zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:26.11. 11:17
Titulek:Český slavík 2017, Ortel druhý a třetíodpovědět
V kategorii zpěvák roku skončil na prvním místě jako obvykle Karel Gott, druhé místo zaujal Michal David, třetí příčku obsadil Tomáš Ortel, jehož v médiích v médiích neuslyšíme. Kapela Ortel, která jako jediná v historii Slavíka má trezorový status a do éteru ho nepustili a nepustí, obsadila vynikající druhé místo. Díky Slavíkovi se mnoho lidí vůbec dozvědělo o zpěváku a kapele Ortel. Jsem zvědavá, kdy Českého slavíka zakážou. Myslím, že to dlouho nebude trvat.
Jméno:Honza
Datum:26.11. 11:38
Titulek: je to sice tradiceodpovědět
Ale už několik let nehlasuji.Stále jeden a ten samý je "překvapen" svou vítěznou nominací už od socíku a nějak mne to už...nebere.Asi něco jako Superstár a volby.Ptal jsem se na toto téma napříč věkovými skupinami a našlo se málo lidí,kteří by mu hlas dali,takže si o tom myslím své.ba naopak se najde více těch,co by ho dali Ortelovi.Ach ta demokratická cenzura!
Jméno:Vašek
Datum:26.11. 11:39
Titulek:nejde o to jak zpíváodpovědět
Ono vůbec nejde to jak Ortel zpívá, ale o čem. Pánům se to nehodí do krámu. A pak poslouchám na dvojce, jak prý komouši zakazovali zpívat a cenzurovali nepohodlné názory. Směju se. Dnes máme štěstí, že existuje internet, jinak bychom o Ortelu ani nevěděli!
Jméno:Metallist
Datum:26.11. 12:56
Titulek:!odpovědět
Pohnojili to taky vyloučením zpěváka Joakima Brodéna dva dny po začátku hlasování! Je to český občan a odehrál víc vystoupení a pradal víc desek než věčně překvapený Kája. Báli se jeho úspěchu v minulém roce a tak změnili pravidla až když se soutěž rozběhla. Tisíce fanoušků mu posílaly hlasy a jejich prachy akorát schrábnul jen operátor!
Jméno:Venca
Datum:26.11. 14:17
Titulek:svinstvoodpovědět
Ortel by zřejmě zvítězil a proto pořadatel započítal kapele i zpěvákovi jen tolik hlasů jako obdržel vloni. Vyhlašovatel a pořadatel agentura Musica Bohemica odůvodnila tento krok slovy: „Porušení fair play spatřuje organizátor ankety především v obsahu široce sdíleného facebookového profilu Tomáš Ortel Českým slavíkem 2017 (aktivní od 19. 9. 2017). Vyzývá se zde k zapojení do organizované akce, aby se konkrétní subjekt stal Zlatým slavíkem. Tedy nikoli, aby lidé posílali hlasy podle svého skutečného názoru, ale aby se zapojili do akce za určitým cílem a získávali pro něj další osoby a fankluby.“
Myslí si snad někdo, že výzvou k posílání hlasů by přemluvili někoho, aby navzdory svém názoru by posílal hlasy někomu, komu nefandí? Copak jsou lidi nemyslící ovce?
Tímto neomluvitelným činem byla poškozena skupina Ortel i zpěvák Tomáš Ortel proto, aby nebyli první.
Jméno:XXX
Datum:26.11. 14:28
Titulek:Fuj hambaodpovědět
Jsou to kurvy pořadatelský podplacený! Co taky jinýho od nich čekat !!!
Jméno:on
Datum:26.11. 15:54
Titulek:božskejodpovědět
S cigošou by mohli být ohroženi tak se uměle a klaunsky natolila jakási pravidla.Kdo myslí trochu selským rozumem,dojde mu to.proto tuhle jabkárnu nepodporuji ani nesleduji.
Jméno:73
Datum:26.11. 20:04
Titulek:Z diskuze pod články: odpovědět
Žádám o anulování parlamentních voleb!
Hnutí ANO mělo největší volební kampaň ze všech.
V duchu fair play mu bylo nutno započítat jen tolik hlasů, co mělo minulé volby.
(A ještě raději ty předminulé :-D )

Žádám o anulování parlamentních voleb!
Hnutí ANO mělo největší volební kampaň ze všech.
V duchu fair play mu bylo nutno započítat jen tolik hlasů, co mělo minulé volby.
(A ještě raději ty předminulé :-D )

Nová "normalizace", tentokrát v barvách bruselsko-berlínské EUrodiktatury. Za socíku se dehonestovali Plastic People of Univers a Primitivs Groups,...., nyní v rámci multimuslikultigenderpolit korektní EUrodoktríny si vybrali jiné oběti.

Helena Vondráčková odmítla vystoupit na Slavících! Kvůli Kubišové?
Zapomenutá křivda Evy a Vaška: Český slavík vynuloval jejich hlasy, šlo o podvod?
Heidi učinila překvapivý krok: Vzdala se hlasů na Slavíka ve prospěch Špinarové
Známe předběžné výsledky Slavíků: Svrhne Věra Špinarová Bílou z trůnu?
Ondřej Sokol je přeceňovaný moderátor! Na Slavících předvedl Partičku bez partičky

I tak je to hezký výsledek voleb pro Ortela, navzdory tomu "svobodomyslnému" prskání na toho, kdo se dobro.serům nelíbí. Ti levičáci pořád musí někomu vnucovat svoje názory a převychovávat dospělé. Protestovat proti volbám. Protestovat proti výsledkům. Nehorázná drzost.

Ortel měl 62357 hlasů to by vyhrál absolutně slavíka.To přece nejde.

Hlasů nebo bodů? A kde jste se to vlastně dočetl? A nevíte, kolik měl ten vyřazený český zpěvák ze švédské metalové kapely? A když ho vyřadili z českých, dali ho aspoň do kategorie "bez hranic"?

Aha, takže Ortel nejspíše vyhrál. Jistě založit na FB fanklub to je jasné porušení čeho že ???

Je to jen komedie a komedianti si užívají. Ovšem korunu tomu dal Sokol, který byl neskutečně trapný. Takový božský Kája bude několil let pod drnem a stále bude vyhrávat.

Moc by mě zajímalo, jaké byly SKUTEČNÉ výsledky hlasování

To se asi nikdo nedoví, ty můj kvítku medový!!!)))) Havlojedi ti to nepoví!!!

Dejte to Bangovi, je to politicky korektní a navíc potěšíte transgender neziskovky a všechny sluníčka. Na lidi a ty co hlasovali kašlete, jsou to všechno nackove

Nedělají z toho ti organizátoři už opravdu guláš? Tak toho Ortela měli rovnou vyřadit z hlasování a měli klid!!! To co provádějí havlojedi je už doslova tragédie!!! Ať si toho slavíka přivlastní zprivatizují asi jako tu akci na Václaváku. Škoda že nedostal nějakou cenu i jejich miláček Drahoš!!! Zasloužil by si to, no ni???
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:28.11. 11:59
Titulek:machři!!!!odpovědět
karlovarské minerální vody zvažují kvůli postupu proti Ortelu odchod ze Slavíka

Generální partner Českého slavíka, Karlovarské minerální vody, se distancuje od postupu pořadatelské agentury Musica Bohemica při vyhodnocení výsledků skupiny Ortel. Považuje ho za netransparentní. Pokud organizátoři soutěže současnou situaci nevysvětlí, zváží firma odchod ze soutěže.
Uvedl tak v tiskové zprávě generální ředitel KMV Alessandro Pasquale. Musica Bohemica při analýze hlasování v anketě dospěla k závěru, že kapela Ortel a její lídr Tomáš Ortel dostali podporu nad rámec pravidel fair play. Pořadatel se proto rozhodl započíst skupině i zpěvákovi stejný počet bodů, který získali loni, kdy podobné porušení pravidel nezjistil. Během sobotního vyhlašování výsledků ankety o tom organizátor neinformoval, oznámil to jen později na internetu.

„Podle dostupných informací a dosavadního vývoje se zdá, že organizátor Českého slavíka přistoupil k vyhodnocení ankety v kategorii zpěvák a skupina netransparentně a od tohoto postupu se distancujeme. Je pro nás nepřípustné, aby interpreti v jakékoli kategorii, na jakékoli příčce, získali pocit pochybnosti o svém umístění v anketě. Jestliže organizátor současnou situaci nevyjasní, budeme nuceni přezkoumat naše smluvní vztahy a zvážit i možnost našeho odchodu od partnerství ankety Český slavík,“ napsal ČTK Pasquale.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:28.11. 12:04
Titulek:Kabát jsou také machři!!!odpovědět
Kapela Kabát žádá vysvětlení, proč Ortelu vzali hlasy. Jinak vrátí slavíka?

Pocit vítězství členům kapely Kabát pořádně zhořkl. Ačkoliv se ještě v sobotu večer radovali z dalšího zlatého slavíka, v neděli ráno se probudili do zlého snu, kdy se ukázalo, že nejspíš vyhráli přinejmenším nekorektně. I proto nyní po zástupcích pořádající agentury Musica Bohemica žádají vysvětlení!

Slavík opět ničí svou pověst. Den po udílení cen se totiž ukázalo, že pořádající agentura Musica Bohemica manipulovala s výsledky. To vyplývá i z jejich vyjádření, podle kterého organizátoři ankety měli pocit, že došlo k porušení fair play, takže kapele Ortel a Tomáši Ortelovi započítali stejný počet bodů jako v loňském ročníku.

„Požádáme o oficiální stanovisko pořádající agenturu a na základě těchto podkladů se rozhodneme, jaké další kroky podnikneme. Nenastane-li nějaká komplikace, tak se k této velmi nešťastné situaci vyjádříme v úterý, před posledním koncertem našeho podzimního turné, který se koná v O2 aréně v Praze,“ slibují Kabáti ve vyjádření pro czechblade.cz.

Postaví se k nastalé situaci takto čelem i Michal David či Karel Gott, kteří v anketě porazili třetího Tomáše Ortela? To se budeme muset nechat překvapit.
Jméno:Martin Růžička
Datum:30.11. 11:23
Titulek:už se posatviliodpovědět
David vrací
Gott chce vysvětlení
Jméno:Katka
Datum:02.12. 20:58
Titulek:už se posatviliodpovědět
"už se posatvili" tj. nové slovo? Dopisovatelé přečtěte si po sobě, co jste napsali. Není to první případ.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz