zpět na forum

Jméno:Martin Růžička
Datum:20.11. 08:41
Titulek:Vlaková zastávka Lobkoviceodpovědět
Vlaková zastávka Lobkovice - tušíte někdo zda se bude ještě něco dít ze strany ČD?
Není tam bezbariérový nástup, povrch je sypný (nezhutněný), lavička utopená o cca 20 cm.
Je konec a nebo se bude něco dodělávat?
-
Má někdo bližší informace? Má smysl kontaktovat město nebo spíš ČD?
díky
Jméno:Josef
Datum:20.11. 10:38
Titulek:pro Martinaodpovědět
Když Vás to zajímá, proč nezavoláte na stavební úřad nebo na správu majetku města? Ti o tom snad musí něco vědět.
To potřebujete nápovědu??




Jméno:Honza
Datum:21.11. 18:23
Titulek:Stavební úřad a správa majetku?odpovědět
Vědí,vědí-ale nepovědí:(...Ani se panu Růžičkovi nedivím,že po svých zkušenostech s MěÚ váhá s tím je obtěžovat.A pochybuji,že by páni zastupitelé(konkrétně ti z Lobkovic)tuto zastávku někdy využívali.
Jméno:Martin Růžička
Datum:22.11. 12:44
Titulek:Zeptal jsem seodpovědět
a dal jsem dotaz i sem ... víc hlav, víc ví :)
odpověď:
"Děkuji za Vaši zprávu. S dotazem na odstranění nedostatků jsme se již obrátili na SŽDC."
hezký den
Jméno:Proč jste
Datum:22.11. 08:28
Titulek:na Růžičku hnusný?odpovědět
V tomhle městě si musíme pomáhat navzájem, jakoby jste to nevěděli. Podle mě musíte pane na ČD s dotazem. Vycházím z toho, že co si kdo kdy na co stěžoval kolem dopravy, řekl MU že je to věc: Ropidu, ČD..........prostě ne jejich.
Jméno:my
Datum:22.11. 08:34
Titulek:z horní části městaodpovědět
bychom rádi jezdili vlakem z Neratovic, ale musíme JEN pěšky. Tak se cpeme do inovované 348 rozuměj přecpané, co už nejede do Hloubětína za 20 minut,se zastávkou u Bulovky, ale je z ní okružní courák k Ládví.
A druhym uchem ven, že kde kdo jezdí autem a silnice to nezvládaj a lidi maj hluk. Jak se tam maj asi dostat.
Jméno:Alf
Datum:22.11. 19:56
Titulek:Co?odpovědět
Proč musíte jen pěšky a nemůžete vlakem? Máte to snad úředně zakázáno?
Jméno:Alfíku
Datum:23.11. 07:14
Titulek:projdi si tu cestu pěškyodpovědět
z Výsluní , ber v potaz že nejdeš jen dolů, ale zpátky večer nahoru z práce, vem si do každé ruky tašku, jednu s věcma do práce, do 2. notebook, zopakuj si to 5x denně, obě cesty a pak mluv.
Ani nechci abys po cestě bral nákup domů, ani abys nesl kufr či dva když jedeš s dítětem.
Jméno:H.alf
Datum:23.11. 22:25
Titulek:.odpovědět
5x denně chodíte do práce? To už je nějaký divný. Stejně jako celý příspěvek. Jdete z práce s dvěma taškama, noťasem, kufry, nákupem a ještě dítětem?

Ráno vlakem, zpět busem a vystoupíte si u krámu. No problemo.
Jméno:vy
Datum:26.11. 00:53
Titulek:z horní části městaodpovědět
přeci si Hrodek prosadil zastávku vlaku u Mexikana,tak vo co vám de.
Jméno:lucie
Datum:22.11. 12:14
Titulek: vlakodpovědět
Pokud vím, tak žádný bus z Nera do Hloubětína nikdy nejezdil. Snad Holešovice. Buďme rádi, že je tady jak vlakové tak busové spojení do Prahy a dále.
Jméno:Chytrá Lucie
Datum:23.11. 07:25
Titulek:i mistr tesař se utne. ANO, Holešovice. odpovědět
Ty Holešovice, kde jezděj tramvaje všemi směry, autobusy taky, a jsi v práci minimalně.. o pul hodiny dřív než ted. Na Bulovce ještě dřív, tam to stavělo u vchodu. Takže si nevláčel berle nebo nemocný dítě na přestup. Dokonce je tam autobusové nádraží, kde si normálně sedneš a čekáš na mimopražský spoj. Koupíš domu chleba když zapomeneš, nebo sváču když jdeš na vlak a jedeš na Hlavák a dál. Prostě civilizace. A souhlasím ROZHODNĚ a jsem ráda, že máme v Nera autobus i vlak. Dalo by se namítnout, že to má kde jaká díra v ČR, ale jsem ráda.
Jméno:Mila
Datum:22.11. 16:39
Titulek:Pěškyodpovědět
Z výsluní je to na nádraží čtvrt hodiny pěšky, není nutné jezdit do Prahy busem, když je přecpaný a trčí v zácpě.
Jméno:Miluš
Datum:23.11. 07:27
Titulek:a tu 1/4 hodinuodpovědět
počítáte z jakého bodu v Neratovicích?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz