloš Zeman, druhé místo zaujal Jiří Drahoš. Předpokládalo se, že již v prvním kole získá Miloš Zeman více než 50% hlasů a druhé kolo nebude. Jenže masivní antizemanovská kampaň včetně letáků s nepravdivou informací pro voliče, že prezidentský kandidát automaticky postupuje do druhého kola, včetně zfalšovaného videa neexistujícího duelu Horáčka se Zemanem možná vykonaly své. Miloš Zeman nedostal více než 50% hlasů a za necelých čtrnáct dní bude zahájeno druhé kolo prezidentské volby. Začneme znovu, od začátku. Je pravda, že ani M. Zeman není ideální, ale z hlediska zájmů českého státu a českého národa nebetyčně převyšuje svého soupeře. Podporovatelé Drahoše už nebudou mít žádné zábrany. Vypovídá o tom zinscenovaný útok ukrajinské fanatičky na Miloše Zemana, Horáčkovo zfalšované video, lži a matení obyvatelstva hlavními médii. Proti Zemanovi stane v televizních duelech rétoricky neschopnější akademik Drahoš bez politických zkušeností, který nemá jiný program než podporu afroislámské migrace (viz vědecká výzva) a servilnost vůči Bruselu. Drahoš nebude hájit naši vlast ani její občany. Stojí za ním reprezentanti pražské, ale i brněnské "kavárny", protinárodní, protibělošské, protikřesťanské, proticivilizační (ne)ziskovky, sprosťáčci na soc. sítích, frustrované feministky a komedianti upadající v zapomenutí, stižení zlobou a agresivitou.

Jsem přesvědčena o tom, (nejen já), že prezidenta může dělat jenom bývalý politik. V naší historii byly pouze dvě výjimky. A to Hácha a Havel. Ovšem to byly zcela extrémní doby.

Jméno:Zdeněk <Výsluníí 1310>
Datum:16.01. 12:54
Titulek:Souhlasímodpovědět
Ač s Vámi někdy nesouhlasím , v tomto případ to je i můj názor.

Mimochodem mám ze zkušenosti odpor ke kluzkým hajzlům.kteří se přiživí na každém nápadů a vynálezů. I ve Spolaně jeden je.
Jméno:Vašek
Datum:16.01. 19:03
Titulek:takéodpovědět
A jeden vyletěl z Lachneru.
Jméno:Džulija
Datum:16.01. 12:59
Titulek:Jiří Jírovec napsal:odpovědět
Současná volba presidenta měla jen dva zajímavé kandidáty: (formálně absentujícího) Zemana a v prvním kole poraženého Topolánka. Ti ostatní se drželi klišé o tom, že budou, kurva, slušní, budou sjednocovat, co a koho si umanou a držet se sukně NATO a případně USA. A hlavně se držet daleko od Moskvy a Pekingu. ..Kandidáti opakují hesla, která jim předžvýkávají stratégové. Jsem čistý, jsem prozápadní, nalézám útěchu ve zpěvu, jsem pro vzdělání, sport, vědu a přírodu. To je všechno mnohokrát používané klišé. Drahoš to poslušně dělá. a tak neznáme jeho názory, myšlenky ani vize. Opakuje bláboly o zatahování ČR na východ. Zcela symbolicky: když sto volů táhne do Německa, jeden Zeman s tím nic nezmůže. Z Drahošových výroků jsou pozoruhodné tři: starost o zdraví Ukrajinky, která osobně přišla Zemanovi sdělit že je Putinova děvka, pak oznámení, že na něj budou lít špínu z Hradu a obava z tajemných ruských sil. Není zcela jasné, jestli to má z vlastní hlavy. Drahoš bohužel nepředstavuje cestu vpřed. Spolknou ho staré struktury. Příznačná je v tomto směru fotografie, na které si Drahoš připíji s Kalouskem. Poražení z prvního kola se již hlásí o své. Slibují hlasy a čekají odměnu
Jméno:M.B.
Datum:16.01. 13:28
Titulek:tady to mámeodpovědět
V dubnu 2016 propůjčil Jiří Drahoš na dva dny prostory Akademie věd pro uspořádání mezinárodní konference na téma „Překonávání globálních hrozeb: posilování mezikulturního dialogu, stability a míru“, která se zabývala otázkami soužiti s muslimskými komunitami v ČR a toleranci vůči islámu. Konference probíhala s vyloučením veřejnosti za účasti významných prominentů ze zemi OIC.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:16.01. 14:21
Titulek:Rétorika článku.odpovědět
To, co tu čteme, je rétorika krajní pravice a ne rétorika zelených. Pozoruhodný posun, paní autorko!
Datum:16.01. 22:09
Titulek:mé postoje a rétorika jsou stále stejnéodpovědět
Milý pane Svobodo či jak se jmenujete ve skutečnosti, nevím, proč bych měla používat rétoriku strany zelených. Strana zelených zradila své myšlenky a cíle ve chvíli, kdy se do vrcholných orgánů protlačili tzv. neomarxisté (když jsme u toho nálepkování), zvolili do funkce předsedy Matěje Stropnického a začali prosazovat důraznou orientaci na provázání s (ne)ziskovkami, z nichž pochází množství členů, na gender, další druhy pohlaví, na legalizaci psychotropních látek, na podporu nelegální afromuslimské migrace (&quot;refugees welcome&quot;), na otevření naší země všem příchozím (&quot;tato země je pro všechny&quot;), na ochranu práv všech možných i nemožných menšin, na podporu popírání soukromého vlastnictví, což může vést k dodatečné legalizaci dřívějších i budoucích obsazení budov squattery a bezdomovci a proto na pomoc nelegálně obsazené Klinice atd., atd. Strana zcela opustila původní ideovou orientaci chránit životní prostředí, přírodu a krajinu, kterou původně oslovila své voliče. Strana zelených se přejmenovala na Zelení, snad aby zmátla voliče, ale ti se nedali obalamutit a poslali zelené i s předsedou do propadliště dějin. Ze strany jsem byla vyloučena, protože jsem se dostala do rozporu s jejím programem a odmítla jsem se podvolit. Iniciátorem mého vyloučení byl Pavel Šanda, neratovický zastupitel za ČSSD, udavačem byl ochoten se stát jakýsi Jan Cemper z Kolína, organizátor demonstrací proti vlastencům, který nenávidí svůj národ, češtinu, bělochy, heterosexuální muže a ženy.
Datum:17.01. 21:27
Titulek:Pro Sváťu: odpovědět
Objevil se další provokatér. Milý mladý muži, já opravdu nemám se starou zelených nic společného.
Jméno:Vladař
Datum:18.01. 15:11
Titulek:člověk nevalné inteligenceodpovědět
Pouze člověk nevalné inteligence nechápe že právě vlastencům je blízké zachování zdravé přírody jejich krásné země.
Jméno:xy
Datum:16.01. 22:19
Titulek:ten konec je dobrýodpovědět
Drahoš začal objíždět republiku. Nejprve zavítal do rodného Jablunkova

16. ledna 2018 19:09, aktualizováno 19:52

Jiří Drahoš začal objíždět republiku před druhým kolem prezidentské volby. Nejprve zavítal na sever Moravy, kde navštívil rodný Jablunkov. Na radnici se tady setkal s obyvateli města, se kterými strávil asi dvacet minut.

Poté odjel na utkání hokejové Ligy mistrů do Třince.

Fanoušci ho tam ale z velké části vypískali.
Jméno:Naďa.
Datum:17.01. 21:35
Titulek:Drahoš chce přijmout uprchlíky.odpovědět
Drahoš se vyjádřil, že není pro nás problém přijmout 2 600 uprchlíků. Prý budou prověřeni. Bude to jak s těmi jeskyňkami, jen dva prstíčky tam strčíme, pak celou ruku a nakonec nám vtrhnou do domu.

Není to žádný výmysl, skutečně to řekl.

https://vimeo.com/25131947 3
Datum:18.01. 09:10
Titulek:Ach bože....odpovědět
Na světelné tabuli naproti zastávce autobusu u kulturáku vyzývá její provozovatel pan Vosáhlo obyvatele, aby volili Drahoše. Až nám sem Drahoš dotáhne tisíce migrantů, bude nás, ženy a děti, před nimi chránit? Až budeme mít euro a zapláčeme nad důchody, přidá nám Drahoš ze svých milionů, příspěvků na volby, něco navíc? Ne. Nevidím jediný důvod, proč volit Drahoše.

A ještě jedna zpráva. Pavel Šanda, pozor, ne fotograf, ale zastupitel, se vynořil z ilegality a poslal e-mail tohoto znění zastupitelům (asi chce zjistit, s kým může počítat ve své komunální sluníčkářské kampani):

Vážení kolegové zastupitelé a kolegyně zastupitelky,

obracím se na vás s něčím, co přímo nesouvisí s naší prací zastupitelů, nicméně jakožto místní politici bychom se mohli vyjádřit ke druhému kolu prezidentských voleb. Budu rád, když mi napíšete svou preferenci či doporučení občanům, které bych pak zveřejnil na Neratovinách.

Samozřejmě nemohu vás nutit, ale věřím, že alespoň někteří z vás by občanům rádi své stanovisko sdělili.

Předem děkuji ta vaše odpovědi a přeji hezký den

Pavel Šanda

Datum:18.01. 09:13
Titulek:Ach bože....odpovědět
Na světelné tabuli naproti zastávce autobusu u kulturáku vyzývá její provozovatel pan Vosáhlo obyvatele, aby volili Drahoše. Až nám sem Drahoš dotáhne tisíce migrantů, bude nás, ženy a děti, před nimi chránit? Až budeme mít euro a zapláčeme nad důchody, přidá nám Drahoš ze svých milionů, příspěvků na volby, něco navíc? Ne. Nevidím jediný důvod, proč volit Drahoše.

A ještě jedna zpráva. Pavel Šanda, pozor, ne fotograf, ale zastupitel, se vynořil z ilegality a poslal e-mail tohoto znění zastupitelům (asi chce zjistit, s kým může počítat ve své komunální sluníčkářské kampani):

Vážení kolegové zastupitelé a kolegyně zastupitelky,

obracím se na vás s něčím, co přímo nesouvisí s naší prací zastupitelů, nicméně jakožto místní politici bychom se mohli vyjádřit ke druhému kolu prezidentských voleb. Budu rád, když mi napíšete svou preferenci či doporučení občanům, které bych pak zveřejnil na Neratovinách.

Samozřejmě nemohu vás nutit, ale věřím, že alespoň někteří z vás by občanům rádi své stanovisko sdělili.

Předem děkuji ta vaše odpovědi a přeji hezký den

Pavel Šanda
Jméno:K.L.
Datum:18.01. 09:19
Titulek:napsal Jiří Baťa v Parlament. listechodpovědět
„Kdyby“ totiž prezidentské volby vyhrál Jiří Drahoš, změní se především orientace mezinárodní politiky, která bude výrazně prozápadní, se silnou podporou politice USA, NATO, EU a také Bruselu, projeví se změna a výrazný politický odklon od nezištné, užitečné ekonomické spolupráce s východem (Rusko a Čína), otevření se merkelovsko-macronovsko- bruselské migrační politice, dehonestace všech dosažených výsledků a úspěchů z éry M. Zemana atd.

To všechno v případě, „kdyby“ vyhrál J. Drahoš, který se rád představuje jako pan „slušňák“, inteligent a intelektuál s titulem profesora, nezdvořile, nekorektně a snad i drze vyjádřil o svém rivalovi Miloši Zemanovi když říká: „Rád bych se lidí zeptal, proč si myslí, že Miloš Zeman je zrovna politik, který je ochrání nebo který údajně zastává jejich zájmy. Z mého pohledu je výsostný intelektuál, člověk, který v životě fyzicky nikdy nepracoval a z mého pohledu ani moc nemůže běžným lidem rozumět. Je to takový paradox. Miloš Zeman, který snad v životě nepřeřízl pilou prkno a neví, co je běžná fyzická práce, tak údajně rozumí lidem.“ Toto vyjádření je stejně hloupé, jako když zpěvák Klus říká, že nevidí žádné voliče M. Zemana. Také asi proto dal hlas právš panu Drahošovi.Takové vyjadřování je opravdu hluboko pod úroveň člověka, který se uchází o post prezidenta republiky. Nebudu daleko pravdy když řeknu, že jsem od pana Drahoše na adresu Miloše Zemana neslyšel vůbec nic pozitivního přesto, že pan Drahoš stále hovoří něco o slušnosti apod.

Jméno:David
Datum:18.01. 09:37
Titulek:S Drahošem dopadneme jako Rakouskoodpovědět
Německo zhodnotí rakouskou vládu podle její činnosti, varovala Merkelová Kurze

Německá kancléřka Angela Merkelová se ve středu sešla s novým rakouským lídrem Sebastianem Kurzem, který si zvolil Německo ke své první zahraniční návštěvě ve funkci rakouského předsedy vlády. Schůzku poznamenalo předchozí napětí, vyvolané rozdílným postojem k migraci."Aby obchodníci s lidmi rozhodovali o tom, kdo přijde do EU, to je špatně, o tom jsem přesvědčen," prohlásil Kurz, který je nejmladším premiérem v Evropě."Jsem přesvědčen, že řešení problému migrace spočívá v řádné ochraně vnějších hranic unie a ve zvýšení pomoci přímo v místě, odkud uprchlíci přicházejí," uvedl Kurz. Dále konstatoval, že Rakousko nemůže nikdo kritizovat za neprojevení solidarity, protože se muselo vypořádat se zcela nepřiměřeným počtem migrantů.

Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sv eta/nemecko-zhodnoti-rakou skou-vladu-podle-jeji-cinn osti-varovala-merkelova-ku rze.html

Z diskuze pod článkem:
Podobná slova zaznívala na sjezdech NSDAP ve třicátých letech minulého století! Evropská Unie se nesmí stát obdobou III. říše, jak se nyní děje!

Tak ona ho ta bába varovala
no to se podívejme na tu evropskou sluníčkovou demokracii.

hm
že by opravdu nástup nového Führera, který vyhrožuje a chce určovat jiným státům jak se má chovat --po německu?

Datum:18.01. 11:24
Titulek:Ale fuj, ploty!odpovědět
Pamatujete, jak Maďarsko začalo stavět plot na hranicích proti migrantům, tak Německo jim odmítlo dodat žiletkový plot a zahájilo slovní palbu proti Maďarům, co si to dovolují? Nadávali jim: náckové, xenofobové, rasisti, nechtějí přijmout ty chudáky co utíkají z Afriky před válkou v Syrii, musíme být k nim vlídní a solidární, jen přijďte, vítáme vás!

Británie zaplatí ploty a kamery u francouzského Calais
Velká Británie je připravena zaplatit dalších 44,5 milionu britských liber (1,27 miliardy korun) na zvýšení bezpečnosti kolem přístavu francouzského Calais. Požadavek na další finance vznesl francouzský prezident Emmanuel Macron, který je v Británii na své první oficiální návštěvě.Jde o investici do zvýšení bezpečnosti hranic Spojeného království, uvedl mluvčí britské vlády. Peníze půjdou podle jeho slov do oplocení, kamerového systému a detekčních technologií. Ty budou sloužit jak v severofrancouzském přístavním městě Calais, tak i na dalších místech podél francouzského pobřeží kanálu La Manche, odkud se pokoušejí migranti nelegálně proniknout vlakem nebo trajektem na území Británie. Informuje o tom agentura AFP.

Zdroj: https://www.denik.cz/ze_sv eta/na-lepsi-zajisteni-cal ais-si-priplatime-slibila- britanie-francii.html
Datum:18.01. 21:24
Titulek:nápisy na světelné tabuliodpovědět
Dneska jsem ze zastávky autobusu viděla na blikavé tabuli na kulturáku na vlastní oči nápisy: Dost bylo Zemana. Podporujeme Drahoše. vyslechla jsem v autobuse, jak kdosi tvrdil, že bude volit Drahoše jen proto, aby nevolil Zemana. Pánbůh nás opatruj, jestli tohle je jediný důvod rozhodnutí pro volbu prezidenta.
Jméno:Petr Paseka
Datum:19.01. 14:39
Titulek:A nejen toodpovědět
Kdosi polepil město samolepkami s portréty Zemana a Drahoše v lékařském oblečení. Pod tím text: "Nevolte Cvacha (myšleno Zemana), volte Sovu (myšleno Drahoše)...."
Jméno:No
Datum:19.01. 17:50
Titulek:odpůrci obouodpovědět
Se vždycky najdou a budou snažit lidi zmanipulovat a vymýt jim mozky tak ,aby volili žádanějšího.Předpokládám,ž e lidé mají stále soudný rozum a nejsou jen manipulativním stádečkem.ani kobliháři.
Jméno:Miloš T.
Datum:18.01. 21:42
Titulek:Drahoš a Zemanodpovědět
Jeden přiklad z historie: Ve třicátých letech minulého století měla Anglie v čele vysokého, štíhlého, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního ministerského předsedu Chamberlaina. Jenže Evropa čelila velkému nebezpečí. A tím byl fašismus jako takový. A jak to dopadlo? Reprezentativní Chamberlain totálně pohořel, nás zradil a Anglie nakonec volila mrňavého, tlustého, doutníky smrdícího Churchilla, který si nebral servítky a nazýval věci pravými jmény.

A ten tlustý, smrdící doutníky navíc pořádně bumbal, ale stejně jako Zeman měl vynikající paměť, přesně fungující mozek, byl úžasný rétor, jeho slova se nerozcházela s činy a rovněž potíral své nepřátele…

Jméno:Mirek
Datum:18.01. 22:10
Titulek:Je fešák a má přístrojodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=oTb1LFJnvf0&t=337s

smažte mezery
Jméno:pigi
Datum:19.01. 17:21
Titulek:Jo to je dobré přirovnáníodpovědět
Skvělé
Datum:19.01. 06:51
Titulek:ještě jednouodpovědět
Ještě k volbě J. Drahoše. Volala mi jedna velmi stará paní, že ho také volila. Vypadá prý tak solidně a na rozdíl od pana Zemana není vulgární a je slušný a solidní už na pohled. Vytanula mi na mysli vzpomínka na jedno nejmenované město a v něm nejmenovanou školu. S Neratovicemi opravdu, ale opravdu nemá nic společného. Řediteloval tam před převratem velmi schopný ředitel, ale lidsky opravdu hovado a hulvát. K ženám se choval jako muslim, tedy jak ke kterým, byly i vyvolené. Navíc si přibral jako zástupkyni bolševičku jako poleno, což mu docela uškodilo. Když po převratu měli zaměstnanci vyslovit důvěru (to byl tenkrát takový nový demokratický postup), samozřejmě ji nezískal ani jeden. Ale vyvstala otázka: kdo na jeho místo? Asi by to měl být chlap, uvažovaly ženy. Ale který? Chlapů už bylo ve školství jako šafránu, jeden z nich byl takový solidně vyhlížející starší pán, který toho moc nenamluvil, tvářil se moudře a vypadal rozumně. Jen nenosil brýle jako Drahoš, ten v nich má obyčejná skla a nosí je, aby vypadal jako intelektuál. Tak ten kolega těch učitelek byl vybrán jako ředitel. Jenže ukázalo se, že jeho málomluvnost není moudrost, ale neschopnost formulovat vlastní myšlenku. Solidnost je pouhá ztrnulost a rozumnost není hloubavost a přemýšlení, ale tupost. Funkce byla nad jeho síly, nebyl schopen cokoliv rozhodnout, záleželo na tom, kdo ho zrovna ovlivnil, ve skutečnosti ho řídila jeho přítelkyně, škola upadala a on nebyl schopen ji uhájit. Kam jste ho postavili, tam jste ho za čtrnáct dní našli. Nakonec se chytil politiky a objevil se ve vysoké funkci, kde si vedl stejně, dokonce hůře, protože měl možnost pokazit důležitější věci než ve škole. Když vidím Drahoše, připomíná mi onoho pána, jenž kdysi dávno byl zvolen jen proto, že vypadal moudře, slušně a solidně. A to ve hře nebyly hordy migrantů, kterých se pan Drahoš zastává.

Ano, já vím, že jsem stejný příspěvek napsala již k minulému tématu, ale pořád je aktuální. Také budou lidé volit pana Drahoše, protože je prý slušný. Potkávám jednoho slušného zaměstnance města, který mě zásadně nezdraví a ještě dělá, že mě nevidí. Vysvětlil mi, že mě zdravit nebude, protože nejsem slušná žena. Sice nevím, proč jsem neslušná, ale on mě nezdraví, protože je slušný. Neuvěřitelné.
Jméno:Jirka
Datum:19.01. 10:06
Titulek:dotazodpovědět
Dobrý den.
Takže vy budete volit na základě špatné zkušenosti s nějakým člověkem, kterou jste udělala před X lety? Vy se rozhodujete podle tohoto? To jako opravdu myslíte vážně?
Jméno:Pavel
Datum:19.01. 19:11
Titulek:Také bych to myslel vážně!odpovědět
Je to životní zkušenost a navíc:

Drahoš chtěl první diskutovat se Zemanem a nyní podmiňuje diskusi tím, že chce napřed znát probírané otázky, jinak do diskuse nepůjde.

To se nedělá!

Ta nejlepší diskuse je pouze tehdy, když diskutující musí mluvit spatra a ne naučené fráze, někým pečlivě připravené. Co na srdci, to na jazyku říká prastará moudrost!
Jméno:Petr
Datum:20.01. 09:34
Titulek:je to takodpovědět
Protože mladí nemají životní zkušenosti, opovrhují jimi.
Za nás profesoři nikdy otázky dopředu u zkoušek nedávali!
Datum:19.01. 21:05
Titulek:Podle čeho vybírám kandidáta...odpovědět
Samozřejmě, že nebudu volit jen na základě životní zkušenosti, ale když se rozhoduji, pak zvažuji, jestli se kandidát někdy pohyboval v politice, jak se projevuje, jak hájí naše české zájmy, jak se staví k ohrožení státu masivní nelegální migrací, jestli se, promiňte mi ten nekorektní výraz, podělá, když půjde do tuhého, zda je schopen národu říci na rovinu, jaká nebezpečí na něj číhají a jak bychom se měli zachovat. Jako nejvhodnější kandidát na prezidenta z těch dvou (i devíti) mi jednoznačně vychází pan Zeman. Je starší, vlastně jsme stejně staří a chápu, že ve svém věku nazývá věci pravým jménem a nehodlá se před někým hrbit. Ač tělesně shrben, je vzpřímený a stojí si za svým. Ano, není zcela zdráv, ale i kdybychom na osudu získali tři, čtyři roky z celého volebního období, možná že se do té doby věci posunou jinam a nastane pro nás příznivější vnitřní a mezinárodní situace, možná se lidem otevřou oči nebo také ne. Ale nyní nemůžeme riskovat postavit do čela země člověka, který klidně schvaluje přijmout tisíce migrantů a euro, je věrně přisátý k EU a USA, stojí za ním TOP09 v čele s Kalouskem, je nevyzpytatelný (přesně jako ten ředitel, o němž jsme psala v minulém příspěvku) a zbabělý (přítomnost v duelu na Primě podmínil znalostí otázek), tvrdí, že má čistý štít, ale spíš připomíná nepopsanou tabuli bez vlastních myšlenek a postojů. Když se ho snažíte zachytit, protéká mezi prsty jako bláto.
Datum:21.01. 09:01
Titulek:odpověďodpovědět
Milý Jiří, životní zkušenosti jsou nenahraditelné. Dnes jsem se ráno zasmála. Na ČR dvojce hlásili hned na začátku ve zprávách, že pan Drahoš objíždí vesnice, aby lidem ukázal, že není žádný suchar akademik a předvádí lidem, jak umí stáhnout králíka, a proto prý chápe prostý lid. Připomíná mi Václava IV., ten také kontroloval prodejce, zda mají správnou váhu, podbízel se prostému lidu, místo aby dobře řídil stát a vládnul, nenaučil se to, protože byl rozmazlený fracek, a posléze se mu situace vymkla z rukou.
Datum:21.01. 09:13
Titulek:životní zkušenostiodpovědět
Sotva jsme dopsala příspěvek, objevila jsem na webu ČR dvojka text z pořadu Jak to vidí Pavel Kosatík.

Pavel Kosatík: Historie vás vystaví zkouškám, při kterých zrajete. Mladé to ale vůbec nezajímá

Současní mladí se ale zajímají pouze o své vrstevníky. Když se pak mluví o historii a o lidech, kteří už nežijí, tak je pro ně blbost o tom vůbec přemýšlet, myslí si spisovatel.

Zapíše se rok 2018 znovu do historie? Asi není náhoda, že většina velkých výročí se opravdu stala v letech, která osmičkou končila. Nebo vás to vůbec nezajímá?

Podle spisovatele Pavla Kosatíka ale ani tak významná národní historie, jakou jsme zažili v přelomových letech 1918, 1938, 1948 nebo 1968, mnoho lidí vůbec nezajímá. Zarážející je to pak u současných středoškoláků.

„Nechci je všechny hnát pod jednu střechu, ale dnešní mladá generace má docela problém se čtením. Možná proto je historie dvakrát nebere,“ říká Kosatík. „Zajímají se pouze o své vrstevníky. Když se pak mluví o historii a o lidech, kteří už nežijí, je pro ně blbost o tom vůbec přemýšlet. Jich samotných se to přece netýká.“

Není to o memorování
Podle školního dějepisu nejen vlastních středoškolských dětí Kosatík usuzuje, že současná výuka nepodporuje myšlení o dějinách. „Neptá se: Co já bych dělal, kdybych tam byl?“ Studenti tak vnímají historii jen jako učební látku k memorování.

„Historie mě vystavuje nějakým zkouškám, abych pak dál při nich zrál, abych se sám o sobě něco dozvěděl. Nebo když na to nemám, abych se dozvěděl aspoň tuhle špatnou zprávu. Ale musí mě nějak proměnit, jinak by to ani historie nebyla.“ Podle Kosatíka se ale k zájmu o historii musí každý propracovat sám.

K historii se musíte prožít
„To ale nejde, když je vám 20 let, to je mi jasné. Člověk musí projít nějakými životními zkušenostmi. Obrovsky důležité je dospět k vědomí, že existuje smrt a každý jednou zemře. To se málokomu stane před třicítkou. Do té doby se biologicky rozpínáme.“

Až pak se podle Kosatíka skutečně stanete obyvatelem historie a dojde vám, že jste jen jedním zrníčkem na dlouhé cestě, která je vyplněná jinými zrnky úplně cizích lidí.
Jméno:T.M.
Datum:19.01. 21:28
Titulek:Poslechněte si, stačí od 18:45odpovědět
Miliony od zahraničních poskytovatelů. 1. Na prezidentskou kampaň p. Drahoš dostal mnoho peněz ze zahraničí!!!
Copak asi po něm žádají?

2. Další peníze dostal od lidí, kteří jsou svázáni s Mosteckou uhelnou!!!

Copak požadují?

Přitom si p. Drahoš stěžuje bývalému premiérovi Sobotkovi, že se bojí, že mohou tajné služby ovlivnit, aby nebyl zvolen. To je paradox!!

Kdo všechno stojí za kandidátem Drahošem???

Vysoce postavení lidé nedávají jen tak miliony, aby nepožadovali náklonnost prezidenta. Možná těch zdrojů vyjde najevo i víc ?!? – Proto ten zájem, aby byl zvolen někdo, na koho se mohou spolehnout.

Na internetu jsem se dočetl, že miliardář p. Dědek , který neúspěšně kandidoval za Starosty, přispěl p. Drahošovi 3 mil. Ale p. Drahoš v rozhovoru mluvil o 2 milionech. To už není tak podstatné, někdo ale nemluvil pravdu. Copak asi zamýšlí pan Dědek? Strana TOP 09 a Starostové jsou největšími podporovateli p. Drahoše.

Duel Horáček x Drahoš

https://www.seznamzpravy.c z/clanek/tak-kde-mate-tu-s avlicku-na-sekani-do-mlhy- prvni-a-pekne-ostry-souboj -drahose-a-horacka-40887?d op-ab-variant=
Datum:20.01. 09:43
Titulek:také zajímavéodpovědět
http://neviditelnypes.lido vky.cz/politika-vyzva-vedc u-se-smrskla-dak-/p_politi ka.aspx?c=A180116_230529_p _politika_wag

https://ctrlv.cz/tPzs

Smažte mezery

Jméno:Tonda
Datum:20.01. 10:16
Titulek:Smažte mezeryodpovědět
Když to neumíš dát normálně jako odkaz, tak to tam nedávej!
Jméno:M.N.
Datum:21.01. 00:32
Titulek:/-+odpovědět
Příště bez vykřičníků, ju?

Asi jste tu poprvé, jinak byste věděl, že tady odkazy vkládat klasicky nejdou. Vždy tam ty mezery jsou a musí se mazat.
Jméno:Milan
Datum:20.01. 21:52
Titulek:otázky, otázky...odpovědět
Milí antizemani, co chcete volit Drahoše, jen aby jste nemuseli volit Zemana. Už jste si domysleli, co se stane, až se Drahoš stane prezidentem? Nechce Babiše, koho pověří sestavením vlády a jmenuje ho premiérem? Povídá se, že Kalouska. Mají lidé rádi Kalouska, po tom, co prováděl v době, kdy byl u moci? Ne. Drahoš prohlásil, že přijmout tady nějakých 2 600 z bezpečnostního hlediska prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém. Co se stane, až bude prezidentem? Povídá se, že se opravují uprchlická zařízení na Ruzyni a v různých částech republiky. Je možné, že se v létě naplní? A co euro? Co naprostá poslušnost České republiky Evropské unii? Lze počítat s tím, že by se Drahoš za nás postavil jako Zeman? Přemýšlejte.
Jméno:Michal Milko
Datum:21.01. 12:03
Titulek:ahaodpovědět
Můžete prosím uvést důveryhodný zdroj, z kterého čerpáte, že by premiérem jmenoval Kalouska? Pokud toho schopný nejste (což předpokládám), nešiřte prosím dezinformace.
Datum:20.01. 22:38
Titulek:Petr Žantovský řekl:odpovědět
O Jiřím Drahošovi – tedy o našem Kiskovi – vlastně nevíme vůbec nic. „Ano, je to chemik, má za sebou nějakou vědeckou kariéru, ale neznáme žádné jeho názory. Známe jediný názor, který víme úplně na beton, ale vždy jenom pět minut ho víme na beton. Dalších pět minut už ho zase nevíme. Před dvěma lety podepsal akademickou výzvu Vědci proti strachu a lhostejnosti, která byla takzvaně vítačská, promigrantská a velice kriticky tepala všechny ty, kteří říkali, že tenhle typ uvolněné migrace je velmi riskantní a nebezpečný. Zařadil se tak mezi ty akademiky, kteří se proti tomu velice tvrdě postavili. Takže těch pět minut tehdy, když to podepisoval, byl přesvědčeným vítačem. Dnes nám naopak říká, že vlastně žádným vítačem není a že proti migraci také zaujímá kritické pozice. Tak já vlastně nevím ani o tomhle, co si myslí.“

V té souvislosti je třeba zmínit, že ve výzvě se píše, že „všem, kdo v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení“. Ať bude tedy do Evropy mířit sebevíc migrantů, Jiří Drahoš svým podpisem stvrdil, že je ochoten jich přijmout libovolné miliony. Tento postoj ještě vystupňoval v rozhovoru z června minulého roku v rozhovoru pro iDNES.cz, kdy doslova prohlásil: „Přijmout tady nějakých 2600 z bezpečnostního hlediska prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém.“ To prohlásil jen pár dní poté, co koaliční vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL rozhodla, že už Česko nepřijme jediného uprchlíka podle kvót Evropské unie. Když nyní zveřejnil inzerát se sloganem „Tato země patří občanům České republiky!“ s dovětkem, že odmítá migrační kvóty, měl by si půl roku starý rozhovor, kde s vnucenými 2600 migranty souhlasí, raději přečíst.

Petr Žantovský přiznává, že o Jiřím Drahošovi nic neví, ale ví, co si kandidát na prezidenta myslí o normálních lidech. „A to mě tedy – musím říct – trošku zaráží. Našel jsem si to vyjádření z roku 2015, které spolupodepsal, a v něm se píše, že zklamaní lidé hledají viníky za své frustrace a omylem tu frustraci připisují migrantům. Znamená to tedy, že všichni ti, co nejásali nad přívalem migrantů do Evropy, jsou frustrovaní, možná nějak mentálně narušení, postižení, nebo nějací podlidé, kteří nezaslouží příliš mnoho úcty? Pak tedy ale opravdu nevím, proč chce pan Drahoš dělat prezidenta podlidem, protože to by pak byl podprezident, kdybych šel jeho logikou."
Jméno:Rosta
Datum:21.01. 09:35
Titulek:Videoodpovědět
Drahoš: Přijetí 2600 imigrantů není problém.
(video se snaží Drahošovci odevšad z netu mazat, proto sledujte a sdílejte dokud to jde.)

https://www.facebook.com/N abExt/videos/1015701640772 1040/
Datum:21.01. 21:55
Titulek:skutečnost je jináodpovědět
Když pan Zeman se odmítl zúčastnit před prvním kolem předvolebních debat, jeho protivníci ze všech stran se na něj vrhli jako supi, co si to dovolil, neboť v USA (náš vzor) se vždy kandidáti debat účastnili. Není to pravda. Ve svém blogu Erik Best píše: "Když byl Barack Obama v roce 2012 v podobné situaci, odmítl se účastnit debaty Demokratické strany. Se svými republikánskými soky nedebatoval ani George W. Bush, když v roce 2004 usiloval o znovuzvolení. Miloš Zeman zvolil stejnou strategii jako Obama a Bush. Tvrzení, že tito tři politici měli „strach“ ze svých protivníků v prvním kole zkresluje politickou realitu.

Dnes proběhla za přítomnosti samotného pana Zemana na Nově prezidentská debata, kterou moderoval Rey Kotranteng. Ač se moderátor snažil budit zdání objektivity, moc se mu to nedařilo. Hlavně si nekontroloval své mimické svaly, občas mu obličejem prolétl ošklivý úšklebek. Neustále skákal panu Zemanovi, do řeči a hovořil místo něho, až ten ho upozornil:"Nepřerušujte mě, vy na prezidenta přece nekandidujete." Tak to byl jediný veselý okamžik.
Datum:21.01. 22:46
Titulek:doporučuji přečíst....odpovědět
http://www.novarepublika.c z/2018/01/vazena-pani-evo- drahosova.html#more
Jméno:Kamil
Datum:22.01. 09:07
Titulek:Do voleb zbývají čtyři dnyodpovědět
Lidi, copak to nevidíte, že Drahoš je tam nastrčen Sobotkou a jeho kumpány kolem, dále Kalouskem a jeho ctěnou společností, také Starosty, panem Dědkem. Drahoš je podporován lidmi, na které je podáno trestní oznámení, například z Mostecké uhelné. Je podporován i ze zahraničí, protože je velmi loajální, přijme každé nařízení z Bruselu, Berlína. Podporují ho velkopodnikatelé. Asi něco od něho očekávají. Jen tak někdo nedostane desítky milionů na kampaň. Ale Drahoš neví, od koho má peníze. Hádá se s moderátory, že jeho tým nejsou kriminálníci. Je to jediný kandidát bez názoru, je tam nastrčený a vodí ho jako loutku. Lidi, čtěte mezi řádky. Bohužel, ne každý má čas a trpělivost číst si o Drahošovi objektivní zprávy, které neslyšíme v ČT.

Abych to shrnul: Poslechněte si názory M.Kalouska a už nemusíte hledat názory J. Drahoše. Jsou shodné či hodně podobné. Imigranti jim nevadí, chtějí brzo přijmout euro, stejní kamarádi a podporovatelé, stejná poslušnost k EU. Kalousek tam i žaluje na ČR. Drahoš je nastrčená loutka, bez politické zkušenosti, bez názoru, bez programu. Jeho program je: nebudu jako Zeman. Prosazují ho tam všichni, kteří jsou proti Babišovi, proti Zemanovi, neštítí se ničeho. To bychom udělali radost mnoha darebákům a sami bychom se pak tloukli do hlavy, jak jsme naletěli. Lidi, pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu překousnout slovo Zeman, tak třeba po druhé nevolte nikoho. Jen nevolte pro na &scar on; i Č R nebezpečného Drahoše. Podobní Drahošovi, také nepřijatelní byli Topolánek a Horáček. Ti ale na rozdíl od Drahoše se řídí vlastním názorem, i když se mně také nelíbí.

Tak hlavu vzhůru, jasnou mysl a jdeme na to, ukážeme darebákům, že jsme na jejich Drahoše nenaletěli.
Jméno:Josef
Datum:22.01. 10:53
Titulek:Jeden skoro zapomenutý citátodpovědět
„Byl bych nerad, aby se příštím prezidentem stal nějaký zasloužilý profesor egyptologie, který nakonec bude zvolen jen proto, že nikdy nikomu nevadil a nikdy nikoho nenaštval.“

Václav Havel, 1997
Jméno:lucie
Datum:22.01. 13:10
Titulek:takodpovědět
já rozhodně" králíkáře "volit nebudu. Nebyl mi od začátku sympatický a působil na mě značně nedůvěryhodně. V plné míře se mi to potvrzuje i nyní, co se dostal do druhého kola. V čem je slušný on i jeho žena? To co oba vypustili z úst slušností rozhodně nazvat nemohu. Slyším a čtu jen hnusné výpady,pomluvy a výsměch zdravotního stavu hlavy státu. Oba se chovají, jako by už seděli na Hradě a my všichni dole, kromě pražské kavárny, jsme byli jen pouhý odpad. A proto budu volit ZEMANA!!!
Jméno:Jirka.
Datum:22.01. 12:44
Titulek:duelodpovědět
Včera se na Nově konal předvolební duel, vlastně monoel, pouze s panem prezidentem Zemanem, Drahoš odmítl jít do televize. Bojí se,že v duelu se Zemanem neobstojí. V té době v Ostravě vykřikoval, že Zeman už nesmí vládnout.
Když Drahoš neměl čas, ať ho vezme ďas...!!
Jméno:No
Datum:22.01. 14:48
Titulek:hlavně Drahoš mělodpovědět
Stažený zadek z otázek,které mu budou kladeny.Zeman byl naopak spontánní.Proč asi.Drahoš je jen loutka.A zemanovo mrkání do kamer bylo roztomilé.
Jméno:Jirka.
Datum:22.01. 13:20
Titulek:POZOR.... DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍodpovědět
Hlasovací lístky obdrží voliči až ve volebních místnostech, což možná spousta lidí ani neví.

Ale co je důležité, nenechávejte v koši hlasovací lístek pro p. Drahoše, obávám se manipulací.

Roztrhejte hlasovací lístek pro p. Drahoše, neházejte ho neporušený do koše.
Jméno:Kukačka
Datum:23.01. 07:06
Titulek:Důležité upozornění pro Jirku odpovědět
Proč by asi tahali lístky z koše ?
Když jsou volně dostupné v každé volební místnosti.
Je to tak trochu šíření poplašné a nepodložené zprávy.
Volím Zemana.
Jméno:Karel
Datum:22.01. 13:43
Titulek:Podle jakých měřítek zvolit prezidenta? odpovědět
Měřítkem by měl být státnický rozhled, znalosti, uvažování a pevný postoj v hájení zájmů republiky, národů a občanstva jako celku - nikoli obhajoba skupin a tlup mocenských elit, které mají zájmy o vše jiné, jen ne o vlastní zemi a stát! Pan Zeman zaručuje to první - pan Drahoš, zdá se, jen to druhé..
Jméno:Milan
Datum:22.01. 22:29
Titulek:!odpovědět
Jakej bude mít Drahoš názor? Takovej, jakej se od něho očekává. Nemůže zklamat ani svý sponzory ani studenty ani ty „lepšolidi“ ze showbyznysu ani matičku Prahu. Bude to jejich prezident. Zeman je přece prezident těch ostatních, toho plebsu, té lůzy, póvlu, těch učňovských dementů, lidí, co jezdí převážně sockou, chodí poctivě jak ta hovada do práce už od časného rána, bydlí v dědinách, kde smrdí hnůj.. alespoň tak to líčí média.
Jméno:Michaela
Datum:23.01. 09:41
Titulek:Drahoš lže, že není vítačodpovědět
Kandidát na prezidenta Česka akademik Jiří Drahoš sice dnes tvrdí, že není vítač migrantů, přitom nedávno byl signatářem petice na jejich podporu.

Srdceryvně v ní stojí psáno: „O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci. Muslimové jsou házeni do jednoho pytle s teroristy, bez ohledu na jejich skutečné názory či nepřebernou rozmanitost náboženských směrů...“ dnes by pan Drahoš zapřel nos mezi očima; kdepak je dnes? Ticho po akademické pěšině...

Čeští vědci však v petici mluvili až o důsledku, aniž by jako špičky české vzdělanosti pomysleli napřed na příčinu běženecké invaze do Evropy. Vskutku vědecké jednání, plné smysluplnosti, nebo snad jen plané kecy, jak se zviditelnit "Výzvou proti strachu a lhostejnosti"? Ve společném prohlášení v petici společně odmítli vyvolávání strachu a nenávisti v souvislosti s přílivem uprchlíků do Evropy...viz Vědci proti strachu a lhostejnosti, petice sepsána v roce 2015.
Jméno:Mirek
Datum:23.01. 10:47
Titulek:to je hodně zajímavéodpovědět
http://www.rukojmi.cz/clan ky/5367-chybicka-se-vloudi la-pane-profesore

Smažte mezery
Jméno:Libor
Datum:23.01. 13:26
Titulek:Krátké srovnání Drahoše se Zemanemodpovědět
Převzato z novarepublika.cz

V celé kampani je zmiňováno mnoho mýtů, které mají zastřít to podstatné, aby se voliči rozhodli podle toho nepodstatného, které ovšem v té které věci hovoří pro jednoho z kandidátů. PKVH tak sázejí na zdravotní stav a Drahoš slibuje, že fyzicky do konce mandátu určitě vydrží. Muž je to statečný, takového rouhání se nebojí. PKVH vyzdvihuje zdravý životní styl naproti „prokouřenému alkoholikovi“ Zemanovi. Mohlo by tak všem uniknout, že prezidentování není o jízdě na koni ani běhání maratonu. Navíc je s podivem, že stejným lidem nevadil podobně nezdravý životní styl Václava Havla, jejich idolu. Ten prezidentoval viditelně těžce nemocen, alkoholu ani cigaret se vzdát nedokázal a nikomu to nevadilo. Nejméně známým doktorům, kteří dnes diagnostikují Zemana na dálku. Souvisí s tím další mýtus o buranství Miloše Zemana a jeho voličů.

Mýtus buranství

Co může být nechutnějšího, než nevyžádané přetřásání cizího zdravotního stavu? Radní městské části Brna střed, poradce Bohuslava Sobotky, spojený s lobbistickou iniciativou Rekonstrukce státu, Svatopluk Bartík, napsal, že podle nejmenovaného zdroje má Zeman rakovinu. Takovou ubohou sprosťárnu zatím nevyvážilo nic. Jde o nejzpupnější, nejarogantnější a nejburanštější tah protizemanovské kampaně.

Mýtus sjednocení

Dalším mýtem je sjednocování. Měli jsme prezidenta osvoboditele, budovatele, a teď prý budeme mít sjednocovatele Drahoše. Co na tom, že je to naprostý nesmysl. Kdyby měl být Drahoš sjednocovatelem, byl by jím již teď. Na co sakra čeká?

Koncentrace moci je prý nebezpečná!

Podle PKVH je hrozbou tandem Zeman-Babiš. To je zajímavé, že tandem Havel-Bakala jim nevadil a nevadí. Babišovy noviny jsou problém, kdežto ty Bakalovy jsou vzorem nestrannosti. Drtinová s Veselovským z DVTV spojené s Bakalou klesá do suterénu své politicko-žurnalistické práce. Ze zálohy je jistí se svým seznamem „dezinformačních webů“ Evropské hodnoty s pornohercem Jakubem Jandou. To je tedy ta parta slušných lidí podporujících Jiřího Drahoše. Od nich bere informace, s jejich názory se ztotožňuje a přetiskuje na svých stránkách.
Jméno:Libor
Datum:23.01. 13:28
Titulek:Krátké srovnání Drahoše se Zemanemodpovědět
Shrnutí

Volba Zemana je volbou pro snížení napětí mezi Českou republikou, potažmo EU a Ruskem. V tom vidím nejzásadnější rozdíl v nadcházející volbě. V ostatních záležitostech a vztazích se naši kandidáti liší nevýznamně. V otázkách imigrace je sice Zeman důrazněji proti přijímání uprchlíků, ale v posledku tuto záležitost prezident řešit nebude. Voliče odmítajícího imigranty tak může uspokojit Drahoš téměř tak dobře jako Zeman. Pro „vítače“ není na Hradě místo. Tak pravil lid. Skutečnou a zásadní volbou je tedy sázka buď na jednu Drahošovu kartu, nebo přátelské vztahy se všemi významnými politickými hráči. Zejména s Izraelem, USA, Ruskem, Čínou a EU. Za sebe mohu říci, že jsem raději pro přátelství než pro konfrontaci.
Datum:23.01. 21:48
Titulek:Duel na Priměodpovědět
Právě skončila na Primě estráda zvaná prezidentský duel. Musím přiznat, že moderátor pan Voříšek byl nestranný a prokazatelně nikomu ze soupeřů nefandil. Na to, co se při duelu dělo v hledišti, si vedl docela zdatně. Pan Drahoš, pán bůh nás před ním ochraňuj. Možná že si teď proti sobě popudím další čtenáře, ale on je opravdu tupý. Nepamatuje si tři otázky a nechápe jejich smysl. Neschopný, omezený, těžkopádný, neumí mluvit, neumí se vyjadřovat. Ale jeho fanatické přívržence nic neodradí. Menší skupina převážně mladých (mezi nimi nechyběl pirát Bartoš) mu aplaudovala jako divá, ať řekl, co řekl. Panebože, ochraň nás před ním a panu prezidentovi dej hodně zdraví. Pokud bude Drahoš prezident, pak jsme takového ještě neměli. I Zápotocký by byl proti němu inteligent. Ale on uměl mluvit, byl táborový řečník. Na tohle nemehlo nikdo nemá.
Datum:23.01. 22:04
Titulek:denik.cz - diskuzeodpovědět
Opravdu chce ještě někdo tvrdit, že pan prezident si Drahoše nenamazal na chleba? Nervózní, koktající, křečovitý akademik, v křesle našponovaný, s křečovitými nakyslými úšklebky. Naprosto uvolněný, ležérní, zcela klidný pan prezident. Drahoš má problém souvisle odpovědět i položit otázku, nezná politickou praxi ani reálnou situaci, své názory pod tíhou argumentů neustále mění. A ty kyselé výrazy jeho šéfové Drahošové i jeho horáčkovskohilšerovské kohorty. Takový člověk by měl zastupovat stát?
Datum:23.01. 22:32
Titulek:denik.cz - diskuzeodpovědět
Jeho rozsah znalostí a celkový přehled v české i zahraniční politice, ale i v běžném životě naprosto předčil schopnosti pana profesora Drahoše. Pan Drahoš působil naprosto zmateně a nervózně. Jeho argumenty byly zcestné a nepodložené, leckdy i záměrně překroucené. Prostě jen dokázal, že je nastrčená figurka, placená pány z Bilderberg Group prostřednictvím EU. Takže výsledek? Drahoš je nevolitelný pro rozumně smýšlející české voliče. :-)
Jméno:Franta
Datum:24.01. 15:27
Titulek:Drahošodpovědět
Blekota Drahoš, bylo vidět že má na klíně papír a tužku,psal si otázky aby nezapomněl na co má odpovídat.To se smí?Je to blb.
Jméno:Bára
Datum:23.01. 22:40
Titulek:viděli jste?odpovědět
Darhoš měl na klíně tahák a nahlížel do něj.
Jméno:gzub
Datum:24.01. 11:59
Ukázalo se, že Drahoš je zdatný mystifikátor a demagogický dezinterpretátor událostí.
S impertinencí sobě vlastní Drahoš lže Zemanovi do očí. Celkový dojem je jasný, Drahoš by byl dobrým prezidentem pro Berlín a Brusel a jejich domácí přisluhovače v české kotlině. Ale byl by velmi špatným prezidentem pro zodpovědné občany, kteří dýchají pro zájmy republiky.
Datum:24.01. 13:39
Titulek:??odpovědět
Nemáte pravdu:
https://volby.idnes.cz/deb ata-zeman-drahos-demagog-v yroky-dtk-/prezidentske-vo lby-2018.aspx?c=A180124_09 3343_domaci_hell

S pozdravem,
P.
Datum:24.01. 15:13
Pokud si političtí přisluhovači Bruselu a rozvášnění odpůrci Zemana neuvědomují, že navrhnout a prosazovat na funkci prezidenta naprostého politického diletanta, který nedokáže obhájit jedinou svou myšlenku, zmatek v hlavě má skoro ve všem co pronese a tento úřad bere pouze jako završení své celoživotní dráhy, tak jsou v plné míře za jeho totálně trapné znemožnění před celým národem vinni oni. Být Drahošem, tak všem těm patolízalským kavárníkům hodím jejich zvrhlé a neupřímné rady pod nohy a zavčasu to vzdám. Po včerejší debatě musí být každému soudnému člověku jasné, že prezident Zeman ať už chodící, sedící, nebo ležící je člověkem, který představuje politickou jistotu pro tuto zem.
Jméno:xxx
Datum:24.01. 15:21
Titulek:Duel na Priměodpovědět
Jasně se ukázalo, že jen s heslem pryč se Zemanem nejde vystačit. V momentě kdy měl pan Drahoš poskládat argumenty a své názory do souvislé věty zcela propadl. Nebýt toho, že jeho část publika zřejmě na něčí pokyn začala v momentech, kdy se mu nedostávalo slov tleskat a měl šanci najít další 2 3 slovo, byli bychom možná svědky trapného mlčení. Pan Drahoš byl zcela nepřipraven. A to věděl dopředu okruhy témat. Dovedete si představit, že by mohla padnou otázka i na jiné věci? Já tedy raději ne. A jen tak na okraj .... tyto debaty by měly být bez publika .... odhaduji, že každý z kandidátů hovořil max 10 minut. Zbylých 40 minut dělalo publikum bordel a Voříšek blbě kecal.
Jméno:Jan
Datum:24.01. 15:24
Titulek:Duelodpovědět
Pan prezident Ing. Miloš Zeman CSc.byl naprosto excelentní a přiznám se, že i když Drahoše bych volil tak jedině proti Hitlerovi, tak mně ho bylo chvílemi až líto, protože udělat ze sebe takto vola před 2 500 000 diváků, to jen tak někdo nedovede. I ten jeho dětský komparz, který tam byl pravděpodobně navezen z nějakých škol si už po 20 minutách začal připadat trapně. A to se pan prezident nemusel ani snažit. Drahoš spáchal politickou sebevraždu sám. A pokud jej opravdu po této debatě chce někdo volit, tak si myslím, že snad musí být mimozemšťan, ale respektuji jeho právo volit.
Jméno:gaga
Datum:24.01. 15:41
Titulek:úúúúúúúúúúúúúúúúúúodpovědět
Drahošovci , vznešená umělecká samozvaná j elita ------ silně DISKRIMINUJÍ handicap - bolavých nohou pana presidenta Zemana , zatímco naprostá ABSENCE činnosti MOZKOVÝCH ZÁVITŮ , šedých buněk mozkových Drahošových jim nikterak nevadí , dokonce jim imponuje .
Jméno:Jiří
Datum:24.01. 15:42
Titulek:POZOR, co je Drahošodpovědět
Drahoš je mimořádně mravně zkažený člověk, který je konformní s každou mocí, jež mu nabízí prebendy. Drahoš již teď rozbíjí korektní vztahy s Ruskem tím, jak nesmyslně pomlouvá ruské tajné služby, aby měl alibi pro případnou prohru se Zemanem. Drahoš se vtírá do přízně nejnebezpečnějších nadnárodních struktur, které usilují o zničení suverenity ČR, aby ukojil své egomaniakální choutky. Drahošův škůdcovský potenciál roste s každým dnem, on sjednocuje voliče na bázi nenávistné antizemanovské hysterie. Drahoš nic pozitivního nepřináší, jen destrukci. Drahoš již nyní se jasně vyprofiloval jako zosobněné zlo. Jeden přiklad z historie: Ve třicátých letech minulého století měla Anglie v čele vysokého, štíhlého, reprezentativně vyhlížejícího a politicky korektního ministerského předsedu Chamberlaina. Jenže Evropa čelila velkému nebezpečí. A tím byl fašismus jako takový. A jak to dopadlo? Reprezentativní Chamberlain totálně pohořel, nás zradil a Anglie nakonec volila mrňavého, tlustého, doutníky smrdícího Churchilla, který si nebral servítky a nazýval věci pravými jmény. A ten tlustý, smrdící doutníky navíc pořádně bumbal, ale stejně jako Zeman měl vynikající paměť, přesně fungující mozek, byl úžasný rétor, jeho slova se nerozcházela s činy a rovněž potíral své nepřátele…
Jméno:Urna
Datum:24.01. 15:47
Titulek:tak jak budeme volit...odpovědět
Máme výběr mezi vlastencem na jedné straně a signatářem novodobého zvacího dopisu na straně druhé. Byl to klasický podlézavý, bruselským fašistům servilní dopis, ala dopis 99 pragováků nebo zvací dopis pánů Indry, Bilaka a spol. Cílem těchto servilních dopisů je připomenout se a vlichotit mocným, ukázat jim, že autoři jsou připraveni spolupracovat s cizí mocí a prodat svou zem. Je to sám o sobě důkaz křivé páteře nebo chabého rozumu, ale předpokládám, že záměrným uvedením všech těch svých titulů chtěli vědci druhou možnost vyloučit. Teď se nás spin doktoři drahoše snaží přesvědčit, že vítač není, inu pro jednou potřebuje hlasy té české xenofobní lůzy, kterou pohrdá. Proč by té lůze něco nenakukal? Takové výroky jsou po volbách nevynutitelné, nežalovatelné, prezident neodvolatelný. Tato prezidentská volba, stejně tak jako ta minulá, má jen jediného volitelného kandidáta a tím je Miloš Zeman
Jméno:Eva
Datum:24.01. 16:38
Titulek:duelodpovědět
Bravo, chválím a obdivuji Vaše neotřelé, objektivní, pravdivé a hlavně nevulgární postřehy k protikandidátovi na prezidenta. Jistě by z Vás měl pan Zeman radost.
Hodně štěstí ve Vašem úsilí.
Jméno:Petr Paseka
Datum:24.01. 19:31
Titulek:Drahoš se na prezidenta nehodí odpovědět
Nechci být stopadesatym v pořadí, kdo hodnotí duel kandidátů. Proto ho nezminim. Ale Jiří Drahoš na úřad prezidenta nemá. Je až příliš svázán s akademickým světem. Prezident ale musí umět víc než to. Dnešní svět není Platónovo Řecko, kde vědci a filosofové měli velký vliv. Kdyby byl prof. Drahoš jmenován ministrem pro vědu, zvedl bych pro něj obě ruce. Nemyslím, že by tento pán, po 3 letech migrační katastrofy, hlasitě do ČR zval další. Ale! Ale bojím se, že by byl coby prezident velmi rychle obalamucen a zpracován EU. Je nezkušeným politickým nováčkem a v tom spočívá hlavní riziko pro ČR. Vedle toho sdílím obavy mnohých, že zdravotní stav Miloše Zemana není dobrý (ona totiž těžká diabetes umí člověka komplexně odrovnat). To je ale úkol pro prezidentův lékařský dozor, aby se tak nestalo. Ostatně, Václav Havel prodělal několik náročných zákroků a svůj úřad dokončil v poměrně dobrém stavu. Nechme tedy emocí a jděme k volbám s čistou myslí.
Jméno:Václav Kytička
Datum:24.01. 20:05
Titulek:Když vyhraje Drahoš...odpovědět
Možný scénář vývoje ČR v případě, že se stane prezidentem “ten nejslušnější a nejhodnější z nás”

Krok 1.
V 2. kole voleb zvítězí vzor kultivovanosti, kandidát Jiří Drahoš ve stylu “všichni proti Putinově děvce, hulvátovi Zemanovi“, který je navíc spolčen se „zlým“ Babišem, jehož zájem vládnout je motivován výhradně jeho dalším a dalším bohatnutím. (V nadpisu uvedený, mírně upravený citát, je z kázání profesora Piťhy, probošta Kolegiátní kapituly Všech svatých na Hradě pražském, kdy měl toto pokračování “… nejhodnější, protože na slovo poslouchá jiné, kteří sami bez tváře, mu odněkud nařizují.“

Krok 2.
Již prezident Drahoš, nepřipustí, aby v druhém pokusu vládu složil pan Babiš, a to i přes to, že by přistoupil na dostatek kompromisů, aby složil jakoukoli podobu funkční koalice. Důvodem bude, že svůj první pokus již promarnil. Minimálně, že je “sprostým podezřelým” v kauze Čapí hnízdo (Kde je presumpce neviny, že?).

Krok 3.
President Drahoš nechává sestavit vládu slepenec všech stran, které se do parlamentu dostaly jen s “odřenýma ušima”. T.j. tzv. “demokratický blok” (TOP-09, STAN, KDU-ČSL a ODS).

Krok 4.
Premiérem bude jmenován nějaký “Lysohlav II”, předpokládám, že předseda ODS Petr Fiala, s důsledkem rozporcování medvěda (jednotlivých ministerstev) bez jakékoli ucelené koncepce mezi zástupce takto poskládaných pidistran (vyjma významnější ODS). Chaos ve státě, který se podařilo předchůdcům, zejména hnutí ANO, jakž takž přibrzdit, bude pokračovat nebývalým způsobem.

Rozumní politici z řad ODS jako pan Klaus mladší, pan Kubera a další, budou, podobně jako se stalo v ČSSD, plně eliminováni ve prospěch “politiků” jako je paní Němcová, pan Vondra a jiní. Ve vládě usednou odborníci bohatých životních zkušeností typu 21-letého studentíka práv Dominika Feriho, který svou přítomnost v parlamentu využívá k tomu aby si tam pod lavicí četl skripta. Faktickou moc opět získá, ve Washingtonu tamními bankéři oceněný, nejlepší evropský ministr financí roku 2008 – Miroslav Kalousek.

Zde si neodpustím upozornit na jedno video pojednávající o minulosti Miroslava Kalouska. Voliči zapomínají. Zde doporučuji zvýšenou pozornost minimálně u kauzy kasáren na Náměstí Republiky, kde stát přišel pravděpodobně o 900 miliónů korun. Spoluaktérem „výhodného“ obchodu byla Akademie věd. To pro srovnání s 50 milióny, které možná pana Babiš čerpal neoprávněně, ale tyto bezezbytku proinvestoval přesně tak jak bylo určeno. Ve videu v čase od 03:52.
Datum:24.01. 20:08
Ke kauzám pana Kalouska, zmiňovaným ve videu, bližší informace například zde: http://www.ozbrojeneslozky .cz/clanek/kalouskova-zlat a-devadesata-na-ministerst vu-obrany

Krok 5.
V Bruselu, hodný, kultivovaný a poslušný pan president Drahoš, za bouřlivého potlesku všech přítomných zahraničních hostů, na základě instrukce ze strany jeho poradců jako je například odborník na evropské hodnoty, pan pornoherec Jakub Janda, veřejně prohlašuje: “Imigranti vítejte! ČR se hrdě hlásí ke svým evropským závazkům a západním kulturním hodnotám.” (Předpokládám, že tento akt bude zároveň přímou nominací na získání Nobelovy ceny za humanitu a mír.)

Pan Drahoš ve 30 vteřínách přímo na kameru odpovídá, že nemá problém v ČR přijmout 2.600 uprchlíků.

Krok 6.
Na nejbližším summitu výhradně obranného paktu NATO, již čerstvý držitel Nobelovy za mír, pan prezident Drahoš, veřejně prohlašuje: “Na území ČR je bezpodmínečně nutné zřídit základnu USA a radar proti zlému Rusku, které se nás, jak všichni ví, chystá každým dnem napadnout.”

Ke konci prvního volebního období našeho nového “hodného” pana prezidenta, jsou již v několika okrajových čtvrtích Prahy, Brna a Teplic no-go zóny, kam se výjimečně dostavují pouze pohotovostní oddíly Policie ČR jištěné armádou. Obětem těch již několika pumových útoků a útoků provedených nákladními vozy v některých větších městech ČR, pan prezident „slušný“ nikdy neopomene vyjádřit hlubokou soustrast a soucítění.

V centru Prahy se mohou mladí občané ČR již plně vzdělávat v z Budapešti přesídlené Sorosově Středoevropské univerzitě, aby tam nabyté vědomosti o inkluzi a obohacování našeho národa jinými kulturami, mohli nerušeně předávat v rámci školského systému našim nejmenším. (Pan Drahoš pozval již 4.4.2017 Sorosovu univerzitu do Prahy)

Datum:24.01. 20:09
Vybudovaný radar v Brdech je plně funkční, kdy Ruská Federace je nucena na něj zaměřit své raketové zbraně. Stejně jako na obnovené letecké základny v Žatci a Bechyni u Tábora, pronajaté za symbolickou jednu Korunu ročně na 90 let U.S. Air Force. Provozovatelé místních nevěstinců jsou nanejvýš spokojeni.

Spolupráce V4 se rozpadá a Česká republika se plně integruje do nepokoji zmítané EU. Agrofert zločince Babiše plně přebírají zahraniční přátelé z amerického koncernu Monsanto. Veškerý zisk tímto dnem začíná pravidelně odcházet do zámoří. Českým firmám jsou pro nové obchodní embargo opět zapovězeny veškeré východní trhy. V zimních obdobích řada domácností přechází na lokální topení, neboť z USA dovážený zkapalněný plyn, se stává výsadou pouze těch šťastnějších. O již výrazný počet Českých občanů, v řadě případů bývalých příslušníků střední třídy, kteří se svou „neschopností“ dostali pod hranici chudoby, je vzorně postaráno ve výdejnách stravy potřebným a prostřednictvím celostátní sítě nocleháren.

V českých rodinách se sice rodí stále méně dětí, populace je však úspěšně průběžně doplňována novými příchozími z Afriky a Blízkého Východu. Tito noví spoluobčané mají přirozeně plné volební právo. Znovuzvolení pana prezidenta “hodného” je zaručeno.

Jméno:Duel
Datum:24.01. 20:17
Titulek:Drahošovo sluchátkoodpovědět
Na Svobodném rádiu v rozhovoru s panem Okamurou vyšlo najevo, že pan Drahoš měl v uchu odvráceném od publika sluchátko (ne naslouchátko).Totéž sluchátko měl v uchu novinář vedle paní Drahošové. Není to divné? Je.
Jméno:Richard
Datum:24.01. 20:48
Titulek:Jak mluvil Drahoš než začal kandidovat.odpovědět
Pan Drahoš má poměrně velkou šanci porazit ve druhém kole prezidentských voleb prezidenta Miloše Zemana. Jak moc dobré to bude? To vám asi neřeknu, jen vám připomenu jak mluví, jak drží názory, či jak se chová. Než půjdete k volbám a budete volit Drahoše, podívejte se na video:

https://www.youtube.com/wa tch?v=Xq72a8uLz20

Smažte mezery

Jméno:Neratovák
Datum:24.01. 21:09
Titulek:viděli jste?odpovědět
Drahoš vs. Zeman: Co řekli na téma migrace?

https://www.youtube.com/wa tch?v=MYaXyPkVUFc

Smazat mezery.
Datum:24.01. 21:24
Titulek:To je gól...!odpovědět
V období 2009 až 2017 zastával Jiří Drahoš funkci předsedy Akademie věd České republiky.

6. LISTOPADU 2015 LIDOVKY.CZ
Výstavu ženských aktů na akademické půdě zrušili, kvůli obvinění ze sexismu.

Předčasně skončila výstava ženských portrétů a aktů, která se konala v Knihovně Akademie věd jako součást festivalu Týden vědy a techniky. Snímky fotograf Karel Richtr pořídil historickou technikou mokrého kolodiového procesu, jak se užívala v druhé polovině 19. století. Pro kontrast vystavil digitalizované reprodukce a v rámci festivalu měl o staré technice i přednášku. Genderová expertní komora ČR a Kongres žen vydaly prohlášení, v němž výstavu pořádanou jako doprovodný program festivalu označují za sexistickou. V „Zobrazení spoře oděných žen v prostorách Knihovny AV ČR nejenže nemá žádnou spojitost s vědou či výzkumem, ale zároveň degraduje ženy obecně na pouhé sexuální objekty a zpochybňuje odborný přínos vědkyň,“ stojí v prohlášení.

Doufám, že vám neušlo, že v té době byl Jiří Drahoš ředitelem Akademie věd. O tom dnes média mlčí...

Jméno:Jiří
Datum:25.01. 11:55
Titulek:Drahoš umí stáhnout králíka...odpovědět
Naším heslem pro druhé kolo prezidentské volby je:

Národ nedokážete stáhnout z kůže,
my nejsme králíci!
Datum:25.01. 12:09
Titulek:Klaus v Týdnu a Ševčík Devadesátka na ČTodpovědět
Je to Marťan, komentuje Klaus Drahošovu politickou nezkušenost
"To není jen nějaké sezení na Hradě, vyžaduje to mít nějaké znalosti a zkušenosti. Ve všech těchto hlediscích vypadá pan kandidát Drahoš jako někdo se znaménkem minus," říká Václav Klaus v rozhovoru pro deník Mf Dnes. Zároveň vzpomíná na začátky vztahu s Milošem Zemanem a objasňuje svůj pohled na druhé kolo prezidentských voleb.

Bývalý prezident Václav Klaus už od prvního kola prezidentských voleb otevřeně podporuje stávající hlavu státu Miloše Zemana. Toho spolu s Mirkem Topolánkem označil za "Nemarťany". Na otázku, zda považuje Jiřího Drahoše, postupujícího kandidáta do druhého kola prezidentské volby, za "Marťana" odpověděl, že absolutně.

"V každém případě je prezidentování vážná odbornost, o tom nemůže být sebemenších pochyb. To není jen tak nějaké sezení na Hradě. Vyžaduje to mít nějaké znalosti a zkušenosti na straně jedné, na straně druhé mít jasné názorové zakotvení. Ve všech těchto hlediscích vypadá pan kandidát Drahoš evidentně jako někdo se znaménkem minusovým," zdůvodňuje Klaus netradiční pojmenování kandidátů na prezidenta České republiky a upozorňuje na Drahošovu politickou nezkušenost.

Děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze Doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc. včera v "devadesátce" na ČT smetl Drahošovy poskoky.
http://www.ceskatelevize.c z/porady/11412378947-90-ct 24/218411058130124/
Jméno:jana
Datum:25.01. 12:38
Titulek:na to koukněte..odpovědět
Profesor Ševčík dává tomu redaktorovi sodu!!!
Jméno:Ivan
Datum:25.01. 15:52
Titulek:Podezřelá dotaceodpovědět
V povolebních reakcích vyzyvatele současné hlavy státu Jiřího Drahoše uvízlo jedno vyjádření, které by nemělo zapadnout. Drahoš promluvil o změně fungování svého volebního týmu, jenž mu má podstatnou měrou pomoci umést cestu na Pražský hrad. Především potvrdil, že dosavadní koordinátor kampaně Jakub Kleindienst ustoupí do pozadí.

Otěže strategie do svých rukou převezme sám Drahoš. Jeho rozhodnutí lze číst jako opatrnost, protože Kleindiensta lze vnímat jako figuru s minimálně rozporuplnou minulostí.

Někdejší politik, podnikatel a dosavadní šéf Drahošovy kampaně představuje v tuto chvíli jediné viditelně slabé místo kandidatury bývalého šéfa Akademie věd. Bezpochyby se z něj stane vítaný cíl negativní kampaně, která se od nejbližšího okolí prezidenta Zemana očekává.

Kleindienstova firma například inkasovala podezřelou dotaci, on sám prodal byt někdejšímu premiérovi Stanislavu Grossovi a figuroval také v kontrolních orgánech firmy z korupční kauzy Davida Ratha.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/co- znamenaji-zmeny-v-drahosov e-tymu-kontroverzni-sef-ka mpane-ustoupi-do-pozadi-gd n-/zpravy-domov.aspx?c=A18 0114_155739_ln_domov_jho
Jméno:Míra
Datum:25.01. 15:58
Titulek:Drahoš - zajíc v pytliodpovědět
Proč by se u všech všudy měl presidentem republiky stát člověk, kterého ještě před pár lety skoro nikdo neznal? Člověk, který nikdy v politice nepůsobil, nemá žádné zkušenost, žádné odborné znalosti, žádnou minulost, kterou by voliči mohli hodnotit. Z pohledu voliče je Drahoš dokonalý zajíc v pytli, před jehož koupí nás varuje známé přísloví. Nemáme ani tušení, jak si bude při výkonu nejvyššího úřadu v zemi počínat, jak dobrý bude vyjednávač, diplomat, stratég...

A jak je vůbec možné, že se výše uvedený člověk dostal do druhého kola volby?

Důvody jsou dva.

První - Jiří Drahoš se do presidentského závodu přihlásil jako jeden z prvních.

Druhý – názory Jiřího Drahoše přesně odpovídají tomu, co se líbí novinářům. Jiří Drahoš se od samého začátku těší naprosté přízni všech médií. Všude se o něm píše jen to dobré. Novináři mu nekladou nepříjemné otázky, nechávají ho říkat obecné a dostatečně pružné věty, ve kterých si každý může vybrat to, co chce slyšet.
Datum:25.01. 16:01
Titulek:Praha hajluje....odpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=qPmb27bgUAM

bez mezer
Jméno:Kukačka
Datum:25.01. 19:48
Titulek:Duel ????odpovědět
Fraška z Rudolfina jako poslední šance na likvidaci Miloše Zemana. Režie ČT bude otázky kandidátům konzultovat online s poradním týmem, na Miloše Zemana je připraven kýbl “sraček”, sdělil zdroj z Kavčích hor. Bude se řešit Mynář, vazby na Rusko a Čínu, dezinformace a Babiš. Drahoš se nebude řešit vůbec, ČT mu fandí!
Datum:25.01. 22:13
Titulek:Zítra a v sobotu se rozhodne...odpovědět
Pan Drahoš, proevropský intelektuál, co se vyslovil pro přijímání uprchlíků. Německé noviny nadšeně píší o vyzyvateli Zemana

24.01.2018 23:28

Německý tisk už se těší na nového českého prezidenta Jiřího Drahoše, proevropského spojence, který nebude přicházet s takovými nápady, jako je referendum o vystoupení z EU. Vyplývá to z textu o českých prezidentských volbách, který zveřejnil list Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Známý FAZ je považován za hlavní celostátní tiskový orgán liberálů.

V textu o české prezidentské volbě, který vyšel ve FAZ 24. ledna, tedy ve středu, referoval deník o „populárním vyzyvateli“. A následně Drahoše představil jako člověka, který „je považován za proevropského, intelektuálního a městského člověka, který se vyslovil pro přijímání uprchlíků“.

Jeho soupeř, prezident Zeman, je v textu prezentován jako politik, který je populární hlavně na venkově a svou popularitu si buduje takovými nápady, jako je referendum o setrvání v EU.

Na text v německých novinách, doplněný fotografií usmívajícího se Drahoše, kterému jsou prorokovány úspěch a vítězství, upozornil na svém Facebooku novinář Erik Best.

„Chudák Drahoš si myslel, že Němci jsou jeho spojenci. (‚Drahoš se vyjadřuje pro přijímání uprchlíků.‘ FAZ, 24. 1. 2018),“ napsal k tomu.
Jméno:Patrik
Datum:25.01. 22:21
Titulek:ach jo...odpovědět
Bude-li Jiří Drahoš zvolen, budeme mít trapného prezidenta. Takového českého Kisku, kterému se Drahoš obdivuje.
Jméno:Honza
Datum:26.01. 07:01
Titulek:Patřím do spodníchodpovědět
10 milionů našich občanů a proto volím Zemana!
Datum:26.01. 07:37
Titulek:Co nám hrozí s Drahošem?odpovědět
Drahoše je nasazený, chce přijímat migranty, podvolit se Bruselu a přijmout euro. Má velké pravomoci, protože jmenuje guvernéra České národní banky a bankovní členy České národní banky...!!!
Může dosadit na tato místa jemu "doporučené" lidi brzy tu budeme mít euro. Znehodnotí nám úspory, důchody budou pro pláč, klesnou platy, výhody budou mít jen boháči, ne deset dolních milionů..! proto volím Zemana, i když by seděl na vozíčku, mozek mu funguje skvěle!
Datum:26.01. 07:39
Titulek:doplněníodpovědět
Prezident má...
Datum:26.01. 07:40
Titulek:Co nám hrozí s Drahošem?odpovědět
Drahoše je nasazený, chce přijímat migranty, podvolit se Bruselu a přijmout euro. Má velké pravomoci, protože jmenuje guvernéra České národní banky a bankovní členy České národní banky...!!!
Může dosadit na tato místa jemu "doporučené" lidi brzy tu budeme mít euro. Znehodnotí nám úspory, důchody budou pro pláč, klesnou platy, výhody budou mít jen boháči, ne deset dolních milionů..! proto volím Zemana, i když by seděl na vozíčku, mozek mu funguje skvěle!
Jméno:Kamil
Datum:26.01. 09:43
Titulek:Achodpovědět
Ach bože, bože, Vy jste ale kráva...
Datum:26.01. 12:10
Titulek:ach jo...odpovědět
Za to vy jste výkvět inteligence.
Jméno:Jana
Datum:26.01. 12:28
Titulek:docela sílaodpovědět
Takhle se nechat urážet.Tady už chybí jen násilí a hrubá síla za názor.Kam jsme to dopracovali??!!
Datum:26.01. 22:51
Titulek:to tedy je síla...odpovědět
Takže já jsem urazila toho chudáka provokatéra Kamila, co mě nazval krávou? To si mám nechat podle vás líbit? Ani náhodou...
Jméno:Jana
Datum:27.01. 08:32
Titulek:kdepak,to jsteodpovědět
Pochopila špatně.Právě jeho příspěvek vůči Vám s nadávkou považuji za urážlivý.A nikde nedávám návod ani poučení,že byste si to měla nechat líbit-naopak p.Spěváčková.Hezký den.
Datum:26.01. 07:53
Titulek:vtipodpovědět
A na odlehčení jeden nový vtip:

Sedí v restauraci Zeman s Drahošem. Přijde číšník a ptá se:"Co si dáte pane prezidente?"
"Dám si řízek." odpoví Zeman. "A co salát?" pokračuje číšník. "Salát si dá také řízek", odpoví Zeman.
Datum:26.01. 08:12
Titulek:Ještě jednou, po ránu...odpovědět
Dnes začínají volby prezidenta. Máme osmičkový rok, kdy se rozhodovalo o dalším osudu naší země. Je strašně důležité, koho zvolíte. Proto, prosím, běžte volit a volte s rozmyslem a s ohledem na cíle kandidátů. Migranty nebo suverénní stát. Euro nebo korunu. Babiše nebo Kalouska.

PO ránu jsme narazila na velmi zajímavý článek, pokud budete mít čas, přečtěte si jej. Stojí za to.

http://www.zvedavec.org/pr ispevky/2018/01/7486-hlavn i-utok-jde-na-nase-deti-je ste-15-let-a-je-konecna.ht m
Datum:26.01. 09:16
Titulek:Bez komentářeodpovědět
http://www.pritomnost.cz/a rchiv/cz/1939/1939_26_4.pd f

bez mezer

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz