zpět na forum

Jméno:Alo
Datum:30.12. 17:53
Titulek:operátor-výběrové řízení k městské policiiodpovědět
Komedie:
Výběrové řízení k městské policii do funkce operátor je ve stavu přijímání obálek s přihlaškami. Ještě nebyl ani jeden pohovor a přesto už je znám vítěz přijímacího řízení. Bude to nějaký pan H. z Mělníka. Prý veliký kamarád samotného velitele. Takže dalším asi osmi přihlášeným vzkazuji - nenechte si sr.t na hlavu. Snad tuhle špínu pí. starostka nedopustí.....
Jméno:Eva
Datum:31.12. 07:58
Titulek:tahle šaškárnaodpovědět
Se děje v celé republice,dalo by se říci napříč všemi profesemi.Pamatuji kamarádku,která se hlásila do Spencera,byla vybrána a pak musela v Panské ul.hrát pantominu.Ani jedna z těch 12 adeptek to nakonec nevyhrála.Jen pomyslné kolečko,aby se to jaksi zamaskovalo.ani jí pak neodpověděli,nedali....věd ět.Xindl vedle xindla..
Jméno:ka
Datum:31.12. 08:58
Titulek:k čemuodpovědět
K čemu operátok , to myslíte tu bandu policajtů kteří nic nedělají, jenom se zašívají za karážema nebo u potůčku. V Neratovicích nepotkáte policajta ,jenom večer když přijedou zavřít dětská hřišté
Jméno:Jindřich
Datum:31.12. 09:07
Titulek:Lumpárnaodpovědět
A největší lumpárna je, že spolu s přihláškou musí uchazeč dodat psychologické vyšetření, ale pouze a jen od konkrétního psychologa z Odoleny Vody. Cena tohoto vyšetření je cca 3000 Kč. To vyšetření musí mít bez výjimky všichni, tedy i ti, co nemají šanci být vybráni. Hezky si dohazují kšefty. Ono je 3 tis. Kč pro toho, kdo hledá práci docela balík. Normální by bylo udělat předvýběr 3-5 uchazečů, co mají šanci a poslat na vyšetření jen tyto. Podle mě to smrdí nějakou levárnou - já na bráchu, brácha na mě.
Osobně si myslím, že městská policie je jen odkladiště podivných individuí, které nevzali k policii státní.
Jméno:eva
Datum:31.12. 11:50
Titulek:anoodpovědět
Máte pravdu. Také nechápu proč vůbec městská policie existuje.A hlavně když vidím, kdo jí vede :-)
Jméno:petra
Datum:02.01. 10:48
Titulek:ahaodpovědět
Taky jsem uvažovala o tom, že se přihlásím k výběrku. Před tím jsem se ale poptala na poměry u měšťáků a tak. No už tam nechci. Kvůli vedení prý lidi houfně utíkají pryč, nově příchozí nevydrží ani půl roku a mizí v dáli :-). Teď ještě ten podraz s tím, že už má pan velitel vybraného kamaráda ještě před výběrkem. Ještě že jsem nevyhodila 3tis. za ty psychotesty.Že vám není hanba.Možná bych to mohla dát do televize ať vídí kdo pomáhá a chrání.
Jméno:mikeš
Datum:07.01. 17:44
Titulek:fakt?odpovědět
To myslíte vážně? Pochopil bych to u velké soukromé firmy, ale u státní instituce?!!! To to musí asi na té radnici vypadat :-)
Jméno:venda
Datum:11.01. 13:47
Titulek:jjodpovědět
Co vím, tak většina měšťáků tam už zkončila.prý to tam hraničí se šikanou. náčelník si dosazuje svoje známý a to vše se souhlasem pí. starostky. No jo. Upevňují si korýtka před volbami.Takže se nedivím, že další do jejich řad bude kámoš vedení.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz