zpět na forum

Jméno:Alois
Datum:20.11. 11:30
Titulek:III ZŠodpovědět
Dnes ráno v 07:45hod. u 3školy. Bezohledný řidič černé starší Audi combi 3K0...(dál bohužel nevím) stál zaparkovaný před školou na žl.přerušované čáře (tedy zákazu stání)asi 10min. Pak milostivě přišel,nastartoval, nedal ani blinkr, že vyjíždí do silnice a vjel přímo před autobus (plný dětí), který jel směrem od Tesca. Autobus objížděl stojící auto a byl již za touto překážkou a měl tedy přednost. Řidič Audi schválně vyjel, zablokoval autobus (naštěstí řidič autobusu skvěle zareagoval a zastavil). Pak vyskočil s auta a začal na autobusáka řvát:Vylez ty kriple ať ti rozbiju hudu apod. Pak ten psychopat nasedl zpět do auta a začal bezhlavě couvat, že nálem naboural do auta za ním.(opět štěstí, že řidič za ním stačil začít couvat také).A do toho všeho kolem spousta dětí. Jen shodou náhod zde nedošlo k nějakému neštěstí.Možná by stálo za to, aby se policie na toto vozidlo u školy zaměřila. Ten magor během minuty udělal snad tři přestupky a to nepočítám nadávky a vyhrožování řidiči autobusu. Pokud nebyl ten řidič opilý nebo zfetovaný, tak byl určitě totální psychopat, který nemá na silnici co dělat.
Jméno:Hanka
Datum:20.11. 18:53
Titulek:naše MP?odpovědět
ta jen přihlíží,protože spousta těchto kriplíků jsou jejich kamarádi. Já osobně bych jim ani nevolala. A víte proč? Místo aby řešili dopravní přestupky, tak vás napráší dotyčnýmu, že jste si dovolili na něj zavolat MP a máte problém i vy. Po těchto zkušenostech se raději otočím problému zády. Je to strašně smutné,ale jsem bez problémů.
Jméno:fany
Datum:20.11. 13:50
Titulek:psychopatodpovědět
a kde byla naše policie????
Jméno:Petr
Datum:20.11. 19:58
Titulek:hmodpovědět
Tak ta tam stála u přechodu.Ale nevím, jestli ten incident viděla.Já to viděl z okna.
Jméno:Jan
Datum:20.11. 18:04
Titulek: a lidiodpovědět
Jistě jen zas čuměli,určitě i v buse byli.Klasika.To pak takovým zmrdům lehce vše projde,příště přitvrdí.
Jméno:jana
Datum:20.11. 19:56
Titulek:joooodpovědět
Je to pravda. V dnešní době jezdí opravdu hodně agresivních řidičů. Ohleduplnost žádná. Drahá auta (nejlépe od tatínka), řidičské zkušenosti žádné a jen samé nadávky a vyhrožování. To v lepším případě.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz