zpět na forum

Jméno:Bill
Datum:02.12. 13:05
Titulek:Modrý vánoční dvojstromodpovědět
Ach bože, už zítra bude zase rozsvícen modrý vánoční (dvoj)strom na neratovickém rynku. Ubohý, chuďoučký, pořád stejný. Jeďte se podívat na stromy v Mělníku, Kralupech a všude jinde. Září stovkami barevných světel, řetězů a kouzelných rampouchů, až oči přecházejí. Jen město Neratovice nemůže vyndat z pokladny pár tisícovek na nové pěkné ozdoby a řetězy, jenže chápejte, to by lidem z radnice nezbylo na dárky pod jejich domácím stromečkem. Chudáci malí. Nakonec těm neratovickým hlupákům musí stačit strom jaký byl vloni, předloni, předpředloni, co jim bude radnice pořád něco vylepšovat. Vloni si stěžovali, že museli čekat s dětmi hodinu na rozsvícení, prý nevěděli, kdy je soumrak. Přece jim,pitomcům, nenapíšeme na plakát přesnou dobu rozsvícení, to by pak nebylo žádné překvapení, jen ať si počkají.Soumrak je když je tma, to je snad jasné. Můžou být rádi že jim vůbec uspořádáme nějaký jarmark a rozsvítíme strom. Jestli se jim to nelíbí, můžou se odstěhovat jinam.
Jméno:nojo
Datum:02.12. 15:52
Titulek:pravdaodpovědět
Člověk by si představoval, že při té slávě bude třeba zároveň na náměstí spousta stánků s občerstvením, jmelím, svařák ....vánoční hudba.
Prostě že se navodí při tom slavnostním rozsvícení stromku taková ta adventní atmosfera.
Je to tady fakt strašně mrtvé....
Jméno:Michal
Datum:02.12. 16:56
Titulek:pravda?odpovědět
Možná by bylo dobré se někdy na náměstí podívat. Vše o čem píšete a po čem voláte, tak tam je.
Jméno:jo
Datum:02.12. 18:33
Titulek:souhlasodpovědět
chcíplé,smradlavé a špinavé socměsto.Za komára bývalo vlídněji.
Jméno:Tomáš
Datum:03.12. 18:38
Titulek:adventodpovědět
Tak si jeďte jinam. Nám se to líbilo.
Jméno:jo
Datum:04.12. 10:05
Titulek:jasněodpovědět
Ale až po Vás....Koukám fenomén s odstěhováním kvůli různým názorům či nespokojenosti stále funguje :D.
Jméno:Tomáš
Datum:06.12. 18:18
Titulek:jjodpovědět
Původně jsem to tak nemyslel šlo mi o to, že když se to někomu nelíbí má možnost jet jinam. Nám se to líbilo. samozřejmě mohlo být ledacos jiné a lepší ale i tak to bylo pro nás pěkné i přes tu zimu. Ale pokud někdo píše že je to tu tak děsivé až hororové tak proč tu bydlí? Chápu že se nejde odstěhovat jen tak, ale občas tu čtu diskuze a přijde mi, že tady není nic dobře. Každý má možnost něco dělat. je tu spousta lidí a sdružení rádi se nechají inspirovat. Jsou různé granty a dotace a každý má možnost něco udělat podle svého, ale to se lidem asi nechce až na pár vyjímek co se o něco snaží.Je tu dost špatných věcí ale i dobrých jako všude.
Jméno:Michal
Datum:02.12. 16:54
Titulek:vánoční stromodpovědět
Proč je ve vašem příspěvku tolik zloby a nenávisti. Proč přijít až na rozsvícení stromečku na deset minut, když můžete strávit odpoledne mezi stánky se svařákem a dalším vánočním zbožím a sledovat připravený program. Proč si odpoledne neužít. Je advent, tak odhodte spatnou náladu a užívejte kouzla vánoc,
Jméno:Jana
Datum:02.12. 20:54
Titulek:Vánoční kouzlo?odpovědět
Proč je ve Vašem příspěvku tolik hrubek?

A advent opravdu není o alkoholu a chození mezi stánky a ódéesáckém stromu.
Jméno:Michal Milko
Datum:24.12. 12:40
Titulek:...odpovědět
Já vím, je to o zlobě, nenávisti a vraždění kaprů.
Jméno:Marie
Datum:04.12. 07:42
Titulek:stromekodpovědět
A teď malý dotaz.
jak se vám líbí"nazdobený" neratovický vánoční dvojstrom?
Z měho pohledu katastrofa.

Jméno:lucie
Datum:04.12. 15:59
Titulek:Jarmark - názorodpovědět
Na náměstí jsem byla dopoledne i odpoledne, navečer už ne a jsem ráda. To co jsem si přehrála na videu byla neskutečná hrůza a zprznění nádherné písně Halelujah od dvojice, kterou měli přítomní vypískat!! To opravdu nebyl zpěv, ale neskutečné kvílení za zády s elitou města.
1. vánoční strom "vylepšili" oranž. řetězy, modrá mi nevadí, vadí mi a to velmi, že strom je celoročně "ozdobený" . Pro mě byl lepší statný smrk na konci náměstí.
2. ke stánkům se raději nebudu vyjadřovat, zřejmě je to stejné po celé republice bída, bída, samé cetky, odpoledne příšerný smrad ze spáleného tuku a alkoholové výpary.
Hudba dopoledne i odpoledne byla taky příšerná.
Jaký je váš názor ???
Jméno:Milan
Datum:04.12. 18:20
Titulek:Taky se mi to nelibiloodpovědět
Nemám nic proti tomu, že by se sem tam zazpívala nějaká pěkná vánoční anglická písnička. Ale měli bychom preferovat v našich končinách tradiční české písničky a koledy. Namísto té podle mě opilé 'zpěvačky' tam mohla klidně III ZŠ zazpívat více písniček. Celkově mi ten Jarmark připadl nezvládnutý. Chválím že se město snaží udělat z toho tradici ale je to bída ... velká bída. A ten stromek, připadá mi každý rok stejně ubohý.
Jméno:Half
Datum:04.12. 19:30
Titulek:Kontraodpovědět
Mě se třeba náš letošní strom líbí - ta oranžová tomu pomohla. Navíc se kvůli pár týdnům nemusí kácet jiný smrk, jako to dělaj okolní města.
Píseň byla vcelku pěkný pokus o styl JAnis Joplin, ale na tuto akci se to zkrátka nehodilo. Kdyby to zakončili ty děcka se zvonky bylo by to lepší.
Jméno:Fany
Datum:06.12. 07:28
Titulek:Adventodpovědět
Tak nevím, proč je okolo všeho takový humbuk..stačí tak málo! Na tuhle akci prostě příští rok nejít!
Jméno:Josef
Datum:07.12. 12:10
Titulek:Modrý vánoční dvojstromodpovědět
Myslím, že je hrozně moc dobře, že se tyto společenské akce v Neratovicích konají. Myslím, že je moc dobře, že dostávají možnost předvést své umění naši rodáci. Táňa to prostě nezvládla a dostihnul jí démon alkohol, její vystoupení měl být vrchol večera, toto beru jako její velikou chybu a bohužel už farář v té chvíli s tím nemohl nic dělat. Město NERATOVICE, jen tak dále, za několik let se detaily doladí. Hlavně se nenechte odradit !!! Děkuji
Jméno:
Datum:10.12. 11:03
Titulek:vanočníodpovědět
Vážení
Neratovice nikdy neměli náměstí , tam kdysi bylo skladiště klád. a ten škaredý park s tou ošklivou fontánou a vánočním dvojstromem . Tomu se nedá říkat náměstí.Tam je jen velké nesmyslné placené parkoviště.Žiji tu 60let, dříve to bylo docela hezké městečko ted je to už jen špinavé město / KRÁSNÉ VÁNOCE /
Jméno:vojta
Datum:10.12. 20:15
Titulek:parkoviště a fontánaodpovědět
Parkoviště už dávno není placené a už je stále plné. Fontánu za totality postavili Poláci, jako symbol přátelství. Nepamatujete? Vždyť jste byl taky u slavnostního odhalení.
Jméno:
Datum:10.12. 19:51
Titulek:Pro ty co se nezúčastniliodpovědět
o nic jsme nepřišli
https://www.youtube.com/wa tch?v=3SO5W1yPoKk

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz