zpět na forum

Jméno:Petr Paseka
Datum:08.11. 18:37
Titulek:V Paříži nebudou vánoční trhyodpovědět
Tradiční vánoční trhy na pařížských Champs-Elysees letos poprvé nebudou. Úředníci jejich zákaz zdůvodňuji špatnou kvalitou nabízeného zboží, protože "pochází převážně z Číny". Ano čtete dobře a já jsem zcela při smyslech. Očekávám, kdy se francouzským příkladem inspirují další předpokakani vlezdobruseliste a bude vymalováno. Příští rok namísto adventních akcí budeme slavit ramadan...
Jméno:Mirka
Datum:09.11. 15:00
Titulek:To je případ...kdo ho proboha volil? odpovědět
Nově zvolený poslanec za extrémistickou stranu TOP 09 Dominik Feri odmítl pozvání na slavnostní večer ve Vladislavském sále k výročí 99. let od vzniku Československa. Na svém facebokovém profilu vysvětlil, že nejde protože nesnáší prezidenta ČR.

Později ještě přitvrdil, když napsal, že raději 5.000.000 islamistů, než 5.000.000 voličů stávajícího prezidenta.
Jméno:Petr Paseka
Datum:09.11. 16:37
Titulek:Rasisticka ostuda národa odpovědět
Možná mi někteří čtenáři vytknou, že píši proti vlastním názorům. Ale zde nemohu mlčet. V sobotu večer napadla skupina "fanoušků" fotb.klubu Sigmy Olomouc v pražské tramvaji pokojně cestujícího Afričana. Řvali na něj "špinavá černá držko, táhni nebo chcipni, negre". Zmlatili ho, zranili, strikali na něj citronovou šťávu a zničili mu oblek. Ten pán žije v ČR legálně deset let, je profesionálním programátorem, vyučuje IT i české děti. Má 3 vysokoškolské diplomy a mluví 8 jazyky, včetně češtiny. Ale proč toto popisuji. Nikdo, opakuji, nikdo se ho proti útočníkům, rasistické ostude národa, nezastal. Naštěstí brzy zakročila policie a většinu té bandy pozatykala. K čemuž pražským policistům blahopřeji.
Jméno:Martin Růžička
Datum:10.11. 07:51
Titulek:? rasistické ostude národaodpovědět
Proč "národa" ... ostuda těch útočníků ("fanoušků")
Kdo v té tramvaji jel?
Kolik normálních cestujích bylo v poměru k "fanouškům"?
Věk?
Kolik si všimlo? Ani video jsem ještě neviděl a to má každý mobil...
- - -
Otázka: zastal byste se?
Zatím jsem se v podobné situaci neocitl, abych si mohl otestovat své morální hodnoty a od klávesnice se to hezky kritizuje.
- - -
Policie je pozatýkala až na zápase - dle identifikace napadeného přes kamery do sektoru ... podle článku co jsem četl
Jméno:Naďa
Datum:18.11. 12:09
Titulek:manželka muslimaodpovědět
Šestadvacetiletá Sinead Woodingová neuposlechla manžela, kterému vadilo, že se schází se svou kamarádkou i přes jeho zákaz. Mladou maminku čtyř dětí za neuposlechnutí ubodal a její ostatky zapálil.

Angličanka si vzala svého muslimského manžela Akšara Aliho při islámském obřadu v únoru 2015. K jeho náboženství ale konvertovala dříve, než ho poznala. Žena v manželství trpěla neustálými zákazy. Nemohla se vídat s kamarády, ale ani se svou rodinou. Napsal o tom deník The Sun.

Za "neposlušnost" zaplatila životem. Její krutý manžel se po hádce rozhodl svou ženu zavraždit. Zavolal na pomoc kamaráda a údajně i příbuzné. Manžel ženu ubodal nožem a kladivem rozbil její hlavu. Tělo schoval do sklepa, kde ho ukrýval dva dny.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz