zpět na forum

Jméno:.....
Datum:13.09. 13:09
Titulek:Ohňostrojodpovědět
Přijde vám normální dělat ohňostroj v deset večer když je druhý den pracovní? Mně tedy ne. Viz nedělní trachtace na náměstí.
Jméno:Josef
Datum:13.09. 14:50
Titulek:ohňostrojodpovědět
No vidíte, mě jo.
Jednou za rok na tom nevidím nic špatného.
Jméno:Petr
Datum:17.09. 23:06
Titulek:.odpovědět
Mne taky jo. Proc se ptas?
Jméno:A
Datum:13.09. 16:53
Titulek: to jako fakt??odpovědět
Mno čemu se v neraKocourkově divit??Překvapí něco???Jakoby jim nestačilo na náměstí řinčení signalizačky...
Jméno:Vaness
Datum:18.09. 16:05
Titulek:a co vlakyodpovědět
Ve 22 hod ohňostroj, v 01 hod nákladní vlak, v 03 hod nákladní vlak zpět, vždy houká jak zaoceanský parník, v 5:20 lomozí, houká motorák..Lidi jdou stranou..Mimo jednou za rok ohnostroje to další je každý den !
Jméno:Jakub
Datum:19.09. 07:02
Titulek:vlakyodpovědět
Bydlím taky na náměstí. Nákladní vlaky jezdí, ale nehoukají. Motorák se snaží taky nehoukat, ale když lidé nerespektují výstražné zařízení a vstoupí na koleje, tak bohužel houkat musí. Ale vlaky tam jezdily už když jste se tam stěhoval(a), tak to pro vás nemůže být nic nového.
Jméno: Eva
Datum:20.09. 06:34
Titulek: bydlím tam takyodpovědět
Ložnici mám na druhou stranu ke starým krámům a ten randál tam slyším také.Děti když chodili na školy,bývali i nevyspalé.Nikoho nic nezajímá-byznys a zájmy velkých hýbou světem.
Jméno:Vaness
Datum:18.09. 16:05
Titulek:a co vlakyodpovědět
Ve 22 hod ohňostroj, v 01 hod nákladní vlak, v 03 hod nákladní vlak zpět, vždy houká jak zaoceanský parník, v 5:20 lomozí, houká motorák..Lidi jdou stranou..Mimo jednou za rok ohnostroje to další je každý den !
Jméno:jiřina
Datum:20.09. 11:46
Titulek:nákladní vlakyodpovědět
Bydlím také na náměstí, pokud si pamatuji, trať se mela zrušit, ale dnes je to rarita, ale v noci kdy projíždějí nákladní vlaky se klepe celé náměstí, nevím kdo tohle povolil, abychom snášeli ten rachot a několikrát za noc poslouchali cinkání závor.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz