zpět na forum

Jméno:Karel Vohralik
Datum:13.09. 14:05
Titulek:Jediná cesta k míru: Evropa se musí rozdělit!odpovědět
Naprostá většina prostých pracujících lidí se v dnešní vypjaté době bojí nové války. Jaká je situace a jak ji řešit? Hrozí 3.světová válka, zničující jaderný konflikt? Ano, hrozí. Proč? Hlavním viníkem jsou USA s útocným paktem NATO. Stále drzeji obkličují Ruskou federaci ze západu i z východu. V kapitalistickem Polsku a ve fasistickych pobaltských "republikach",už léta obsazenych najemnými zabijáky z NATO, hledají sebemenší záminku k útoku. Obranné cvičení RF označují za "provokaci" a přípravu na "okupaci". Jak z teto krize ven? Evropa se musí rozdělit. Jak USA,tak i ohrožené Rusko,mají své zájmy. USA chtějí dobývat, Rusko chránit. Státy střední a východní Evropy se musí vrátit do ruské zájmové a obranné sféry. Do oblasti, kterou osvobodila hrdinná Rudá armáda, a jednou provždy prosadila ochranu těchto zemí. A pak zavládne mír.
Jméno:Josef
Datum:14.09. 08:45
Titulek:reakceodpovědět
Amen.
Jméno:Jirka
Datum:13.09. 22:36
Titulek:Parlamentní volby se blížíodpovědět
Pro budoucnost naší země jsou v těchto volbách podstatné jen tři otázky: vztah k islámu, vztah k EU a vztah k agentům nepřítele (neziskovkám).

1) Je v zájmu naší země přijímat migranty z odlišné, nekompatibilní kultury?

2) Jste ochoten (ochotna) postavit se při obraně našich zájmů i proti strukturám Evropské unie?

3) Uvažujete vy a vaše strana o nějaké regulaci neziskového sektoru?

Volte jen ty strany, které mají jasno v řešení těchto otázek. Jiné nevolte, byla by to cesta do pekel. Myslete na naši budoucnost! Nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte!
Jméno:Pavel
Datum:14.09. 18:42
Titulek:Hrozí 3. světová válka?odpovědět
Hrozí, a nebude to válka USA a Ruska, ale válka o nadvládu islámu v doposud křesťanské Evropě.

Jméno:M.N.
Datum:14.09. 21:58
Titulek:3. světováodpovědět
Nehrozí, už probíhá...
Jméno:Karel Vohralik
Datum:18.09. 16:56
Titulek:Vše zavinili imperialistéodpovědět
Kdo rozvrátil socialismus v Afghánistánu? Mírový plán soudruha Nadžibulláha v roce 1979 rozbili američtí žoldáci. Pomoc Sovětského svazu přišla bohužel pozde. Kdo zničil mírový prosperující Irák? Americti žoldáci. Vrhli se na socialistickou stranu Baas prezidenta Saddama Husaina a rozbili zemi na prach. Kdo zničil Sýrii? Pak se nelze divit zoufale migraci.
Jméno:předseda KSČM
Datum:22.09. 04:10
Titulek:Filipodpovědět
upozrnuje, že v r. 2019 můžeme ukončit spolupráci s NATO , podle smlouvy jak je. KSČM má vystoupení v programu. Upozornoval, že Rakousko v NATO není a lidé se tam cítí bezpečněji než u nás. Měli bychom se soustředit na obranu ČR, ne posílat naše vojáky na mise do Afganistánu.
Dával konkrétní příklady kde a jak si bere nezákonně církev víc a jak by se tomu dalo zabránit.
Chtělo by to, abychom se víc dívali jak to dělaj Rakušané, kde jsou i na venkově doktor a zubař a celkově se tam žije pohodově.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz