zpět na forum

Jméno:Pravda
Datum:08.09. 12:16
Titulek:Barma nechce muslimské sunnity z Bangladéšeodpovědět
Otázkou je, co bylo spouštěčem toho, že přetekla trpělivost s těmito ortodoxními Sunnity. Vraždy budhistických obyvatel a znásilňování nemuslimského obyvatelstva byl začátek a útok na 30 policejních stanic a jednu vojenskou základnu byla poslední kapka. Při tomto organizovaném teroristickém útoky zavraždili 25 Barmských vojáků a policistů. A tak jim bylo Barmskou armádou důrazně doporučeno, táhněte, odkud jste přilezli a už se nevracejte. Barma, na rozdíl od EU, umí řeší reálný a viditelný problém.
Jméno:Fanda
Datum:14.09. 22:07
Titulek:platí dodnesodpovědět
Císař Zikmund Lucemburský

"Pomněte, že vaše malicherné spory jsou hloupé!

Všichni křesťané, a i když můžeme mít na některé záležitosti svaté matky církve rozdílné názory, máme jednu společnou povinnost a tou je hájit Kristovu pravdu před machometány!

Jedině tehdy, pokud se země kolem Dunaje spojí, odoláte Turkům. Jestliže však vy, Čechové, Moravané a Rakušané, opustíte uherské panstvo a lid, nebo pokud vy, Uhři, se budete chovat pyšně a zle ke svým sousedům, pak tvrdím, že Uhry ovládnou Turci a udělají z nich baštu, odkud budou dál sužovat křesťanstvo. Pokud tohle připustíte, budete trpět všichni. Všichni jak jste tady, bez rozdílu!

Stoupenci Alláha jsou největším nepřítelem naší víry.

Tohle věděl už můj otec slavný císař Karel. A jeho jménem i svým vás prosím, braňte se společně proti Turkům.

Zapomeňte na své spory a stůjte věrně bok po boku.

Nedejte se oklamat Poláky či hanebnými Němci. Ne oni, ale vy máte odpovědnost za to, aby konečně v mých zemích zavládl klid mír a pořádek. „

Císař Zikmund poslední proslov k příslušníkům svého dvora,

Znojmo 6. 12. 1437, tři dny před smrtí.


přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz