zpět na forum

Jméno:je
Datum:30.10. 07:57
Titulek: zvláštníodpovědět
Pan Bořivoj nabádá druhé,aby se o důvod nestarali.Asi se neuvědomil,že jde o veřejnou osobu,pracující v náš prospěch-občanů za naše daně.Sice si on a na radnici myslí své a jsou tu jiní,co si myslí také to své.A ví.K péči o město a zeleň mám také velké výhrady a není spokojenost.Chce to klid,Bořivoji a nohy hezky v teple!
Jméno:vlastenec
Datum:01.11. 10:43
Titulek:robotaodpovědět
Mam povinost se hlasit a chodit po neratovicich a sbirat odpadky. No tak vyjdu, za rohem do igelytaku schovam vestu a du se dom dospat. Pohodicka.
Jméno:Pavel
Datum:01.11. 20:02
Titulek:proč je nikdo nekontroluje?odpovědět
Co na to říká pracovník úřadu pan Černý, který má úklidovou službu na starosti? Proč je nikdo nekontroluje? A pokud to nejsou pracovníci, kteří spadají pod úřad a mají nařízeny prospěšné práce, tak proč je nekontroluje městská policie?
Jméno:Zdena
Datum:02.11. 07:05
Titulek:vídám je odpovědět
Po městě velmi často,tu a tam se pro něco ohnou,něco těmi kleštěmi seberou,spíš je to jen taková předstírka práce.Mezi nimi však málo opálených na to,kolik si jich chodí s nataženou rukou na socku.není to zvláštní??!!Plné 2 ubytovny flákajících se povalečů.Už jsem slyšela jak to tu s nima je a proč jsou hájeni.
Jméno:Markéta
Datum:02.11. 22:49
Titulek:Dvě ubytovny:)?odpovědět
Jak-dvě ubytovny?Víte,co jich je po celých Neratkách?Navečer jsem šla kolem ubytovny TJ na Kojetické(u Penny)a z hloučku debatujících spoluobčanů jsem zaslechla: ...né, je to brigáda,dávaj nám 250korun za hodinu a bez papíru...
Jméno:
Datum:03.11. 12:05
Titulek:vždyť joodpovědět
Ale kdo to sem natahal všechno???!!ještě před převratem jim stačilo účko a okolní činžovní domy u školy.A dnes??! Škoda mluvit.
Jméno:Gejza
Datum:01.11. 22:33
Titulek:No-odpovědět
Blbý je,že makám jenom do 13h a musím si proto řídit budíka na mobylu.Ale stravenky sou dobrý.
Jméno:Hanka
Datum:02.11. 10:04
Titulek:pro Gejzaodpovědět
zase jeden,který je pro život zbytečný!!!!
Jméno:A
Datum:03.11. 20:22
Titulek:proč??odpovědět
využívá systému a možností,které mu stát nabízí...A když nenabídne,tak si ho vydupou jinak.To bílí nedokážou.To je celé.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz