zpět na forum

Jméno:Jana
Datum:15.11. 13:21
Titulek:nemocnice Neratoviceodpovědět
Kam se to naše zdravotnictví řítí, když se chcete objednat na vyšetření tak vám řeknou až tak za měsíc a když se Vám to nelíbí tak si jděte jinam .....
Jméno:No
Datum:15.11. 17:53
Titulek:je to takodpovědět
Doktoři si vyskakují,pacient je jen kusem.V nemocnici se střídají jak ponožky.Oční,zubní,ortoped ii a další nemá smysl komentovat.Osekali i laborku v nemocnici.Pojišťovny se krhouní na výkonech a kdo myslíte že na to dojede??!!
Jméno:Pavel
Datum:16.11. 18:02
Titulek:...odpovědět
Měsíc je dobroš, já čekal (asi na jiném oddělení) 2 měsíce a něco ;)
Jméno:Petr
Datum:17.11. 12:55
Titulek:Měsícodpovědět
To je ještě v pohodě ve zdejší nemocnici. Já se potřeboval objednat tento týden jistému lékaři a tam mně bylo sestrou řečeno že nejdříve v únoru a nebo přijít po ordinační době, ale pěkně si to zacvakat. Hlavně že celý život platím zdravotní jak blb. Já osobně bych tady ty zvěrolékaře vypráskal sviňským krokem všechny.
Jméno:Tonda
Datum:20.11. 13:16
Titulek:Příplatekodpovědět
Nevidím nic špatného na tom, že pokud něco potřebuji rychleji, tak si připlatím.
Jméno:nemocnice
Datum:22.11. 08:37
Titulek:jde do kopruodpovědět
To je snad jasný, všechno směřuje že budem jezdit na Mělník nebo Bulovka. Je tam málo doktorů a co jsem slyšela mizerně placených a ruší se oddělení pomalu ale jistě. Tak co. Neratovice, no.
Jméno:Jana
Datum:22.11. 17:52
Titulek:jasně,nebude kvalitní péčeodpovědět
Lidi chcípaj čím dál tím více chemizací ovzduší a potravin,všude spousta přebujelého managementu ,který za 15 tisíc do práce nechodí.Bude špatně dostupná a nekvalitní péče,mnohde i placená.Všechno je shora,špatným řízením,hospodařením a přerozdělováním.Ještě zažijeme muka.
Jméno:Pavel
Datum:27.11. 17:13
Titulek:Platyodpovědět
Já nevím, ale co jsem viděla na stránkách úřadu práce např., tak ty nabízené platy nebyly v dané nemocnici tak hrozné. Já bych se do toho kolikrát se svou výplatou vešel 2x.
Jméno:pavle,
Datum:27.11. 21:54
Titulek:jedna věc jeodpovědět
Nabízený ,přislíbený plat když ptáčka lapají a pak skutečnost co mu dají do smlouvy + další "ale"když už ho mají v hrsti.Žádná sranda to není k nějakému republikovému průměru a regionu.nebo žádají flexibilitu a neplacené přesčasy,vždy tak,aby se to jen panstvu vyplatilo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz