zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:08.01. 14:29
Titulek:Prezidentské volby jsou za dveřmi!odpovědět
Jandák:... kdyby nebylo Zemana, kde bychom byli? Byli bychom ve stejné situaci, jako je Francie, Británie, jako jsou Italové, Španělé… protože ti, kteří by se dostali k moci a kteří se chtějí dostat k moci (i když ta moc prezidentská není nic moc), tak by to táhli někam úplně jinam. A jim samozřejmě nezáleží vůbec na tom, jestli je tu nějaká Česká republika, nebo není. Oni na tradice kašlou. Oni chtějí být Evropany. Zapomněli na to, že by většinou v té Evropě dělali cestáře...A co je opravdu zrůdnost, je to, když někdo poukazuje na něčí zdravotní stav! Vždyť si vezměte, že takový Havel byl třeba několik měsíců úplně mimo. Chudák, byl nemocný. Cekl někdy někdo slovo, že tedy jako jsme bez prezidenta, co s tím budeme dělat? Ne vůbec!...Já ale myslím, že ta společnost není vůbec rozdělená tak, jak nám to média předkládají. Uvědomme si, že pravdoláskaři mají obsazená média. To znamená, že ti odpůrci Zemana sedí v médiích. A říká se – média diktují, ale hlavně tomu mainstreamu nikdo už tak moc nevěří. Podívejte se na čtenost Parlamentních listů a podívejte se na čtenost některých mainstreamových médií. No vždyť tam vidíte, jaká je pravda. A potom, a to máme ještě od bolševika, tady opět nastal strach. Že by někdo veřejně řekl, že volí Zemana? Málokdo si to dovolí. Ale pak mu to tam hodí. Takže je to jasné, tady hraje roli strach. A těch řvounů, kteří prostě řvou a jsou přesvědčení o své pravdě, těch „demokratů“…. Vždyť si vezměte, kolik dostaly ty strany, které oni představují. Třeba TOP 09, kdyby neměli Ferriho, tak se v podstatě do Parlamentu nedostali... Pokud chceme, abychom byli jako Česká republika poněkud „viditelnější“ a třeba si i zachovali své názory, tak to si myslím, že pro to je dobrý právě Miloš Zeman. Zeman je je nevohnutelný, nezlomný a je to Čech jak poleno. Neustále prosazuje Českou republiku, což se promítá i v našem zahraničním obchodě a otevírá nám to i nové trhy, protože Evropa začíná být nasycená, což si málokdo z těch chlapců uvědomuje. Česká republika i díky Miloši Zemanovi začíná být někdy i diskutovaná, tak či onak, ale rozhodně je svá..Kdežto kdyby byl Jiří Drahoš, tak jsme, dejme tomu, sedmnáctá spolková země. A je vymalováno. Protože tam by se kladly věnce, přestřihávaly by se stužky a možná by byly zase mejdany na Hradě, to já nevím. Prostě by to bylo takové šedé, nic neříkající… A ta republika v té konkurenci světa dneska musí někde rezonovat, musí znít!Tady se třeba neuveřejnil vůbec dopis, který napsal Netanjahu Miloši Zemanovi
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:08.01. 14:30
Titulek:Prezidentské volby jsou za dveřmi!odpovědět
Miloši Zemanovi po jeho vystoupení v Radě Evropy. Kdy mu píše, můj nejmilejší příteli, děkuji ti za tvé vystoupení a podobně… Celý svět ten dopis otiskl. Předseda Evropské rady Miloši Zemanovi po jeho vystoupení poděkoval za velice moudrý projev, který pronesl. Tady se to všechno dělá tak, aby ten Miloš Zeman nikdy pochválený nebyl. Ale on je dost ve světě chválený a to se těm klukům a holkám, kteří jsou na druhé straně barikády, prostě nelíbí.
Jméno:Občan
Datum:10.01. 10:45
Titulek:Prezidentodpovědět
Radši být sedmnáctou spolkovou zemí, než kolonií Číny a Ruska.
Jméno:Emil
Datum:10.01. 12:27
Titulek:volby jsou za dveřmi a vy máte strachodpovědět
Člověče, vy jste nasazený provokatér, vy tady máte psát proti Zemanovi, aby ho lidé nevolili. Bojíte se ho. Vy jste v životě neslyšel, jak probíhala druhá světová válka, kolik lidí padlo a zemřelo, vy jste v životě neslyšel o německých koncentračních táborech, vy nevíte, co chtěl udělat Heydrich s českým národem? Vybít, kdo je schopen poněmčení poněmčit, zbytek jako otroci umístit za Ural. Jak můžete napsal, že je dobré být spolkovou zemí? Vy tady strašíte lidi kolonií Ruska a Číny.Probíhá tady počínštění nebo poruštění? Ani náhodou. Rozhoduje o nás Rusko? Ne. Nebo snad Čína? Ne. V rámci EU o nás rozhoduje Německo, nařizuje nám co se dá, náš průmysl je prakticky v německých rukách, jestli projde Dublin IV, už budeme kolonií Německa definitivně. Konečně musíme být svéprávnou samostatnou zemí! Vy nejste občan, vy jste vlastizrádce.
Jméno:lucie
Datum:10.01. 13:07
Titulek:zase občanodpovědět
vy jste se snad zbláznil? Kolonie Německa? Jak je vidět, vlastenectví Vám nic neříká, chcete tady mít muslimy a neskutečné problémy s nimi ?
Jméno:Jarda
Datum:10.01. 18:25
Titulek:pro občanaodpovědět
máš pravdu, a proto jsme nádenickou montovnou a odpadkovou potravinářskou popelnicí evropské unie a jak je možný, že čína vlastní pomalu polovinu amerických podniků?
Jméno:Milena
Datum:10.01. 22:28
Titulek:dotazodpovědět
Nevíte někdo, proč sekretářka místostarosty J. Kovářová byla přeřazena na odbor školství? Ten je přece na náměstí a místostarosta nebo místostarostka sedí na Kojetické. Co to je za nesmysl?
Jméno:pavla
Datum:11.01. 07:10
Titulek:dotazodpovědět
Asi je tam víc brouků, zlatíčko
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.01. 09:39
Titulek:J. Kovářováodpovědět
Nevím, proč ji přeřadili pod školství, ale sedí pořád na Kojetické. Byla jsem dnes za ní, protože již několik let mi nejsou zveřejňovány články do Listů. Tzv. šéfredaktorka J. Kovářová mi zásadně neodpovídá na otázku, kdo a kdy rozhodl o nezařazení článku. Údajně by to měla být tzv. redakční rada ve velmi problematickém složení Jiřina Kovářová, Bc. Markéta Rajchertová, Mgr. Ludmila Vítková, Jana Kočová, Mgr. Jan Handl. Z jejich jednání se NEPOŘIZUJE zápis a nikde nenajdete, kdy se sešli. Taková dobře utajená mafie. Ve skutečnosti o zařazení článků a umístění v Listech rozhoduje starostka Mrzílková a kdo je jejím kritikem, nemá šanci. Byla jsem toho náhodou svědkem. Moje články jsou osvětové, např. o zadržování dešťové vody, nepoužívání Roundupu, škůdcích na stromech a tak podobně. Jenže jak je to článek od Spěváčkové, smete se ze stolu.
Jméno:Sylva
Datum:11.01. 22:50
Titulek:kdo to ví, odpovíodpovědět
Prý se na radnici odehrál nějaký velký skandál. Co to asi mohlo být?
Jméno:Pavel
Datum:10.01. 22:31
Titulek:Skvělý Zemanův projevodpovědět
Slyšeli jste ho dneska v parlamentu? To byl projev státníka. Mluvil spatra půl hodiny a mělo to hlavu a patu. Ano, to je prezident,jakého potřebujeme.
Jméno:Josef
Datum:11.01. 09:55
Titulek:pro Pavlaodpovědět
Projev státníka?
Vždyť to byla prachsprostá předvolební kampaň před prezidentskými volbami.
Proboha vzpamatujte se!
Jméno:Jana Nováková
Datum:11.01. 10:18
Titulek:to je ale skandálodpovědět
Jo kampaň. Copak si to ten Zeman dovolil. Má sedět v koutě a čekat, jestli ho převálcuje jednička Dalík Topolánek, želé Drahoš či sázkový magnát falzifikátor Horáček. Topolánek má stovky bilbórdů,dělá si kampaň na vánočním koncertě,ale to je správné.Proti tomu nic nenamítáte. Náš miláček s velkým špuntem si to může dovolit. Zato Zeman nemá nárok na nic.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:11.01. 14:34
Titulek:vtip před volbamiodpovědět
Na odlehčení jeden vtip ze života. To doopravdy není vtip, skutečně se mi to přihodilo. Jdu po městě a potkám známou, mnohem starší než já. Říkám:"Tak co, na procházce?" A ona mi odpovídá: "Ale, byla jsem manželovi objednat urnu." "Ježíši Kriste, on umřel?", divím se. "Ne, šla jsem mu ji objednat na volby, aby mu ji donesli domů".
Jméno:Janička
Datum:11.01. 14:46
Titulek:skorovtipodpovědět
Přidám také něco ze života, co by mohlo fungovat:

Dobré jitro, momentálně nejsme doma. Po zaznění zvukového signálu zanechte, prosím, vzkaz:

jestliže jste jedno z našich dětí, zmáčkněte jedničku, a dále zvolte číslo od jedné do pěti podle pořadí, jak jste se nám narodili, abychom věděli, koho z vás máme očekávat…

jestliže potřebujete, abychom vám hlídali vaše děti, zmáčkněte jedničku;

potřebujete-li si půjčit naše auto, zmáčkněte dvojku;

jestliže potřebujete, abychom vám vyprali a vyžehlili prádlo, zmáčkněte trojku;

chcete-li, aby u nás dnes spala vnoučata, zmáčkněte čtyřku;

jestli chcete, abychom vyzvedli vnoučata ze školy, pak zmáčkněte pětku;

jestliže chcete, abychom uvařili na neděli, nebo vám nedělní oběd doručili k vám domů, zmáčkněte šestku;

chcete-li se dnes k nám přijít najíst, zmáčkněte sedmičku;

potřebujete-li od nás peníze, zmáčkněte osmičku;

pokud vás opustil partner a chcete k nám jít bydlet, zmáčkněte devítku;


máte-li v úmyslu pozvat nás na večeři nebo nás vzít do divadla, začněte hovořit, posloucháme!
Jméno:Pavel
Datum:11.01. 14:43
Titulek:to jsou věciodpovědět
To si nenechte ujít

http://news.e-republika.cz /article3960-Perestrojkove -medium-a-komunisticka-mla tiC48Dka

smažte mezery
Jméno:vašek
Datum:11.01. 23:12
Titulek:Dejte si POZOR!!!!!odpovědět
Zákeřný útok na voliče Miloše Zemana! Internetem i poštovními schránkami se šíří lživý návod k volbám
11.01.2018 19:07

Přinášíme důrazné varování všem občanům. Po sociálních sítích a nejspíš i v tištěné podobě někteří lidé šíří lživou zprávu, že voliči Miloše Zemana mohou jít volit až ve druhém kolem, protože stávající prezident prý „automaticky postupuje do finálového kola“. Na šíření falešné zprávy nás upozornilo několik čtenářů. Je to samozřejmě nesmysl, žádný automatický postup neexistuje.Po sociálních sítích se v posledních dnech a hodinách šíří lživá poplašná zpráva, která má zmást voliče. Tvrdí, že úřadující prezident, který znovu kandiduje, má automaticky zajištěn postup do druhého kola voleb a jeho voliči tak nemusí jít v prvním kole volit. Prý jde o „novinku v letošním roce“. Taková zpráva je pochopitelně lživá.

Na skutečnost, že podobná tvrzení šíří, upozornili redakci ParlamentníchListů.cz čtenáři. Josef M. z Chomutova nám poslal screen falešných facebookových příspěvků. Jeden z nich například tvrdí toto: „Podle Ústavy náš prezident Zeman postupuje automaticky do druhého kola, jeho voliči ať se teda dostaví v druhém kole v plném počtu“.

Další falešná zpráva zas říká: „Kandidát Ing. Miloš Zeman postupuje v prezidentské volbě automaticky do druhého kola. Proto není nutné, abyste se prvního kola prezidentské volby účastnili, přijďte až na druhé kolo!“

„To je strašlivá manipulace. Šíření takových lží je totální zoufalost odpůrců Miloše Zemana. Zejména někteří starší občané tím mohou být klamáni, pokud neznají detailně zákony nebo nemají možnost si to ověřit,“ napsal nám spolu s ofocenými příspěvky z Facebooku čtenář z Chomutova.
Jméno:Petr
Datum:12.01. 13:53
Titulek:pro Vaškaodpovědět
Kdo uvěří takovému nesmyslu, tak by neměl být připuštěn ani k druhému kolu voleb.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz