zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.10. 20:31
Titulek:další úřednice odchází z MěÚodpovědět
Pokud se budete v příštích týdnech shánět po úřednici Věře Přeučilové z odboru správy majetku, která měla v kompetenci údržbu města, pak ji budete hledat marně. Odchází z úřadu. Důvody neznáme.
Jméno:Bořivoj
Datum:30.10. 07:15
Titulek:proč to potřebujete vědětodpovědět
Asi neunesla vaše neustálé stížnosti na údržbu města. Proč potřebujete znát důvody. Úředníci odchází a zase přichází. Je to ve všech profesích, tak nechápu čemu se divíte a co potřebujete k tomu vědět.
Datum:30.10. 07:37
Titulek:ale, ale odpovědět
Vy jste spokojen s údržbou města? Já ne. Myslím, že by mělo být samozřejmostí, že je ve městě čisto a průběžně uklizeno. Na Výsluní u č. 1307,6 pod tisy je trvalý nepořádek, u 1381 leží už měsíc převrácená děravá popelnice, komu patří, nehodlám zjišťovat, vedle stojí rozglábená plná popelnice už týden a létají z ní odpadky, půl roku se snažím dosáhnout určitého pořádku v rozestavení popelnic - marné, veřejná služba uklízí jen kam se podívá a nevím, že by je někdo kontroloval. Atd, atd. Kdybych si opravdu pořád stěžovala, muselo by to být každodenně. Město by měl někdo kontrolovat. Prý měst.po. chodí na pochůzky, nepotkala jsem je, pěšky ani nepamatuji. I ti měli kontrolovat město, tak to vždy bylo. Už není. To máme pořád telefonovat a posílat e-maily na radnici?
Jméno:Ale Ano
Datum:01.11. 10:46
Titulek:makalaodpovědět
mi paní Přeučilová i ukázala v počítači, co se pro město dělá, co se plánuje. Mé podněty vždy řešila, i se leccos povedlo. No většina domů je družstevníků, ti by se snad měli starat..
Jméno:Hanka
Datum:02.11. 10:01
Titulek:pro Ale Anoodpovědět
co to tady plácáte??? Domy a pozemek pod ním je družstevníků, ale pozemek okolo je města, tak ať se stará-to je jeho povinnost!!!
Jméno:Martin Růžička
Datum:31.10. 09:35
Titulek:Pokud jsou oprávněnéodpovědět
Pokud jsou oprávněné, tak je (byla) za to placena...
Jméno:jarda
Datum:30.10. 21:03
Titulek:ahaodpovědět
Je to ta velmi masivní dáma, která neudělala ani krok ze židle na radnici? Tak té néní škoda.
Jméno:je
Datum:30.10. 07:57
Titulek: zvláštníodpovědět
Pan Bořivoj nabádá druhé,aby se o důvod nestarali.Asi se neuvědomil,že jde o veřejnou osobu,pracující v náš prospěch-občanů za naše daně.Sice si on a na radnici myslí své a jsou tu jiní,co si myslí také to své.A ví.K péči o město a zeleň mám také velké výhrady a není spokojenost.Chce to klid,Bořivoji a nohy hezky v teple!
Datum:30.10. 19:01
Titulek:úklid města odpovědět
Kdyby tady existovala něco jako "parta hic", tj, městská uklízecí parta, která by průběžně uklízela a opravovala město, o které jsem nedávno psala, byly by teď už zastávky vyčištěny od listí (Kojetická směrem na Prahu), na Výsluní by nebyly nánosy zbytků z vichřice, chodníky by nebezpečně neklouzaly kvůli promáčenému listí, na náměstí by byla shrabány orvané větve stromů douglasek, shozené odpadkové koše by byly na svém místě atd., atd. Kdo je spokojený s úklidem města, je buď slepý nebo napojený na penězovod.
Jméno:vlastenec
Datum:01.11. 10:43
Titulek:robotaodpovědět
Mam povinost se hlasit a chodit po neratovicich a sbirat odpadky. No tak vyjdu, za rohem do igelytaku schovam vestu a du se dom dospat. Pohodicka.
Jméno:Pavel
Datum:01.11. 20:02
Titulek:proč je nikdo nekontroluje?odpovědět
Co na to říká pracovník úřadu pan Černý, který má úklidovou službu na starosti? Proč je nikdo nekontroluje? A pokud to nejsou pracovníci, kteří spadají pod úřad a mají nařízeny prospěšné práce, tak proč je nekontroluje městská policie?
Jméno:Zdena
Datum:02.11. 07:05
Titulek:vídám je odpovědět
Po městě velmi často,tu a tam se pro něco ohnou,něco těmi kleštěmi seberou,spíš je to jen taková předstírka práce.Mezi nimi však málo opálených na to,kolik si jich chodí s nataženou rukou na socku.není to zvláštní??!!Plné 2 ubytovny flákajících se povalečů.Už jsem slyšela jak to tu s nima je a proč jsou hájeni.
Jméno:Markéta
Datum:02.11. 22:49
Titulek:Dvě ubytovny:)?odpovědět
Jak-dvě ubytovny?Víte,co jich je po celých Neratkách?Navečer jsem šla kolem ubytovny TJ na Kojetické(u Penny)a z hloučku debatujících spoluobčanů jsem zaslechla: ...né, je to brigáda,dávaj nám 250korun za hodinu a bez papíru...
Jméno:
Datum:03.11. 12:05
Titulek:vždyť joodpovědět
Ale kdo to sem natahal všechno???!!ještě před převratem jim stačilo účko a okolní činžovní domy u školy.A dnes??! Škoda mluvit.
Jméno:Gejza
Datum:01.11. 22:33
Titulek:No-odpovědět
Blbý je,že makám jenom do 13h a musím si proto řídit budíka na mobylu.Ale stravenky sou dobrý.
Jméno:Hanka
Datum:02.11. 10:04
Titulek:pro Gejzaodpovědět
zase jeden,který je pro život zbytečný!!!!
Jméno:A
Datum:03.11. 20:22
Titulek:proč??odpovědět
využívá systému a možností,které mu stát nabízí...A když nenabídne,tak si ho vydupou jinak.To bílí nedokážou.To je celé.
Jméno:Mirek
Datum:08.11. 15:31
Titulek:kdo další?odpovědět
Ta úřednice co odešla byla dobrá kamarádka choti pana bývalého tajemníka Konečného, líná jak veš a škoda jí není. Jsem zvědav, která kamarádka nebo příbuzná a koho ji nahradí.
Jméno:Eva
Datum:09.11. 08:04
Titulek: tam je toodpovědět
Jeden velký přátelsko-příbuzenecko-spo rtovní mančaft.Ti si mezi sebe cizáka nepustí.
Jméno:Ohrada
Datum:09.11. 08:53
Titulek:pravda pravdoucíodpovědět
Místo referentky Přeučilové byla vybrána ve výběrovém řízení ing. Lenka Hrodková. Manželka místostarosty Hrodka.
Jméno:abc
Datum:09.11. 15:27
Titulek:hm,jakáodpovědět
Náhodička,že.Klasika
Jméno:Ing.
Datum:09.11. 19:04
Titulek:Otázkaodpovědět
Kdy se konalo to výběrové řízení? Na úřední desce jsem nic nenašla.
Jméno:Karel
Datum:09.11. 21:37
Titulek:toť otázkaodpovědět
Kdo to ví, odpoví...neodpoví.
Jméno:Lenka-ne Hr.
Datum:09.11. 23:30
Titulek:výběrkoodpovědět
A to jako fakt??No...-asi byla nejlepší...?
Jméno:V. Nerad
Datum:10.11. 07:10
Titulek:my se to nedozvímeodpovědět
To může a nemusí být pravda. Ještě hledají vedoucího odboru živ. prostř., ve výběrovém řízení má prý zvítězit T. Hrodek, jen co dokončí svou úspěšnou misi v Lachneru. Ale to víte, lidi toho napovídají.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz