zpět na forum

Jméno:Anonym
Datum:06.11. 22:17
Titulek:Mestske bytyodpovědět
Zdravim lidicky,
Uz vite presnou castku, ti co jste meli schuzi ohledne privatizaci mestskych bytu?
Jdete do toho?
Uprimne, ucko je cihlovy, plesnivy . Kojeticka se rozpada , Skolni propada strecha, jediny Kulturak je hezky, ale ten k prodeji neni.
Moc se mi do koupe nechce.
Jméno:Josef
Datum:07.11. 10:01
Titulek:pro anonymaodpovědět
Tak to nekupujte.
Jméno:Hana
Datum:07.11. 09:33
Titulek:nebudete asiodpovědět
Jistě sám (-a).Přemýšlím však co se stane s těmi,co byt neodkoupí-finance neseženou,banky jim vzhledem k vysokému věku či nepříjmovosti půjčku nedají...půjdou pod most??!Bezdomovce tu vlastně město nemá,pardon.
Jméno:Jitka
Datum:07.11. 21:05
Titulek:Pro Hanuodpovědět
Nikdo o žádnou půjčku žádat nemusí. Pokud se sejde dostatek zájemců z privatizovaného domu,založí družstvo a to družstvo žádá o půjčku na koupi domu.
Jméno:Boža
Datum:08.11. 09:32
Titulek:schůzkyodpovědět
Už probíhají schůzky s obyvateli domů. A lidi do toho chtějí jít. Přijdou k bytu za hubičku a draho můžou prodat. Tak zase nešiřte poplašnou zprávu Hano, když nevíte vůbec o co jde a pravděpodobně se to vás netýká.
Jméno:tak
Datum:08.11. 17:06
Titulek:Božkaodpovědět
Nikdo nešíří žádnou poplašnou zprávu,dámo,jen svůj názor.Slyšela jsem různé názory lidí,kterých se to odtamtud týká.Nesnáším lidi,co by určovali druhým,co psát a o čem mluvit.Svět se podle nich stejnak točit nebude.
Jméno:Božo
Datum:10.11. 14:30
Titulek:za hubičku?odpovědět
1+1 cca 40 m2 za 450.000,- mi nepřipadá za hubičku, když tam celý život bydlím , do bytu jsem dala peníze, a tak jako tak budu platit formou nájemného opravy na domě, tzn. dost a dlouho. Nám, co tam bydlíme víc jak 10 let, by to měli nabídnout aspon za půlku toho, co chtějí. A neplatiči? no tak jestli to bude tak, jak to tu čtu, že formou nájemného si byt koupí, to znamená nemusí mít žádnou jistinu, hotovost, tak my ostatní za ně budeme platit víc, aby se splácela půjčka od banky na opravy domu a modernizaci. No supr.
Jméno:Anonym
Datum:09.11. 22:04
Titulek:Bytyodpovědět
Budou bydlet porad v bytech. Ti co do druzstva nevstoupi akorat budou mit od drustva vyssi najemne.
Jméno:jo
Datum:10.11. 14:32
Titulek:a když ho nebudouodpovědět
platit, nájemné, tak co. Zas to za ně budem platit my :((
Jméno:jo
Datum:10.11. 14:32
Titulek:a když ho nebudouodpovědět
platit, nájemné, tak co. Zas to za ně budem platit my :((
Jméno:Hanka
Datum:11.11. 19:28
Titulek:a když nebudou plati nájemné, odpovědět
tak půjdou na ulici.Musíte mít dobře postavené stanovy, nulová tolerance a jdou. Město na to kašlala, proto toho zneužívali a měli statisícové dluhy, ale tomu v je v družstvech konec.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz