zpět na forum

Jméno:Milan
Datum:12.09. 22:22
Titulek:Starostka Mrzílková chce do parlamentuodpovědět
https://praha.idnes.cz/vol by-2017-snemovna-kandidati -stredocesky-kraj-fnx-/pra ha-zpravy.aspx?c=A170616_1 13325_praha-zpravy_jpl

L. Mrzílková, naše nejlepší, nejkrásnější a nejúspěšnější starostka, přítelkyně investorů a podnikatelů, míří mezi nejvyšší politické špičky. Už jí nestačí být starostkou a krajskou zastupitelkou, chce být i poslankyní. Na kandidátce STANU zaujala šesté místo. Bomba!
Jméno::)
Datum:15.09. 01:09
Titulek:maj rechtodpovědět
Se koukněte na ty naše špičky-tam zapadnou. Na ni ani na Kocourka nebude vidět, nevadí že nebudou slyšet, jen ty kontakty si rozšířej. Ona si může v klidu jachtařit a on se zas dál v klidu courat po světě nad vodou i pod vodou a ještě za to dostanou zaplaceno. Tady nemaj klid.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.09. 09:29
Titulek:Další neratovičáci na kandidátkách? odpovědět
TOP 09 Aleš Kocourek dvanácté místo.

Nějaký Rostislav Oplt, možná jen jmenovec našeho velitele městské policie, třináctý na kandidátce Řád národa - vlastenecká unie. Ale to bude asi někdo jiný.

Jméno:Alois
Datum:13.09. 12:36
Titulek:neneodpovědět
Nene. Je to on. Pan "velitel" městské policie :-)
Jméno:Míra
Datum:13.09. 13:16
Titulek:dotazodpovědět
Nebyl původně v ODS na Mělníku?
Jméno:koukám
Datum:13.09. 16:51
Titulek:korýtkaodpovědět
Dělají své a dohazovy.Nic nového pod sluncem.
Jméno:alois
Datum:15.09. 19:37
Titulek:joodpovědět
Jasně, že byl. Už opět otočil kabát :-))
Jméno:Pavel
Datum:13.09. 18:00
Titulek::Dodpovědět
A to jako fakt? Kam ty lidi dali hlavu? :D
Jméno:A.
Datum:13.09. 09:48
Titulek:.odpovědět
Z webu Starostů a závislých

Proč kandiduji?

Chtěla bych svým působením přispět k obnovení důvěry veřejnosti v politiku.

Proč byste mi měli dát svůj hlas?

Mou hlavní zásadou je slušnost a osobní zodpovědnost.

Mé osobní tři programové priority

Školství - podpora kvality vzdělávání, mimo jiné cestou zvýšení prestiže pedagogů.
Sport - spravedlivá přímá podpora sportovcům a sportovním klubům a podpora mladých talentů
Cestovní ruch - budování turistické infrastruktury pro zvýšení zájmu o trávení volného času (cyklotrasy, vodní turistika, zvyšování atraktivity neturistických destinací...)
Jméno::)
Datum:15.09. 00:54
Titulek:naši veslařiodpovědět
medailisté, neviděli podporu od Mrzlíkové co tam je. Nemají ani na vor-ale ten si sestrojí. A cyklotrasy? škoda věty.
Jméno:Martin Růžička
Datum:18.09. 12:23
Titulek:a přístaviště zhorší tréninkové podmínkyodpovědět
a přístaviště zhorší tréninkové podmínky :( ... o životních ani nemluvě
podpora sportu :)
cyklotrasa Vojtěšská je super ne :D
Jméno:taky Milan
Datum:13.09. 09:54
Titulek:hold ...odpovědět
s jídlem roste chuť !
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:13.09. 10:26
Titulek:bože, bože....odpovědět
Ježíši Kriste! Slušnost???? Slušný člověk nelže, nevykrucuje se a nemlží. Na zasedání zastupitelstva 10. května 2017 mi nechala starostka vypnout mikrofon a nepustila mě ke slovu. Skončila zasedání, abych už nemohla promluvit. Podle odboru dozoru a kontroly Ministerstva vnitra, na nějž jsem se obrátila s žádostí o prošetření, tím porušila zákon o obcích. Každý občan má podle zákona PRÁVO promluvit ke každému projednávanému bodu programu a ona mi to neumožnila! Rozhoduje o tom, že mi v Listech neotisknou pomalu jediný článek o ochraně přírody a o zeleni. Zodpovědnost? Za co? Za setkání se zástupci developera Třešňáka u kina o přestávce na zasedání, na němž se měla schválit změna územního plánu (a samozřejmě byla schválena), aby mohla být na úrodném poli za sídlištěm postavena škatule hypermarketu, za zničený kus Labe výstavbou přístaviště, za připravovanou stavbu odstavné plochy na úrodné zemědělské půdě, za zpackané revitalizace na sídlišti, za vyhozené miliony za nepromyšlené stavby komunikací a vlnitých neschůdných chodníků, za pokácené lípy za zelena v Masaryčce??? Za neschopnost a neochotu spolupracovat s občany, naslouchat jim a respektovat jejich podněty?
Jméno:Anny
Datum:18.09. 16:01
Titulek:oznodpovědět
Mgr.Mrzílková reprezentuje město a ne špatně - dle více lidí z Krajského zastupitelstva. Její případné zvolení do Parlamentu - co myslíte, co by to mohlo přinést regionu a Neratovicům ? Jistě nic špatného.
Cholerik Oplt je krásný obličej na kandidátce za monarchii, naprosto bez šance. A ptám se - proč ostatní policisté, ale i úředníci, tvrdí, že musejí být apolitičtí a nesmějí kandidovat !?
Jméno:Ruda
Datum:18.09. 21:12
Titulek:máte v tom zmatekodpovědět
Reprezentuje město? Já myslel že jako Krajská zastupitelka usilovně pracuje a ona ne, ona reprezentuje. Tady také reprezentuje-vystoupí na oslavách, promluví dvě věty, uvidíte ji na vernisáži jak se nakrucuje, ale v ulicích, v debatě s lidmi ji budete marně hledat. To by měla být její práce, ne reprezentovat. Mrzílková v parlamentu, to mě podržte. To by byl mazec. Proboha, jen ji nevolte. Žene se jen za, víte za čím.

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz