zpět na forum

Jméno:Kík
Datum:06.11. 12:29
Titulek:Topolánek prezidentem!!!!odpovědět
Větší nesmysl jsem už dlouho neslyšel. V dnešním Metru už zveřejnili jeho fotku a pod tím jediné slovo: Prezident. Těch afér, co kolem něj bylo. Vila v Itálii, milenka, pinďour, gule, a jiné pikantnosti. Stačil jeho poradce Dalík (údajně syn),ostuda. Ten pán chce být prezident. Má odebrat hlasy prezidentovi Zemanovi, nic jiného v tom není.
Jméno:Tak
Datum:06.11. 13:51
Titulek: takové reakceodpovědět
Nelze brát vážně,stejné jako kandidatura šaška ze sazky a podobných.To už by mohl klidně kandidovat samotný Pepek vyskoč.
Jméno:Roman
Datum:06.11. 13:47
Titulek:neuvěřitelnéodpovědět
Přidejte: vláda postavená na přeběhlících, vystrčený prostředníček ve Sněmovně, kopání do auta novináře s výkřiky, že ho zabije, zařazení výrazů „Es kommt der Tag“ a „noc dlouhých nožů“ do slovníku ústavního činitele, toskánská schůzka s lobbisty a podnikateli, a hlavně jeho stín Marek Dalík, s nímž „stojí a padá“ a který má právě dnes nastoupit do vězení. Jeden do soutěže o Hrad, druhý do basy, to je solidní dělba práce.
Jméno:Baron
Datum:07.11. 09:44
Titulek:?????odpovědět
Správná otázka: Při hodnocení kroku Mirka Topolánka se mnohdy poukazuje na jeho minulost, ale nikdy na jeho přítomnost. Co dělal po odchodu z funkce premiéra a po odchodu z ODS? Jakou energetickou firmu zastupoval? Jaké jsou jeho vazby na současnou Ukrajinu? Je skutečně politickým vyslancem oligarchy Křetínského a ČEZu?
Jméno:o Topolánkovi
Datum:10.11. 16:40
Titulek:co občan to jeden hlasodpovědět
Na PF jsem s ním muvil i tu ostrou debatu sledoval. Mirek "dostal zahulit" ale ustál to. Oproti např.Drahošovi svěží maník. Protože Drahoš mne překvapil tím, jak už je , prostě, vyhořelý, rozklepaný afektovaný stařec.
Jméno:Petr
Datum:11.11. 11:13
Titulek:ani jedenodpovědět
Topol je hovado. O Drahošovi jde řeč mezi zasvěcenými, že na AV byl znám coby velmi nespolehlivý a zmatený člověk.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz